Млинці зі смайликом• 09 февраля 2024
Є юристи? Хочу подати в суд на відділення поліції.
Хочу подати в суд на відділення поліції. З 4 моїх заяв жодна не була опрацьована згідно законодавства України. У кого є досвід подачи до суду на непрацюючих ментів?
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так и подскажите как по закону правильно подать в суд на полицию.
Так вам на платной основе нужен юрист, который составит заявление и расскажет о перспективах. Потому что у вас рассуждения девочки подростка, которой жаль собачку.
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор, ви хочете, щоб було кримінальне або адміністративне провадження та суд на підставі тільки фото що собака в калюжі та ланцюг короткий?
Она сама не понимает что хочет, но уже собралась в суд.
Невгамовна• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мне надо чтобы в селе она реализовалась. Селюки тут концлагерь устроили для животных. Я считаю что законы Украины и на селюков распространяются.
попробуйт им написать. Возможно они смогут вам подскаать как правильнее действовать.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Поліція мала скласти адмін.протокол на хазяїв цього пса, бо це порушення закону. По закону має бути будка та ланцюг не менше 3 метрів. Поліцейськи ’ правопорушень не знайшли’, тварина зникла. Тварина зникла - де вона? Поліцейськи не виконали свою роботу, за яку отримали зарплату.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Юрист ,который составит заявление в суд на отделение полиции?
Творческий типаж• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Протокол по фото? Вони повинні це робити? Вони мають розшукувати цю собаку? На підставі чого?
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Да, и который будет сопровождать ваше дело.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна
Я им уже писала,не ответили вообще. Если вы найдете время почитать комментарии людей под их постами ,то увидите что они многим не ответили. Не знаю помогает ли эта организация кому- то вообще,или это только картинки в Инстаграмме.
Творческий типаж• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Автор, яка мета всього що ви робите?
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Коли поліція приїжджала пес був на ланцюгу 1 м , прив´язаний до дерева, будки не було. Протокол на порушення утримання тварини. Після від´їзду наряда, пес зник. Так ,хозяїва мають пред´явити пса, якщо віддали комусь- дати адресу нових хозяїв. В Україні заборонено викидати тварин на вулицю.
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вам не отвечают потому, что у вас наивный подход и кроме драмы нет доказательств. В эти фонды приходят тонны писем от таких сердобольных как вы, и чаще всего при подробном рассмотрении таких дел, в законном поле там либо нечего делать, либо ничего не сделаешь.
Еще раз повторюсь, вам нужна поддержка профильных юристов, собранные доказательства и свидетели.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор, яка мета всього що ви робите?
Мета щоб місцева сільська поліція працювала згідно законодавства України. Вони зарплату отримують як раз за це.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
А где мне взять профильных юристов? Подскажите.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
У меня есть доказательства- есть фото пса,а теперь его нет. Где он? Есть фото и видео других пострадавших животных.
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Удалено администрацией...
Творческий типаж• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Те що поліція в цьому разі не склала протокол - порушення.Те що, мають пред´явити собаку - скажуть що втік і на тому все.
Творческий типаж• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Удачі
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Простите, сколько вам лет и кто вы по профессии?
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Втік одразу після того як приїжджала поліція? Цей пес систематично відривався з цепка та ходив по селу голодний. Але він завжди повертався на своє подвір´я,бо там його місце. Він не міг втекти. Це любий кінолог докаже.
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
А зачем это? Слежу за соблюдением законов в Украине,и за работой ментов
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы абсолютно юридически безграмотны. Потому вам к юристу обычному на платной основе, что бы объяснил что такое улики, доказательства и т.п.
Творческий типаж• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Все що ви пишете, немає жодної реальної перспективи, окрім заробітку для юриста, якщо ви маєте на це гроші. Все.
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Удалено администрацией...
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Чому немає перспективи? Тварина була і зникла. Що це коїться в європейській державі?
Млинці зі смайликом
• 09 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Творческий типаж• 09 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Удалено администрацией...
Біле пальто• 09 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...