Мне без сахара• 07 февраля 2024
Хожу по учреждениям,уже хочется убивать
В ЗАГС не успела, пять минут до обеда. Теперь ждать 45 мин,чтоб распечатали и выдали бумажку.
До этого была в БТИ,тоже всех прокляла. До этого у нотариуса, вообще в тупик поставил.
Просто звязда• 07 февраля 2024
Ответ дляТану на сонці
папір здавати на макулатуру є куди?
А як же?
Цілих 4 рази на рік приїжджає машина.
Мне без сахара
• 07 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Это где?
Это архив, загуглила,если порошковый огнетушитель при пожаре сработает,загорается такая надпись
Тану на сонці• 07 февраля 2024
Ответ дляПросто звязда
А як же?
Цілих 4 рази на рік приїжджає машина.
тобто самому занести зібране не можна? в наспо 2.50грн за кг зараз. Дешево, але назбиралося 5 кг, здала, один рулон туал.паперу купила
для чого той весь папір вдома тримати
Тану на сонці• 07 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
так це правильно.
Ответ дляМне без сахара
Зато бесплатно
Та не зовсім-то, оплачуєш частину, то і приходиться терпіти. Я поки не готова сплачувати пів з/п за один візит до лікаря, УЗД та ліки. Тут ціни, в порівнянні з іншими країнами, просто космос.
Я вже мовчу про операції. До прикладу, лапароскопія по видаленню апендиксу 29950 дірхам, боюсь навіть в грн переводити. Чоловіка вже почали оперувати без підтвердження страхової, бо була критична ситуація.