На кросівках з текстилю та замші на текстильній частині з’явилась невелика пляма, я вирішила її почистити, нанесла очисник універсальний dm, я його завжди використовую навіть на делікатних речах і промила водою. Тепер на місці маленької плями велика( причому вони не втратили колір, просто наче вода не висохла, вони темнішого кольору і все. Були сірі стали чорні. Перший раз з таким стикаюсь. Може в когось таке було, що порадите? Може у хімчистку чи то вже викинуті гроші будуть? Кросівки дуже в гарному стані, шкода(
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Жирна може
Так пляма більша залишилась(
Ответ дляЗабризкана водою
Постирать, не?
Там замш, я боюся що буде ще гірше, хоча і зараз вже навряд їх буду носити. Просто я перший раз таке бачу, я б ще зрозуміла що вони колір втратили, але просто від води щоб залишилась така пляма
Ответ дляКарамелька
Віднесіть до майстерні, там підфарбують.
Так пляма темніша, а кросівки сірі
Карамелька• 07 февраля 2024
Ответ дляMaybeTomorrow_
Так пляма темніша, а кросівки сірі
Може хімчистка тоді допоможе?