Будьте так ласкаві• 06 февраля 2024
Родити в 40. 10 років по тому....
Дівчата,хто народив в 40 і пройшли+- 10 років?
Як ви зараз почуваєтесь?
Не жалкуєте ?
Є проблеми зі здоров´ям?
Наскільки важко в 50 мати 10- річних дітей?
Як ви зараз почуваєтесь?
Не жалкуєте ?
Є проблеми зі здоров´ям?
Пригощаю кашею• 07 февраля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Жалоба за флуд и троллинг. Админы?
Леопардові панчохи• 07 февраля 2024
Могу написать как будет спустя 40 лет.
Меня мама родила в 40. Мне уже 40.
80 лет активная бабушка, огород летом, по больницам не лежит, но есть уже проблемы с давлением, всегда было низкое, теперь повышается. Вот и все.
Меня мама родила в 40. Мне уже 40.
Ща как дам• 07 февраля 2024
Ответ дляФрекен бок
Мама мене народила в 38. Начебто все ок, але мама моя має ще й характер такий, ненапряжний) завжди жила для себе в першу чергу. Бачу, що вона вірно робила)
А как это ’для себя’? Вы бегали где хотели, если что попало, она вам не готовила, все лучшее себе, а вам по остаточному принципу? Сама на море, а вас в лагерь дешёвый?
Ласую колобками• 07 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
Интересно,а ваша мама моет подъезды в целях самореализации или ей деньги нужны?
С целью заработка
Ща как дам• 07 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Вам повезло…. Мою Маму родили в 38-41 , но ее Родители прошли войну и она рано стало сиротой😥но у нее был Брат старший и он поднял( не бросил🙏). Сейчас тоже реалии войны и судя по статистике рождаемости увы решается мало кто😒
Те кто решается сейчас рожать - часто заграницей рожают и в укр статистику не попадают. Они в статистике рождаемости других стран. Не все даже укр гражданство ребенку запрашивают, когда есть возможность взять другое.
Несколько знакомых так родили после 2022 года.
Ща как дам• 07 февраля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
І мені 37. Старшій 13, середньому 10, а меншому майже місяць. Все чудово! Мені зараз з дитинкою легше, ніж зі старшою було в 24)
А чем легче? Напрягаете старших детей сидеть с младенцем?
Ща как дам• 07 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Мне 37, родить второго сможем не ранее ещё лет 4-5. Такие сейчас обстоятельства.
У меня есть ребёнок, у мужа нет.
Я думаю, все будет хорошо, справимся)))
У меня есть ребёнок, у мужа нет.
Я думаю, все будет хорошо, справимся)))
Эмбрионы заморозили?
Обычно если так откладывают деторождение, то криоконсервируют материал.
Ща как дам• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Автор ,дети так быстро растут !
Первое,это здоровье если есть и силы .
Второе,если вы не работаете и готовы все время посвятить ребенку или есть кому сидеть на пол дня .Родить в 40 -45 ,это не поздно !
Первое,это здоровье если есть и силы .
Дети растут долго. А вот жизнь проходит быстро и чем старше, тем быстрее она превращается в миг.
Забобонний фрукт• 07 февраля 2024
Мені 46, молодшій доньці буде 6 років. Є ще старша, підліток.
Що з першою, що з другою треба бути активною, цікавою, сучасною мамою. І поки я з цим справляюсь.
Працюю в університеті, діти у садочку - школі, ввечері - гуртки. У вихідні у парк, за місто, на прогулянки. Є велосипеди, ковзани. Був сніг, ми з гірок разом каталися.
У старшій вже давно свої друзі, своє коло спілкування. Але ввечері обов´язково всі разом проводимо час.
Виглядаю як раз на свій вік, не молодше. Плюс - не має зайвої ваги і великих проблем зі здоров´ям. Тому плануюю і в 50, і в 60, та й далі, бути своїм дівчатам підтримкою. До речі, чоловік старший за мене трохи. Теж у добрій формі , на дивані не лежить)
nabludatel• 07 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Могу написать как будет спустя 40 лет.
Меня мама родила в 40. Мне уже 40.
Це якщо здоров´я нормальне.
У мого чоловіка набагато гірше. Батьки народили його в 31 рік мами і 37 років батька. Руйнували йому всі стосунки з жінками. Зі мною навіть знайомитись не хотіли. Жахливо ревнували його до нашої дочки. Свекруха казала це прямим текстом.
Свекруха торік померла. Свекр не лежачий, але слабкий. У свекра є доглядальниця. Але майже щовечора чоловік у нього. Жодних хобі в чоловіка, нікуди не підти і не поїхати. Часу на нашу дочку немає.
Це жахливий жах.
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Могу написать как будет спустя 40 лет.
Меня мама родила в 40. Мне уже 40.
Ну вы ж понимаете, что это далеко не у всех так. У мамы много подруг ее возраста, которые так же активны?
Карамбулкул• 07 февраля 2024
Дуже-дуже важко. Нікому не пораджу. І не треба розказувати, А от у мене кума... Ніхто вам не признається, що вчинив велику дурницю, народивши в такому віці.
Бабайко• 07 февраля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
А мені легше з немовлятами)) Ість/спит/не спить)) а з візочком гуляти- краса.
Підлітка маю, їй 15
З візочком до війни якраз гуляла, зараз йому 3, мені 36
Підлітка маю, їй 15
Завжди є свої нюанси. От маля мені не дає виспатися, вночі прокидається кожні 1-2 години, рідко коли через 3. Через це важко, буває руки і ноги трусяться від недосипу(
Леопардові панчохи• 07 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
Це якщо здоров´я нормальне.
Це жахливий жах.
Ой это от человека зависит. Я работала уже, лет 25 мне было. У сотрудниц мамы моложе моей. И постоянно жаловались что мамы болеют из-за возраста. А моя была старше и никаких проблем с ней у меня не было. Самостоятельные родители, не нытики.
У мужа родители молодые, но наели себе по 200 кг веса, пока сами шевелятся, но дальше? Моя 80летняя и с внуком бегала, и на 5 этаж без проблем поднимается без лифта. А с большим весом этого не сделаешь, вот кто тут виноват?? Возраст? Нет. От человека зависит.
пьЯНА• 07 февраля 2024
Народила сина в 40. Чоловіку було 44.
Сину зараз 13. Мені 53.
Жалкую, що син вже не такий ласкавий, як в дитинстві. За останній рік дуже змужнів. Виглядає на 17 років. Зріст 176 см. Широкі плечи.
Я ще не звикла до нього дорослого та самостійного.
Ще рік тому ходили до тренажерної зали разом. Зараз вже ходить в інший час з друзями.
А більше проблем і не має.
Все у нас чудово.
Сину зараз 13. Мені 53.
А більше проблем і не має.
Все у нас чудово.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Подруги не рожали в 40)) хотя нет, одна есть, тоже около того родила. Жива, воспитывает внуков, дочку учит как правильно это делать)) все хорошо.
А так многие умерли, конечно. Но и жили все по-разному, работали по-разному.
Моего возраста тоже некоторых нет.
пьЯНА• 07 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Ні, але їсти приготувати, подати, зі школи в тривогу побігти забрати, з уроками допомогти...Всеодно це дитина
Вашому точно 13?
Просто моєму теж 13. Але я до школи не бігаю.
Нащо? Хиба йти по вулиці під час тривоги безопасніше і цікавіше, чим дитина побуде в сховищи пару годин з однокласниками?
Та прям багіня• 07 февраля 2024
Ответ дляЩа как дам
А ещё напрягаю с посудой, уборкой, магазинами, выгулом собаки, кошачьим туалетом, учёбой, секциями, совместными поездками, музеями и т.д.
УраганнаЯ• 07 февраля 2024
Ну, часу на себе хочеттся все таки трози більше.
Плюс хочеться більше свободи, і це найголовніша проблема - затриматись допізна, вночі піти в басейн, на концерт...це складно, бо самого не залишиш, родичів поруч нема, няню він не хоче).
Леді Душка• 07 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Вашому точно 13?
у нас очень душно и жарко в убежище - когда миг летает 2-3 часа - лучше дома посидеть. я тоже хожу забираю, когда есть возможность
Кицюююня• 07 февраля 2024
Це про мене :).
Народила в 40, зараз сину 10, мені 50.
Не можу сказати що дуже важко, із старшим було легше, але і характер у старшого був поклидистішим, з ним було простіше домовитись.
Зі здоров´ям все нормально, тримаю себе в формі, здоровий спосіб життя, не палю, алкоголем не зловживаю. Активно працюю. Друга вагітність в 40 була легшою ніж перша в 27.
В будь якому випадку ні про що не жалкую. Навіть не уявляю що б я зараз робила без нашого дзвіночка, який стимулює тримати себе в формі щоб не бути мамою-бабусею.
Народила в 40, зараз сину 10, мені 50.
Я пані прохана...• 07 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Мені 37, сину 13. І так важко , хочеться більше лежати, мати час для себе. А в 50 взагалі не уявляю
серйозно?? мені 40, 14 і 7 і в мене купа енергії
тут би дітей відірвати від планшетів. я готова бігти, їхати, йти. тільки б війна скінчилась
Залізна тьотя• 07 февраля 2024
Мою молодшу сестру мама народила с свої 39. Зараз малій 16, мамі 55.
Можу сказати, що в зараз в неї все чудово.
Сплюшка• 07 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
Це якщо здоров´я нормальне.
Це жахливий жах.
Ну а зачем он у него каждый вечер проводит? Тем более есть сиделка
Может причина в вашем муже, что не может расставить приоритеты? И почему прям некуда поехать не может?
nabludatel• 07 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
Бо батьки виростили його рабом, виховали у нього величезне почуття боргу.
Червона калина• 07 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Тут справа не у віці. 37 це молода жінка.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 февраля 2024
Це ж мамський форум. Хто ж зізнається? У нас не можна не хотіти дітей чи жалкувати про їх народження