Кого має захищати мій чоловік ,або син?Або чіісь чоловіки.Тих людей які продавали свій голос за гречку?За макарони та олію?Які не думали як далі будуть жити іх діти та онуки?Чому молоді тепер повинні йти в могилу?Хто за Зеленського голосував?Хай ідуть усі тепер на фронт.А потім інших посилайте.У нас і після війни не буде добра в країні якщо будемо вибирати за гречку,або тому що він гарненький і смішний ,або тільки б не Петя.Мені цікаво хто обирав Кучму, як ці люди себе почувають?Чому коли віддавали ядерку,або пиляли літаки ,,а ракети за газ віддавали ніхто не вийшов на майдан?Чому внуки мають тепер вигрібати те гімно що зараз?Так треба захищати країну бо старенькі вже в Европу не поїдуть.Вони хочуть дожити в своїй хаті.Та Чому ж ви про свою хату і де ви будете доживати не подумали 30 років тому?
Mikulishna• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Хто його знає за Порушенка.Тема про те що минуле покоління геть не думало про майбутнє
ну вы-то конечно за все подумали и правильно проголосовали, да?
Ответ дляПлатья Всем
вы в начале своего поста пишете про 30 лет назад. Последнее предложение.
Вопрос: кто думал о войне 30 лет назад и какое решение Вы бы приняли на их месте?
Звідки я знаю яке рішення я б приняла
Ответ дляDaria0000
Автор, хочу Вам напомнить, что война началась при власти Пети... чи воно Вас не торкнулося тоді?
Ні не торкнулося.А повинно б було?
Платья Всем• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Звідки я знаю яке рішення я б приняла
ви така цікава. А до кого питання в пості Вашому адресовано?
Inna_ya_krasivaya• 07 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
а если бы был Порошенко президентом, то не нужно было бы воевать?
Удалено администрацией...
Платья Всем• 07 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Удалено администрацией...
Ответ дляIsidda
земля вас прогодує.нема чого плакати.люди живуть в сахарах чи в арктиці.де того чорнозему і в очі не бачили
Якщо в цьому чорноземі буде лижати мій чоловік або сини то навіщо вона мені буде?
Inna_ya_krasivaya• 07 февраля 2024
Ответ дляVitamina1407
Ну це так. Так а що робити? Не воювати не захищати? Можна просто пригласить москалів жити в Україну. Без боротьби.
начнем с автора. познакомим поближе с москалями
еще должен подтянутся хор подружек с рассказами про прекрасную жизнь в оккупации и свободу там.
Автор, решение найдено!
Ответ дляkatenka_
Ніхто й про Порошенко не знає, а як же тоді минуле покоління мало знати про майбутнє?
Але ж не за кіло гречки свій голос віддавати.Цікавитись політикою.Але ...
Дивні претензії до людей, які потерпають від війни, усі, незалежно від вибору протягом 30 років. Ось і задавайте питання Пєтям, Кучмам, Януковичам, Зеленському і ін, кому люди довірили гарантувати все, що прописане Конституцією, а вони не впоралися.
Пс Додам: а гречку люди брали мабуть же ж не від розкішного життя? За це теж спитайте. В тих, хто довів до зубожіння, а потім гречку давав.
Ответ дляПлатья Всем
Той, хто ВЧИВ історію, той, хто пам´ятав історію.
РУХ був категорично проти без´ядерного статусу.
З тих пір не було і дня, щоб я десь в тому чи іншому контексті не чула про те що москалі нападуть на нас.
Так, каюсь, я вважала це нісенітницею.
СвітланкаОК• 07 февраля 2024
Черговий зойк порохобота 😂
І чергове підтвердження, шо риторика порохобота та русні — ідентична.
ЖмуРукуОбнімаю
Платья Всем• 07 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Черговий зойк порохобота 😂
ЖмуРукуОбнімаю
100%
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Автор, решение найдено!
Вы так нічого і не зрозуміли:(
Ответ дляAksinia 111
Вы охренеете, тут в соседней теме Мураева как кандидата пиарят . Сколько же здесь рашкиных ботов
у ботни кацапской задание сейчас -панику разводить.они бояться ф16 ракет и нашей миллионной армии.они думают,мы сдадимся,наивные овечки.и бояться мобилизации у себя.путька насильно гонит и менты прикладами по хребту на красной площади баб чмобиков пакуют в автозаки за митинги
Ответ дляКайдашева дочка
Ні не торкнулося.А повинно б було?
До чого це питання? Я Вам нагадую,що війна почалась ще в 14му році як раз після і під час майданів... то до чого Ваша тема?
Ви хочете звинуватити когось з українців? Так Ви просто забули хто справжній ворог і що це питання часу. Війни не було б тільки якщо б продовжувала бути під росією, то що Ви хочете? Руського миру?
Kristal2013• 07 февраля 2024
А давайте вы ответите, бывшая Акварель38: почему другие мужчины защищают (опускаем слово ’должен’ в этом контексте) вас, ваши ягодицы, ягодицы вашего мужика,дитяток , ваш дом, ваши пять гектаров? Почему ваш муж не идёт и не защищает свои квадратные метры? Или вы в очередной раз тут начнёте тыкать, что ребенок у вас с диагнозом, потому муж имеет право не быть мобилизованным?
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
За Петю нет, а за Вову?
За Вову,говорю честно, мой муж не голосовал,голосовал в первом туре за другого кандидата,на второй тур не пошёл. Я наоборот, на первый тур не пошла,так как, мне никто не нравился,а во втором,да, проголосовала за Зе,и да, действительно потому,что ’только бы не Петя’. Признаю ли я свою ошибку,конечно.Но верни время назад,то я бы просто вычеркнула их обоих,поэтому,мой голос существенно не на что бы не повлиял.
Ответ дляКайдашева дочка
Слухайте, ви зараз в позиції Всі ідіоти, а я розумничка. Чому тоді не пояснили як правильно жити, не пішли в президенти, не відкриваєте очі людям таким несвідомим?
Теория Импетуса• 07 февраля 2024
Середній вік порадниць +/- 40 років, вистачає і тих , кому під 50 і більше - тобто вони самі вже років з 25 і більше ходять голосувати і обирати парламент і президента. То чого на дідів і батьків кивати?
Ответ дляKristal2013
Все вірно.От все що ви написали то все вірно.
Ответ дляDaria0000
а патамушта канфетки сосали чупа чупс и с днр уголь покупали а нам в три дорога.вместо конфеток-оружие надо было клепать.а не липецкой фабрике зарплаты кацапам давать в 2 р больше чем в нас
Ответ дляuul
Удалено администрацией...
Kristal2013• 07 февраля 2024
Кто не знаком с автором, ее прошлый аккаунт ( https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/1712597 ). Жаль, что многие темы, из серии ’когда уже сдадимся, у меня отпуск в Европе прогорает’ и много много подобных, админы удаляют.
Бессмертный пони• 07 февраля 2024
Ответ дляDaria0000
Хочу вам напомнить , что Крым раша аннексировала в феврале-марте 2014 года , на Донбассе боевые действия начались в апреле 2014 года , а Порошенко выбрали Президентом 25 мая 2014 года .