Сижу_и_плачу• 08 февраля 2024

Про народження дітей для дитини 4,7 роки

Знаю є книга "Малечі про інтимні речі"
Хочу подивитися ще щось і обрати вже що дитині читати і показувати
Порекомендуйте,Яні ж ще такі тематичні дитячі книжки
Дякую
Твоя подружайка• 08 февраля 2024
Є ’Не в капусті й не лелека’ ще

постою_послушаю• 08 февраля 2024
Почему своими словами не хотите рассказать? Лично для меня Малечі про інтимні речі книга показалась излишне откровенной. Например, там есть про половое влечение, про мастурбацию, я считаю, что если ребёнок ещё сам этим не интересуется, то превентивно для общего развития оно ему не нужно
автор Сижу_и_плачу • 08 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Вона мені тех здалася відвертою,тому хочу щось інше ще подивитися
Я йому розповіла,своїми слова,не більше того,що запитував в чим цікавився)
Але він дуже любить книжки і розглядати малюнки і запитав ,чи є така книжка,то я відповіла,що є...тому тепер шукаю щось підходяще...)))
Арина85• 08 февраля 2024
не в капусті, й не лелека, саме про народження
але малечі про інтимні речі вона не замінить , там трохи про інше