Мрію про пончик• 07 февраля 2024
Як вам взуття ТМ Respect?
Сподобалися кеди та ще кілька пар кросівок. Зовні нічого так. Що скажете щодо якості?
Б´ю байдики• 07 февраля 2024
Мені подобається.
Маю чоботи, черевики, босоніжки- все гарно носиться.
Чоботи 3 зиму носила і ще носитиму.
Санька-4b93• 07 февраля 2024
У меня практически вся обувь от них. Меня устраивает, выглядит хорошо, носится тоже, очень удобная, особенно зимняя.
Мона_Лиса• 07 февраля 2024
У меня были ботильоны, купленные в магазине этой сети. Но они были куплены более 7 лет назад
Miss Faina• 07 февраля 2024
Маю одну пару, осінь весна або тепла зима, шкіряні, виглядають гарно, але виявилися не зручні і нога не дихає
Самая СоветЧиваЯ• 22 февраля 2024
Вони мене розчарували, купила по знижці літом зимові за 3000, вчора зрозуміла що подошва лопнула... Навіть сезон не виходила...