ПриснитсяЖЕ• 07 февраля 2024
Яку сумку обрати на літо?
ПриснитсяЖЕ
• 07 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
инкасаторскую)
а в целом, ищите еще
А що з цими не так.?
Ласую колобками• 07 февраля 2024
ахах, а сайт специально обрезали, чтобы сумки у вас не увели ? вот поверьте, триста лет такое старомодное добро никому не надо
Меломанка Маланка• 07 февраля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А що з цими не так.?
Ви розумієте. Я не бачу щоб з ними щось було саме ТАК))) Виглядають дуже дешево (гадки не маю про їх вартість, кажу про враження від фото). Якоїсь зручності також не вбачаю. Кольори тьмяні. Моделі не цікаві....
Що вас привабило в них?
ПриснитсяЖЕ
• 07 февраля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Остаток прошлых коллекций с распродажи
І?)
ПриснитсяЖЕ
• 07 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Що вас привабило в них?
Кольори класичні це,ціну там видно,а що ходити із салатовою сумкою,яка мало під що буде підходити це типу ок?)
Меломанка Маланка• 07 февраля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Остаток прошлых коллекций с распродажи
То вы прям польстили. Это какие-то поза-поза-поза-позапрошлые коллекции. мейд ин рынок Троещина
ПриснитсяЖЕ
• 07 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Покажіть свою модну
Залетна Я тут• 07 февраля 2024
Мне нравится Москино. Я выбрала другую, но такого же цвета.
А пудровая сумка цвета и фактуры как на первом фото у меня Guess. Цвет уже не модный, хотя говорят, что вне моды.
Сумчатая кошка• 07 февраля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• 07 февраля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Только мне кажется, что они не стоят этих денег?
Не-а. Как обычно переплата за бренд. Ничего особенного по качеству. По отзывам еще и брак попадается.
Меломанка Маланка• 07 февраля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Кольори класичні, а відтінки мляві. Є ж доволі ніжні та приємні вироби саме в цій гамі. Ціну побачила. Якщо у вас одна єдина сумка ,то салатовий - не найкращий вибір. А якщо ви полюбляєте цей відтінок і маєте базові сумки, то салатова буде в нагоді)
Ваше тема трохи провокативна. Ви виставили на обговорення якийсь непотреб за суму, яку не кожен за пів місяця отримує.
Насолоджуйтесь обговоренням
ПриснитсяЖЕ
• 07 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Удалено администрацией...
Ваша сумка відверто стара та дешева на вигляд,таких навіть зараз не продають ніде,бо продавали років 10-15 тому
ПриснитсяЖЕ
• 07 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Насолоджуйтесь обговоренням
Чому непотребу?