candy07• 07 февраля 2024
Давайте відволічемось. І покажимо рендомні фото того, що навкруги, приємного
Для душі і очей
Супер Дівчина• 07 февраля 2024
Ответ дляМалышка
Ви одна поїхали на лижах кататися ?
З донькою , вона приїхала на пару днів
З Варшави
Супер Дівчина• 07 февраля 2024
Ответ дляМалышка
Аа, бо по тексту здалося, що одна. Вже і я почала собі думати, про таку поїздку наодоинці із собою
Я їзджу одна зараз , як війна почалася , але тури вихідного дня , три дні максимум - це в Трансільванію їздила
Настрій туди сюди , але треба жити , якось треба
Тетя Фрося• 07 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ви спеціально на карнавал туди їздили ?
Просто прогуляться, так совпало с карнавалом. Может есть какие-то организованные шествия, мы не попали.
Татьяна -3329• 07 февраля 2024
В мене донька любительрандомних фото. Кожен день перед сном чищу свій телефон від таких прекрасних фото.