So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
nenatasha• 08 февраля 2024
Все, я здаюсь.
Тільки автор може врятувати нас від Настюшки.
ТашаНаташа• 08 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Що ти бл🤬ь таке?
Шось с ботофермы Зели. Ща начнет ангелов с лицами боневтика рисовать и лозунгами - Владимир Зеленский - лучший президент1!11!!!
bellezza donne• 08 февраля 2024
Ответ дляLv1107
Вибачте, али ви схожа на іванушку-дурачка... до чого це неугомонне вєсєльє?
В точку
raven_i• 08 февраля 2024
Ответ дляFilomena
А буде весняний наступ?
Це щось нове.
А хто на кого наступати буде?
Звісно. Раніше говорили про наш, тому що літаки отримаємо і тому що рашисти традиційно взимку атакували. Однак зараз все частіше говорять навпаки про можливий наступ росіян. Хто саме наступатиме я не в курсі, не ванга. Просто ця істерика жіноча шокує. Що вона змінить, окрім того, що лайна новому главкому підливаємо?
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
А йому й тут непогано, на пару з Бакановим адвокатує))))
В нормальній країні на нарах би давно був.А в нас там тільки неслухняні генерали,які не здали свою країну.А мразі резнікову в Раді овації влаштували,молодець,гарно крав в ЗСУ
Veselka8• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Все, я здаюсь.
Главное что русню уже точно не врятуваты...
Остался бы Залужный, я бы ещё поверила..
А теперь и деньги от США, и Сырский, и ф-16..
Да вот и пришел русне конец.
Бесславная СВО закончится крахом
Ksenia2291• 08 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Да там же толстый стёб
Sonchik• 08 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Що ти бл🤬ь таке?
Я так розумію- у людини завдання. З серйозної політичної теми зробити смішну і абсурдну. Ну, щоб народ «хоть поржал»…
Ksenia2291• 08 февраля 2024
Ответ дляSonchik
Или так
AnnaOst• 08 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Це ппц
Та чесно кажучи вже є відчуття що все йде до розв´язки. Таке саме було відчуття серед переломною ніччю на майдані. Далі або диво або ’горе переможеним’. Ну сталося ж диво один раз, може ще раз станеться (так, оцб частину не тре будь ласка коментувати в стилі ’наївна’)
owl62• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Уточните пожалуйста за границьі 1991 года. Вьі имеете ввиду границьі на март 1991года?
coch100• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Кровью блевать будет русня, за всё ответя падлы.
У нас наконец-то Сырский главком.
Тот кто знает, умеет, и ДЕЛАЕТ.
Дождались.
Какой то заказчик у вас тупой, такое всасывать гавно, простите.
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
Границьі могут бьіть по состоянию на март 1991года
Так может Зе это и имел в виду?...
А каждый из нас подумал в меру своей патриотичности о другом
СhanelKa• 08 февраля 2024
Автор
Блокуйте ботів
Не знущайтесь
Ви ж їх бачите
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Мені трохи цікаво,ви сирського до лоба собі прикладаєте?
чи до сраки,вибачте за мій французький ?
і ленін такой маладой....
lus_so• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Тут 100 днів не поможе.Тут для навчання інша країна знадобиться,якщо Залужного приберуть з його поста
Все так. Ми зараз в ’оці урагана’.
Аноним Первый• 08 февраля 2024
Твіти військових. вони в ахуї
девіз дня - на 200-300 розрахуйсь🥲
Veselka8• 08 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Твіти військових. вони в ахуї
девіз дня - на 200-300 розрахуйсь🥲
Удалено администрацией...
всё для красоты• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Да вот и пришел русне конец.
Бесславная СВО закончится крахом
Вы в реальности живёте или в своей матрице?
AnnaOst• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Все, я здаюсь.
То комп´ютерний вірус судного дня, супербактерія. Змиріться. Я вже їх навіть не баню
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Слухайте, начебто issida написала. Один в один стиль.
Певно, проспала і не в той акк вскочила)))
СhanelKa• 08 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Всі волонтери
Військові
Інста, ФБ, Вайбер/телеграм групи
Плюють відкрито на це призначення
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
У нас наконец-то Сырский главком.
Тот кто знает, умеет, и ДЕЛАЕТ.
Дождались.
Поки кровью за тупість сирського платять саме українські воїни....
In limbo• 08 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Та тут інші методи, спрямовані навпаки. Покруч контрпропаганди
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Вангую,що при допомозі ермака частина цієї техніки зразу поїде до противника.Хочу помиляться
Нуашо, москалі щедро заплатять за таке
автор So_so • 08 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Автор
Блокуйте ботів
Не знущайтесь
Ви ж їх бачите
Уже
СhanelKa• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Уже
Дяка ❤️
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
А де Ісіда?
Чому не святкує?
Постом нижче))))
СhanelKa• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
💯
ТашаНаташа• 08 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
Да там же толстый стёб
Оно как бы да. Но такое впечатление, что с паном президентом у них один препарат на двоих) такой эмоциональный подрыв, что только капаться в Феофании.