Hanna from Germany• 07 февраля 2024

І знову про нумерологію. Матриця долі

Дівчата, порадьте. То чи є в неті сайт з безкоштовним розрахунком матриці долі? Я не до кінця довіряю рандомним астрологам, та й грошей зараз немає на експерименти. Останній місяць відчуття самі сумні, хочу якось розташувати все у своїй голові. Дякую за поради !
Липка-прилипка• 07 февраля 2024
Посмотрите Анжелу перл на Ютубе.
У меня всё совпадает.
Когда сильная тревожность смотрю ее и легче как то🙂

автор Hanna from Germany • 07 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Посмотрите Анжелу перл на Ютубе.
У меня всё совпадает.
Дякую
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Посмотрите Анжелу перл на Ютубе.
У меня всё совпадает.
У нас замовлення було на розробку персональних колод Таро. Дуже жирненьке, не хотілося втрачати. Але так вийшло, що ніхто з команди не в курсі нюансів був, а в мене подруга тим ’бавиться’. І поки я накидувала ТЗ для ілюстраторів, ми купу наших та англо, ісп мовних передивилася.
Так от, Анжела то реально діамант. Я таких у коучінгу зустрічала. Думаю, вона багатьом допомогла.
Ответ дляTammy21
І Вам дякую )
всемВсёИмного• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
прочитала, что она в марте пророчит конец войне
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ага. Бачила це, вона потім то пояснювала емоційним шоком, начебто.
ПС. Я розумію про що ви, і не просто так написала про коучінг)
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
А, і ще допишу. Я усіх, абсолютно усіх хто зараз паразитує на темі війни вважаю поганими людьми.
Не знаю для чого я це написала?)

всемВсёИмного• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
я вообще не знала кто єто, только вот сейчас прочитала. Она пишет про март, а все ж пишут про чтото в конце февраля... Отакои
успокойте_Меня• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
То вона і про березень-квітень 2022 казала
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Вона говорила про березень 2022, начебто, (я не те щоб відстежую). От тоді, на фоні масового шоку(
Leonka Boo• 07 февраля 2024
А в когось збігалося? В мене ні астро ні матриця якось не зайшли))

Мабуть не треба так активно міняти життя))))
всемВсёИмного• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
я сейчас просто спецом набрала Анжела Перл прогноз по Украине на 24 год
всемВсёИмного• 07 февраля 2024
полностью бесплатных нет, будут общие фразу, а за подробности плати
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Вона не дає письмових прогнозів, наскільки я знаю. Ви то у відео бачили?
Пасхальний тролік• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Не знаю для чого я це написала?)
Ну так і є.
Пасхальний тролік• 07 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Посмотрите Анжелу перл на Ютубе.
У меня всё совпадает.
У мене ні разу нічого не співпало. Пам´ятаю в неї наші українські журналісти інтерв´ю брали, то вона кінець війни пророчила ще в 2022.
А так ,якщо просто послухати,то позитивна жіночка
всемВсёИмного• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
в статье какой то. та оно по поиску просто сразу вылазит
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Не факт що то вона. Але я не сперечаюся, якщо що) Не слідкую за прогнозами.
автор Hanna from Germany • 08 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Це я вже зрозуміла. Я не проти заплатити, але адекватну суму, як і за будь-яку послугу. Коли ти наприклад, оплачуєш бенкет на 10 осіб, ти розумієш що платиш за їжу, сервіс, оренду. А за інфу, яку ніяк неперевіриш, оплатити 200 у.о. то якось занадто.... Згодні?

Одразу вчора і почала слухати Анжелу Перл, і вона настільки заспокоює своїм голосом, що я вперше заснула спокійно, без тривог... Дякую хто порадив !
В гости звали?• 08 февраля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Майбутнє варіативне. Я також у всі сні могилу хуйла бачив в березні 22 і думала, що йому скоро каюк. А ні(
автор Hanna from Germany • 09 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я також вважаю, що астрологія, хто розібрався, цілком реальний прогноз може дати. Недаремно усі правителі минулого, і навіть зараз мають власного астролога на службі. Якби мене не вимотували магнітні бурі, не тривожив Повний Місяць, я б не відчувала впливу планет на себе. Є люди не дуже чутливі, і вони лише сміються з тих, хто відчував війну як я, чи аварії я також часто відчуваю. А от глобальна астрологія ще у 2020 передбачала великі і не дуже хороші часи по всій планеті. Поки що так воно і є. Проблеми не лише в Україні, особливо і тікати насправді нікуди ((( Ну хіба Австралія. І що цікаво, ця Анжела якраз там і живе, і вся світиться тим спокійним щастям ! І вона між іншим, з Миколаївської області