Сегодня голосование после 13:00
Это последние изменения и уже могут принять?
Капец.
Розлючені жінки напали на матір з дитиною у Космачі
Вони вважали, що ця жінка - ’наводчиця воєнкому’
Жінки з натовпу почали бити машину, намагалися вирвати ключі та тягли жінку за волосся, щоб та вийшла до них. Також вони вдарили дитину биткою через вікно🤬
Пощастило, що якийсь чоловік крикнув, що це була не та машина і натовп залишив їх.
Просто Галюня• 07 февраля 2024
Ответ длячир
Капец.
Жах, до чого довели жінок. Але сьогодні в нашому іншому маленькому містечку просто треш - на кожному виїзді військові та поліція, щойно на моїх очах жінка на пості впала без свідомості. Біля військкомату аншлаг-жінки з дітьми та колясками...
Ответ дляМилкиМой
Нет, я не наивная. Я с самого начала второй части вторжения считала, что это всё для страны. Но они сейчас ведут какие-то игры с народом, суть которых иногда сложно уловить.
Вы читали этот закон? Играми его сложно назвать. Это нарушение прав и свобод человека. Скопировали его из рашки.
Lena24101987• 07 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Россияне купили? Потому как зачищают они.
При чому тут росіяни
Ми просто вмираємо під кулями росіян, тим самим відсутній срач і супротив. Немає срачів за землю, не буде майдану і т.д.
Lena24101987• 07 февраля 2024
Ответ дляElmyska
А сейчас почему ваши друзья не майданят? Все хорошо и даже лучше?
Бо, мабуть в Європі
Nathalie27• 07 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Закон про мобілізацію почне діяти у квітні, – Железняк.
До цього буде друге читання, попередньо 21 лютого, за цей час до законопроєкту вноситимуть правки. Тобто, в такому вигляді як зараз законом він не стане.
Чомусь завжди думала, що правки в Законопроект вносяться ДО його прийняття
cosmaximus• 07 февраля 2024
Ответ дляIsidda
не тяните раша методички сюда.у меня друзья и одноклассники были на майдане.все за свои деньги.СТРОГО ЗА СВОИ.не путайте раша титушек которые за бабки бойни и провокации устраивали
Ми також безкоштовно. І допомогали також безкоштовно.
Тих хто був за гроші, в моєму колі спілкування нема.
Стояли за ідею і свободу.
annetta888• 07 февраля 2024
Ответ дляcosmaximus
Стояли за ідею і свободу.
За Зе теж голосували люди типу за ’ідею’ 😔
Ніхто ж не платив за голоси.
Ой чувствую сейчас начнут переписывать\продавать имущество, машины, снимать наличку
Natalie 81• 07 февраля 2024
Ответ для_Katya_1985
Да так и будет,ну или всё прятать и уходить в тень
Ответ дляVika26
Еще что-то добавят. Например, разрешат законно стрелять по коленям.
тем кто не вышел из машины) или не так быстро вышел как хотелось бы
baluevadara• 07 февраля 2024
Ответ для_Katya_1985
Почему люди у нас это все терпят? Столько недовольных людей в комментариях, под постами - а воз и ныне там
Как не подписали про евросоюз, так майдан сразу собрался
Нет кому отплатить Майдан