Непонятно• 06 февраля 2024

Централізоване водопостачання- це плюс чи мінус для вас?

У нас централізоване. Бойлера немає. Дуже часто вимикають горячу воду. Буває, що і цілий день немає. Думали встановити бойлер, але це вийде в копійку нам. Напевно, легше переїхати на інше житло. Там де постійно буде тепла вода.
Бжоли-бандерівці• 06 февраля 2024
Легше переїхати на інше житло? 😳 Чим встановити бойлер?
У багатих свої прічуди 😄

Невидимка• 06 февраля 2024
Еще где-то есть централизованная горячая вода?
Я инженер, меряю от 1• 06 февраля 2024
Вообще не понимаю, о чем вы
В курсі діла• 06 февраля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
У багатих свої прічуди 😄
я прям пішла дивитись ціни на бойлери) автор більше заплатить рієлтору ніж за той бойлер нещасний. бойлер ще й в оплату частинами можна взяти або взагалі домовитись з власником поставити в рахунок арени повністю або частково.
Баба на горошині• 06 февраля 2024
Отопление и вода - немного разное) бойлер поставить не проблема, а вот поменять отопление в квартире нереально
Баба на горошині• 07 февраля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
У багатих свої прічуди 😄
У нас по одному стояку в доме недели три не было воды горячей. Соседи переехали на съем) и такое бывает
автор Непонятно • 07 февраля 2024
Ответ дляНевидимка
Так. Я відразу не звернула увагу на це. А потім коли стали відключати гарячу воду, а в мене ще й маленька дитина. То дуже не зручно. І гроші платимо не маленькі.

Кишмишная Мая• 07 февраля 2024
Централізоване водопостачання залишається централізованим навіть при наявності бойлера.
А оплата по лічильникам, скільки налили, якщо їх немає, то встановити не проблема.
автор Непонятно • 07 февраля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
У багатих свої прічуди 😄
Я ще не дивилася ціни на бойлер. Чоловік сказав , що ціна нового близько 7-9 тис. Плюс щоб його встановити. Нарахував мені 12000 тис грн.
автор Непонятно • 07 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
І щоб ви робили в такій ситуації?
Кишмишная Мая• 07 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
І щоб ви робили в такій ситуації?
Я не розумію ситуацію.
Квартира власна? Лічильники на воду є?
автор Непонятно • 07 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я не розумію ситуацію.
Квартира власна? Лічильники на воду є?
Орендоване житло. Лічильники на воду є.
Кишмишная Мая• 07 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
Орендоване житло. Лічильники на воду є.
Зверніться до власника житла з проханням встановити бойлер, так як часто проблема з водою, але будьте готові, що він може трохи підняти вартість оренди.
Своїм коштом не бачу сенсу, тоді дійсно простіше іншу знайти.
ЯкаКраля• 07 февраля 2024
Ответ дляНевидимка
Конечно, в Киеве почти у всех. У нас всегда отключали на 2 недели в году, кое как перебивались. А вот года 3 назад уже часто и надолго бывает. Поэтому без бойлера никак, хотя мало того что пришлось потратиться на бойлер и установку, так еще и экономически невыгодно, света он жрет очень много. И у меня такая планировка квартиры, что на кухню надо отдельно бойлер еще ставить, приходится спасаться посудомойкой, но не будешь же в ней мыть например овощи, фрукты.
Ищу-брожу• 07 февраля 2024
Ну, если у вас норм дом(водоканал) и нет частых отключений, и вода круглые сутки-плюс. Бойлер удобен, но ограничено все.
Ищу-брожу• 07 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Проточный поставьте на кухню
Мозговая пилочка• 07 февраля 2024
Візьміть бойлер на 50л, його можна до 5000 знайти і в оплату частинами. Обов´язково обговоріть це питання з власником. У мене по досвіду бойлер був по ціні вигідніше, ніж платити за гарячу воду навіть по лічильникам.
Мозговая пилочка• 07 февраля 2024
От дивіться перше що попалось
dibrov• 07 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
Это какой-то большой и дорогой бойлер.
Но дело не в этом.
Вы за пару лет использования сэкономите на разнице в тарифах и окупите затраты.
Кроме того не будете завтсить от центрального ГВП, греть воду в кастрюльках и вот это вот всё...
Если сделать по уму - можно так соеденить что будет возможно сливать воду с бойлера когда не будет воды.