Закуйовджена життям• 08 февраля 2024

Почему молодежь стала часто покупать одежду на секонд-хенде и не стыдится этого?

В мое время такие вещи мы питались скрить, ане афишировать и хвастатся
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тільки як продаєте то пишіть, що це секонд, щоб людина знала, що буде смердіти.
Все ок, я лише нове беру, кросівки адідас купила за 60 грн, продала за 460, шолом соломон купила за 100 грн продала за 700, конаерси 270 - 650 - це з останнього, що згадую. Костюми карнавальні куплені за 60-150 грн щороку здаються по 200 грн декілька раз. І ще багато варіантів.

ОхиИВздохи• 08 февраля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Коли грошей достатньо, то вистачає і на новий одяг і ще на щось корисне. Тому як не крути, а до секонду у більшості випадків йдуть саме через брак коштів
Я бы сказала из-за других приоритетов.
Я не умею там вылавливать что то, а люди шарят - молодцы)
Научительница• 08 февраля 2024
Вельмишановна, де ви писати вчилися?)
Треба писати-фастатся
Гладиолус• 08 февраля 2024
Есть такая мода, даже заграницей, на секонде находят что то уникальное, не как у всех, это как археология, охота

Даже обеспеченные этим развлекаются
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Коштів ніколи не буває достатньо, завжди хочеш овер своїх можливостей, і шукаєш шляхи досягнення - це теж один з них - економія і доп.заробіток.
Дівчина Бобула• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я купила собі бомбер 100% шерсть, за 400 грн, новий, з етикетками і спідницю стефанел теж нова 100% шерсть - за 270 грн, в бутіках такі речі коштували б мені тисяч 10 мінімум. Навіщо платити більше.
В бутіку Стефанел та спідниця була 10 років тому
Капризуля• 08 февраля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Не знаю таких. Навпаки всі дорогий одяг купують
У перекупов секонда?

Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Люблю секонд, це як спорт, отримаєш адреналін, коли знаходиш оригінал люксу. Хтось ходить на рибалку, а хтось в секонд. І не обов´язково від бідності.
Я люблю і секонд і рибалку - азарт схожий.
Братья Капли• 08 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Покупают если денег нет, сейчас в е хотят оригинальную продукцию, если родители не в состоянии купить новую такую вещь, многие хотят б/у , но хорошей фирмы.
Нифига. Деньги на одежду есть, но дочь с подружками любят секонд. У них, как хобби купить вещь да за дешево. Девченки хорошо и со вкусом одеты.
Дякую_аж_підскакую• 08 февраля 2024
А что в секондах такого ужасного, если там хорошо покопаться? Там можно найти интересные вещи.
Статус Ква• 08 февраля 2024
У меня дочка ’левачка’ она за экологию, за разумное потребление...у ее окружения считается это ’гуд’...
Скокмоно - стокнуно• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Сейчас ничего такого не перепродать, никому оно не надо
Сусідка знизу• 08 февраля 2024
Ответ дляКапризуля
У перекупов секонда?
Кому те шмаття потрібно?
Скокмоно - стокнуно• 08 февраля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Кому те шмаття потрібно?
Ну малолетки как то умудряются это всё продавать
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ні, погуглила, я зразу все гуглю, 2021 року, таку продають за 80€. В мене гарниц смак, і я беру виключно унікальні речі, нові, актуальні, які мені личать, а також, які будуть швидколіквідні.
Дякую_аж_підскакую• 08 февраля 2024
Например, недавно на секонде я нашла новые платье диснеевской принцессы (купила ради прикола), отличный костюм и кучу курток на весну.
Зажуженная Жужжа• 08 февраля 2024
потому-что там можно найти хорошую/новую вещь в разы дешевле, а секономленные деньги потратить на действительно необходимые вещи.
Наивная Хо• 08 февраля 2024
Автор, ми жили в час розвалу совка, коли через одяг показували, що ти не бідний. А зараз все змінилося. Брат мого чоловіка на 10років молодший за нас, йому 25років, працює на ОАЕ, купує за неостанні гроші собі навушники за 8тис, і хвалиться як в секонді джинси за 50грн купив. Це сучасне покоління, воно на одяг не так звертає увагу.
ПробілНеПрацює• 08 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Не нужно даже быть леваком, чтобы понимать, что Зара, НМ и прочие бренды масс-маркета шьют тряпье низкого качества за сумасшедшие деньги и используют труд детей

Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
В мене інший досвід, менше тижня тому шолом відправила, зараз сезон катання на лижах, 700 грн для нього шара, він, як новий, ні подряпин, нічого немає. Кроси і кеди - ще до НР відправила, костюми з хеловіна і до НР здавала в прокат в вайбері - в місцевій групі.
Сусідка знизу• 08 февраля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Перший раз про таке чую.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В менн є майже всіх принцес сукні, більшість брала з бірками, нові, деякі без, але незашорхані, такі речі за кордоном раз одягла дитина - і на викид.
Наивная Хо• 08 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Виявляється, зараз багатьом подобається запах секонду. Тут радили італійські кондиціонери для білизни. Особливо, ось цей блакитний. А він має запах секонду.
YasyaMo• 08 февраля 2024
Це дуже цікаво спостерігати)
Люди, які травмовані дитинством і доношуванням одягу, сприймають секонд як фу-фу.
Молодь ставиться до того з азартом + свідоме споживання, екосвідомість + можливість виділитися серед натовпу.
Знаю багато підлітків із дуже заможних родин у столиці, які закуповуються на секондах))
Коленная ложечка• 08 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Потому что могут себе позволить. Мышление другое, не совковое.
И они очень против потреблятства. Берут с собой шоперы, повторно используют пакетики, монтируют мусор...
Как-то модно у них сейчас это. Несколько лет не видела, чтобы молодые люди бросали например обёртку от конфеты, по ноги. Зато пару раз видела как тетечки упаковку от мороженого бросали прямо на газон, на замечание одна ответила: покажите мне где тут мусорный бак!
Скокмоно - стокнуно• 08 февраля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Перший раз про таке чую.
Их много, я смотрю в Ютюбе Петя кипиш, там таких как он много , и у них эти вещи раскупают со скоростью света
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
І в інсті багато, є одна дівчина, доросла, років 25-27, то в неї нереально щось купити, вона такі шедеври знаходить, по 5 броней, але перші забирають.
ГендиреХтор• 08 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я из Харькова, у нас проблем с мусором нет уже лет 15) Мусорки на каждом шагу 😆
Брюльтик• 08 февраля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мои одевают только новое и модное.
Все такие грамотные. Не у всех людей есть достаточно денег
КокошинЭль• 08 февраля 2024
Кому из родителей так повезло? Рада за них. Моей все новое подавай.