ПолинкаД.• 08 февраля 2024

Прошу ідей з ремонтом кухні

Порадниці, прошу ваших ідей та підказок. Це моя перша кухня, і перший ремонт. Фантазії нуль, не можу ні на чому зупинитись, боюсь прогадати...
У першу чергу буквально на вчора потрібно визначитися з підлогою (плитка) та фартухом. Не розумію, чи однакову плитку класти, чи контрасту хочеться, які мотиви взагалі дивитися...
Колір фасадів також під питанням, але точно знаю, що не темна має бути. Кухня невелика, 9 кв.м, пряма.
Може маєте фото з інтернету , що Вам подобається і що сучасно і гарно. Чи фото власних кухонь. Буду вдячна!
Чеширская кошечка• 08 февраля 2024
Все залежить від наповнення. І від вашої техніки. Що з техніки у вас є?
Смайлик• 08 февраля 2024
не робіть глянцеві фасади.
Благоуханочка• 08 февраля 2024
бюджет какой?
стиль какой?
Мудрецыха мира• 08 февраля 2024
Pinterest Вам в допомогу
Смайлик• 08 февраля 2024
подивіться ідеї на Pinterest
Метелик• 08 февраля 2024
Тільки шукати готові ідеї в пінтерест
Уходя дверю не хлопать• 08 февраля 2024
Моя порада. Знайдіть кухню, яка вам подобається - в інсті чи пінтересті і повністю скопіюйте сам дизайн - фасади, фартух, ручки. Бо так самому важко підібрати
Яжемать Мне можно• 08 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
не робіть глянцеві фасади.
Неправда. Конечно важно из чего именно фасад и какой узор, но глянцевые фасады намного практичнее матовых. Они легко моются, а если правильно подобрать материал и рисунок, следов вообще не видно. На матовых же выдно все следы, и они убираются намного сложнее чем на глянце.
Нафаня Маня• 08 февраля 2024
Ну вы даете, на вчера выбрать, а вы даже не знаете что вам нравится😁
Я за год начала картинки смотреть. Если вам поможет свои могу скинуть, но у меня не современный стиль.
Смайлик• 08 февраля 2024
В мене підлога та стільниця під дерево, фасад та плитка майже білі.
Печенюшка• 08 февраля 2024
подивіться ідеї в інеті. визначіться де у вас буде і яка техніка, де мийка.
які шафки. який стіл....
в залежності від цього і плитку підбирають, розмір плитки, що б гарно виглядало при укладці.
Татьяна-bfd8• 08 февраля 2024
Вам нужно самой поискать в пинтерест. Потом уже с конкретными вопросами сюда приходить.
Вот тут еще канал в телеграмме с ремонтами. Может найдете полезное для себя
https://t.me/+d0oTL4fPQbcyYTIy
булоТАЙминуло• 08 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
не робіть глянцеві фасади.
Мои глянцевые фасады вытираются в течении двух минут. С матовыми такое получится только из более дорогого сегмента
Пописанная парта• 08 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
не робіть глянцеві фасади.
Можу написати таке саме про матові
Смайлик• 08 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Можу написати таке саме про матові
Я пишу із властного досвіду, мені матовуі в побуті простіші...у Вас може бути інший досвід
Пописанная парта• 08 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
Я таккож зі свого досвіду пишу, це ж зрозуміло, що не з вашого
Покращена• 08 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Pinterest Вам в допомогу
Покращена• 08 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
не робіть глянцеві фасади.
У меня были кухни - мат,глянец, мат и вот снова захотела глянец.
Нет никаких проблем с глянцевыми фасадами и держать их чистыми гораздо проще чем матовые.
автор ПолинкаД. • 08 февраля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Стандарт - плитка, духовка, мікрохвильовка, мийка
Покращена• 08 февраля 2024
Ответ дляПолинкаД.
ПММ сразу ставьте чтоб потом не жалеть.
Тракторні війська• 08 февраля 2024
Я дуже довго шукала різні проекти та просто дивилась на втілені - у пінтерест, ютуб та ІГ.
Потім для себе обрала те, що підходить для ока і гаманця.
Потім тут так само просила вже конкретних порад щодо вирішення окремих питань монтажу і т п.

Зараз підписана на дизайнера з Києва в ІГ (tomkin_design) - мені подобається мінімалізм, який вони використовують у своїх проектах (не лише кухонь), кольорову гаму..
Подивіться самі. Бо це ви маєте обрати і надивитись.
ПультОт_БМВ• 08 февраля 2024
По фартуку и столешнице. Посмотрите покрытие микроцемент/экобетон - по разному называют. Это суперпрочная штукатурка, покрывается специальными водоотталкивпющим покрытием. У меня с силиконовым эффектом. Тактильно офигенно приятная, никогда бы не подумала, что такое бывает. Уход элементарный, но покрытие нужно периодически обновлять.
автор ПолинкаД. • 08 февраля 2024
У пінтересті дивлюсь, але мабуть пошук невірно ввожу, одне і те ж постійно випадає
Покращена• 08 февраля 2024
Ответ дляПолинкаД.
Найдите на пинтересте проекты примерно ваших размеров кухни.
Выберите те которые прям очень нравятся
Сделайте рисунок схему своей кухни
И подберите цвета.

Тогда выложите тут и вам напишут что не так, что может быть неудобно и что лучше изменить.
Покращена• 08 февраля 2024
Ответ дляПолинкаД.
В пинтересте сотни тысяч картинок.
Тоже самое в Гугле по поиску картинки смотрети - прямая кухня длина (ваша).
Копируйте в отдельную папку себе все что хоть чуть чуть нравится, потом когда за сотню/тысячу перевалит - сортируйте что - точно нет - удаляйте, может быть , очень нравится.

Надо создать насмотренность чтоб точно знать чего вы НЕ хотите.
Покращена• 08 февраля 2024
Мы свою квартиру купили на этапе проекта (даже не котлована) и три года ждали и два года искали и создавали проект своей кухни, а потом ещё год искали в ней недостатки (с учётом опыта предыдущих трёх собственно придуманных кухонь).
Ермолайчик• 08 февраля 2024
Хоча б зі стилем визначитися треба.
T_Sp• 08 февраля 2024
1. Фартух підбирається під кухню (фасади чи столєшню), а не під підлогу. 2. Сплануйте ергономіку своїх дій: витягли з холодильнику-помили-покришили-на плиту, тобто послідовність розтішування елементів кухні, щоб не мельтішити по ній взад-вперед з продуктами.
3. Продумайте, яка техніка має бути: якщо посудомийка, то її зручно мати між плитою і мийкою, і шафки із сухим посудом - над нею.
4. Подивіться, скільки з урахуванням цього матимете робочої поверхні, чи її достатньо для роботи? Я свого часу пожертвувала розміром варильної поверхні й зробила на 2 конфорки.
4. Де стоятиме ’постійна’ техніка - чайник-кавоварка, можливо, гриль.
Губной рояль• 08 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Покажіть будь ласка свої картинки. Цікавить не сучасний стиль, а душевний)
Нафаня Маня• 08 февраля 2024
Ответ дляГубной рояль
В мене картинки були там де мені подобався візуал, а де ідеї розташування, форми, вже не буду розписувати де шо