Додаю напруги• 07 февраля 2024

Що зі мною дівчата... я не вивожу це все

Я вже роки 4 на антидеприсантах- призначив психіатр, спочатку пила есцитаи 10 , потім 15, зараз вже 20....
Чоловік з початку війни на фронті, став чужий, звоне щоденно, але як не образить мене, то принизить....
Двоє дітей- молодша школа, робота,- відповідальна непогано оплачувана, але тягне з мене всі сили- посада керівна, відповідальність за все, задачі від власникі в просто супер різнопланові...
А я і з ліжка вставать не хочу, нічого не хочу, ніщо не радує... страшна втома і апатія. Якщо радість то якамь димчасова і штучна.
І не я на антидепресантах! На не малій дозі... що зі мною? Що мені робити далі...господи, що мене чекає далі....
Пригаю-цибаю• 07 февраля 2024
Може ці вам не підходять? Не з 1го разу підбирають інколи, й не з 2го.
Бачила на подрузі. Як підібрали, то стала весела й швидка як раніше.
karinaanik• 07 февраля 2024
Не ищите тут нужного совета. Сходите к врачу! Возможно вам назначат новое лечение.
Желаю Вам всего хорошего!
Шеллар• 07 февраля 2024
Спасати себе - змінити лікаря, бо за чотири роки лікування Вас стає гірше, а не краще.
Чупокабра• 07 февраля 2024
Візьміть відпуску
Відпочиньте, та сходіть до іншого лікаря який підбере нову схему лікування, може вам десь в санаторій поїхати, грошей завжди не вистачає а здоровʼя то головне
Харчовий тріль• 07 февраля 2024
Емоційне вигорання :( Співчуваю вам, лікуйтесь обов‘язково, спробуйте інших лікарів. Шукайте першопричину, вона точно є і поки ви її не знайдете - не вилікуєтесь‘
автор Додаю напруги • 07 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Я була весела і швидка на початку прийому... а потім потушило, ще й вага на ад прилипає.... здорова я стала:((
Кривая спроса• 07 февраля 2024
вернуться к врачу, если препарат не работает - его меняют. может у вас за годы уже меньше чувствительность к действующему в-ву.
такое бывает, я тоже меняла. плюс у нас постоянно стресс, у вас еще муж на фронте, вам сложно, вы переживаете, вся ваша энергия уходит на борьбу с трудностями.
тем более антидепрессанты сами по себе радости не приносят. это ж не наркотик.
и сходите к терапевту, проверить какие-то базовые вещи.
Вічний двигун• 07 февраля 2024
АД як пластир, тільки симптом заліплює. Потрібна ще КПТ терапія. Хоча б 10 сенсів.
Реанимация• 07 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Міняйте лікаря! Вітамін д коли здавали? Щитовидку перевіряли? Візьміть відпустку і відпочиньте, поїдьте кудись, змініть обстановку
Твердая валюта• 07 февраля 2024
Автор, надо что-то менять,работу,жизнь,делайте то что вам нравится,возьмите отпуск, встретитесь с мужем
Безлім на все• 07 февраля 2024
Почему вы не в психотерапии? Ищите психотерапевта нормального.
Пригаю-цибаю• 07 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вага так, подруга тому й через рік їх кинула, але якось й без них вже змогла.
Мабуть треба змінювати препарат, або життя. По-іншому ж ніяк. В ваших умовах зрозуміло, що це тяжко. Може консультації з психологом спробувати.
Садоводница• 07 февраля 2024
Может вам с мужем разобраться,почему он вас унижает?
Калинові вуста• 07 февраля 2024
А нащо ви дозволяєте себе принижувати?
Редиска Я• 07 февраля 2024
Автор, подруга начала регулярно проверять дефициты витаминов и восполнять их под контролем врача. Ей намного лучше. Конечно, антидепрессанты периодически присутствуют, но не такой треш, как раньше. Её крыло капец. Один раз даже на улице было. Просто человек в кафе не смог встать на летней площадке. У неё не было сил. Помогали ей. Депрессия - страшная штука
Калинові вуста• 07 февраля 2024
І так, треба психолог. А діти ж то радість і не вимагайте більше, ніж можуть
Лупаю цю скелю• 07 февраля 2024
Психиатры не волшебники, в таких условиях,как мы находимся, неудивительно. Я вчера как прочитала, что мужей,у которых жены с инвалидностью будут призывать, То чему вообще можно радоваться. До вчера я выполняла какие то задачи, а сейчас все, руки опустились.
автор Додаю напруги • 07 февраля 2024
Ответ дляСадоводница
Він завжди такий був, легкий такий абюз...війна ще барв додала
НашлаПерепискуМужа• 07 февраля 2024
Ответ дляВічний двигун
Посоветуйте у кого проходили?
Кнопкотиць• 07 февраля 2024
Спробуйте добавити вітаміни. Я почала пити вітамін Д,то став кращий емоційний стан,бо накривало ((
Соня-сонятко• 07 февраля 2024
Сама такая, два месяца не пила АД, а сегодня начала опять. Не знаю что делать, никаких радостей, одни стрессы. Уже жалею, что не выехала.
Скажений гудзик• 07 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Тоді нема сенсу страждати за мертвими стосунками. Поїдьте у відпустку , закохаєтеся
Миззери• 07 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Тоже думаю не подходят и надо поменять хотя радости в жизни наверное вряд ли добавят но какое то сносное существование должно ж быть
Калинові вуста• 07 февраля 2024
Тоді ігнорте такі стосунки. Він же в курсі лікування і добиває. Вам треба мінятись
Пригаю-цибаю• 07 февраля 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Мы выехали. Тут другие стрессы. Вчера просила у врача успокоительное
Безлім на все• 07 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
так может попробуете его послать по телефону пару раз? И сказать что в таком тоне общаться не будете.
Соня-сонятко• 07 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Я понимаю, моя подруга в Германии на ад. Собственно поэтому я и не поехала никкда. Но там хотя бы тихо
Я не тону• 07 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Коли ви відпочивали останній раз?
Безлім на все• 07 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
спасибо, что держите нас в курсе.
автор Додаю напруги • 07 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Д 5000 2 місяці пью і перерва...не леше