Закуйовджена життям• 08 февраля 2024
Почему молодежь стала часто покупать одежду на секонд-хенде и не стыдится этого?
В мое время такие вещи мы питались скрить, ане афишировать и хвастатся
Капризуля• 08 февраля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Сейчас ничего такого не перепродать, никому оно не надо
А что люди покупают?
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Кому из родителей так повезло? Рада за них. Моей все новое подавай.
Так виховали самі. В мене 2 дітей, в гардеробі як нове, так і з секонда, мої ще активно ростуть, викидати великі кошти за річ на 3-6 місяців немає сенсу. В мене діти дуже розумні, розсудливі в плані фінансів, іноді мене зупиняють, не знаю звідки в них це, хоча їм 7 і 9 років.
Ласковая_львица• 08 февраля 2024
Чего только здесь не почитаешь, т.е вы хотите сказать что люди сознательно мечтают купить найки не в магазине или заказать на сайте, а купить вонючие в секонд-хенде и это придмет для гордости . У меня тоже 2 сына и естественно друзья тоже есть замечала только что дети в секонде у кого нет возможности на новое . И честно так как сама туда ходила в студенчестве не очень мечтаю , чтоб мои дети туда ходили , намного приятнее когда дети будут иметь возможность купить именно ту вещь которую хотят , а не копаться не пойми где
Забрала і не сказала• 08 февраля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Виявляється, зараз багатьом подобається запах секонду. Тут радили італійські кондиціонери для білизни. Особливо, ось цей блакитний. А він має запах секонду.
Так, деякі кондиціонери мають аромат схожий на секонд, але деякий секонд так смердить, що вирвати хочеться .
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
От, вище дівчина написала, у вас типове мислення бідняка. Я в студентські роки одягалася в цумі, в манго, хоча з небагатої родини, на фабриці Україна пальто класні купувала, тоді не було такого різноманіття.
Секонд для себе відкрила 4 роки тому, тобто майже в 40 років, і зрозуміла, що нічого там страшного немає, а є прикольні речі, і чому б не зекономити. І це так не працює, що піду куплю найки в сек, там товар не передбачуваний, якщо попадуться, то чому ж їх не купити за 700-1 тис.грн, а не за 5-6, якщо ні, то і за 5-6 купиться, якщо дитина ті найки захоче. Мені попалися - 35 розмір за 300 грн, звісно взяла сину. А на зекономлені кошти поїдемо відпочивати.
КокошинЭль• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Действительно, никакой же разницы 7 и 14. Моя уже год не растет, так что ваше на 3-6 мес вообще не в тему. И в 7 тоже носила, что я куплю. А сыну в 10 вообще все равно, что ему одевать.
Расскажите через 5-8 лет, как ваши дети носят купленное и выбранное вами, с радостью.
Пульт от линолеума• 08 февраля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Коли грошей достатньо, то вистачає і на новий одяг і ще на щось корисне. Тому як не крути, а до секонду у більшості випадків йдуть саме через брак коштів
Ні))))
Черпак_для_фантазий• 08 февраля 2024
Ответ дляБрюльтик
Все такие грамотные. Не у всех людей есть достаточно денег
Мне хватает на то чтобы новое купить. Кому не хватает, те по секондам ходят.
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я купила собі бомбер 100% шерсть, за 400 грн, новий, з етикетками і спідницю стефанел теж нова 100% шерсть - за 270 грн, в бутіках такі речі коштували б мені тисяч 10 мінімум. Навіщо платити більше.
В бутіку ви і не знайдете вже ту спідницю,бо то речі дуже старих випусків ,тому вони і в секонд попали хтось зносив і віддав
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Купую з дітьми одяг і онлайн і оффлайн виключно з ними ще з 5 років, особливо з сином, в нього років з 3-4 якісь свої представлення про красу, якщо сказав не подобається, то не одягне ні разу. Я якщо і беру щось сама, то типу носки, труси, базові футболки, ну і вже трішки пристрілялася до їх смаків. На великий шопінг лише з ними.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Читайте уважно!!!!
КокошинЭль• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я тоже покупала все онлайн, но это время прошло. Вообще дети растут и все меняется, знаете ли.
Щастя-здоровля• 08 февраля 2024
Ответ дляYasyaMo
Це дуже цікаво спостерігати)
Люди, які травмовані дитинством і доношуванням одягу, сприймають секонд як фу-фу.
Молодь ставиться до того з азартом + свідоме споживання, екосвідомість + можливість виділитися серед натовпу.
Знаю багато підлітків із дуже заможних родин у столиці, які закуповуються на секондах))
Честно, не знаю, у меня две девочки 20 и 14 лет, страшные модницы, не носят не они , не все их окружение, у старшей парень из действительно очень обеспеченной семьи, они просто ходят в магазин и покупают с детства , что ему надо, зашли в наш тимберленд купили ему, куртку, ботинки, спортивный костюм , еще и в найк по дороге, я говорю давайте с Ин сайтов закажем , дешевле, не сильно их это интересует.
А про то как обеспеченная молодежь любит сеаонды, так это неправда , у старшей есть парень знакомый, он продает по молодежи секонд дороже , но покупают те, у кого денег на новое нет.
Если у вас есть деньги на новое худи, зачем тебе тоже только из секонда
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Фото?)
Прям з етикеткою?
То ви фантазерка
Прям з етикеткою?
То ви фантазерка
Так, з етикеткою, ще не відривала, не носила, бо шмаття купа, може продам.
Ласковая_львица• 08 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Полностью с вами согласна , только здесь читаю что мамы мечтают , чтоб их дети от хорошей жизни по секондам ходили
Додекаэдр• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Коштів ніколи не буває достатньо, завжди хочеш овер своїх можливостей, і шукаєш шляхи досягнення - це теж один з них - економія і доп.заробіток.
Одяг, це як і їжа базова потреба. Вона закривається одна з перших. А далі так, завжди хочеться більшого і на це потрібне зростання заробітку. А коли економлять на одязі щоб закрити інші потреби це трохи інше
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Поживем - побачимо.
Татьяна-bfd8• 08 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Например, это кондиционер это чистый запах секонда)
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Це ви зі свого досвіду судите. Не розумієте. Я і продукти купую обдумано, на акціях, косметику, хімію так же.
Щастя-здоровля• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
И это тоже неправда, я из очень обеспеченной семьи была, потом замуж вышла, похуже стало , но вначале родители еще покупали вещи, потом уже муж поднялся, мне 44 и мне сейчас муж покупает хорошие уже по настоящему брендовые вещи и я радуюсь им , что я этого достойна, а не кем- то ношенным вещам
Гага Газу• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
І я такої думки.Якщо в Україні він погано пахне і є гарчір´я,то за кордоном здають все випране і без дірок.Я так малому лижну куртку купила за 2 євро,купила чоловікові ASICS за 10 євро,адідас за 2 євро.Собі також купую часто і не бачу в цьому нічого поганого.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Навіщо виходити заміж, щоб було гірше, щоб батьки і чоловік утримував? Якось дивно - в 44 чоловік речі купує, соррі, мені 43 майже, навіть не знаю щоб мені мій викупив, я всім скоріше купую.
Щастя-здоровля• 08 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Из последнего кроссовки Александр маквин , до этого в январе 4 пары обуви: две Валентино, Джими Чу , Живанши )) Сама не покупаю , жаба давит)
постою_послушаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мои одевают только новое и модное.
Во что они его одевают?
Этожзвяздаяегообожаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
А нічого, що по суті - це просто перекладання коштів з однієї кишені в іншу. Бюджет загальний то зменшився на вартість покупок.