Муркошечка• Изменено 08 февраля 2024
не тягну і просто вже не витримую
Відносити з дочкою зіпсовані в 0. Крики, нерви.
Декілька місяців тому попросилась на роботі відділено трохи попрацювати і приїхала з дитиною за кордон.
Дочка або хвора (пару раз по 1-2 тижні), або канікули (тільки 3 тижні було канікул за 2 місяці).
В мене відповідальна робота, я начальник відділу, постійні дзвінки, наради і т.п. - і я вже просто не тягну ту готовку, хвороби. Дитина майже постійно дома. Коли є школа - то до 12-13.
Дома (в Україні) я без чоловіка, теж дуже важко, але хоч роботу вдається робити.
Тут я хворіла пару раз, не завжди тому могла приготувати - і такі качелі з нервами постійно.
Ви б повертались через таке?
Кумедна• 08 февраля 2024
Ніхто б вас з керівної посади за кордон не відпускав. Не розповідайте байки. Ви вже тут таке писали
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А з якою саме дочкою зіпсовані ?
Якій 22?
моя дочка в 1 класі
я Кукарача• 08 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Ну моя мачеха на руководящей должности и за границей с начала войны. Но мыслит она более связно)
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Почему?
я в чужій країні і чужому місті - це раз.
фінанси - два
Коплю на груди• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
фінанси - два
что вы там делаете?
Личко Невеличке• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
фінанси - два
Вы ж начальник..
Жинси на дитину• 08 февраля 2024
Мне тоже было сложно. Дома хоть дополнительная пара рук найдется. Но по возвращению стало тяжелее морально из-за непонимания будущего, из-за угрюмых лиц на улице, из-за какой-то безисходности…
Буся_Бусинка• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
фінанси - два
а з якого міста в Україні Ви? Чого довелося виїхати та яка країна зараз у Вас?
Глас_Народа• 08 февраля 2024
Щось трошки в мене не в´яжеться Ваша посада, загублені відносини з дочкою...
Ні , не поверталася б
Вдома не легше , вдома теж хворіють , онлайн навчання.
Ні , не поверталася б
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Вы ж начальник..
в мене зарплата не золоті гори, що оренду заплатила, живу, і ще є багато лишніх грошей.
Просто каралева• 08 февраля 2024
А в Украине у вас есть помощники? Или будет все тоже самое, только дочка будет вместо школы в убежище сидеть?
Ламборджини• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
Вже питали, ви не відповіли. Навіщо ви виїзжали?
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини
трохи спокою хотіла
4есотка• 08 февраля 2024
Ну так научите ребенка готовить что-то по мелочи и не дергать вас из-за этого. Чай, бутерброд, салат сделать, разогреть себе еду - в 7 лет запросто. Пусть из школы приходит и сама себя занимает - уроки, почитать, порисовать. Ей же не 2 года.
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Вам мабуть просто відпочинок треба
була відпустка тиждень - постійні дзвінки, я на нервах.
ночами працювала, бо деякі питання не чекали
Коплю на груди• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
так может назад?
Ms. Сама прямота• 08 февраля 2024
а какие каникулы 3 недели? новогодние или что? Может покупать полуфабрикаты или готовую еду. Если мне лень я варю макароны с сосисками или кукурузную кашу или кус кус (вообще варить не надо) и нагетсы, готовка 5 мин) Можно супы из брикетов/мивину. Разгрузите себя на пару дней. Делайте заготовки в выходные и морозьте на неделю. Те же сырники и блинчики с творогом наморозить на завтрак. Болеют сейчас все и везде.
Глас_Народа• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
Незнаю, моїм 5 і 6,5 років. Якщо дати телевізор, телефон, фарби , іграшки, то будуть хоч до вечора сидіти. Тільки покормити треба і все ) бо самі ще не нагріють
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
на Різдво тиждень і тепер 2 тижні.
крім того хвороби.
і я сама ще й хворіла не раз
крім того хвороби.
і я сама ще й хворіла не раз
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
я не даю планшет більше 2 годин в день
ДеньгиНеСдаю• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
на Різдво тиждень і тепер 2 тижні.
крім того хвороби.
і я сама ще й хворіла не раз
крім того хвороби.
і я сама ще й хворіла не раз
В какой стране,?