Ні за холодну воду• 10 февраля 2024
Хто недавно оформлював відтермінування по інвалідності матері зайдіть, будь ласк
Мати недавно отримала 2 групу інвалідності довічно, має єдиного сина, більше близьких родичів немає.
Що необхідно, щоб син отримав відтермінування? Чи необхідно проходити мед.комісію сину при оформленні?
Чи безпечно сину йти, чи можливо оформлення по довіреності/юристом?
Дякую за відповіді.
Мона Лиза• 10 февраля 2024
Ответ для3@йk@
У висновку МСЕК написано про необхідність стороннього догляду?
только первой такое пишут.
В танке• 10 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Заращ ще досьаьнбо просто наявності інвалідності, в силу не вступив новий закон де саме догляд
рукиЖимолости• 10 февраля 2024
Автор, а що ви маєте на увазі під відтермінуванням? Відстрочку від призиву?
Якщо так, то комісію можуть направити пройти, якщо найближчим часом не проходив, дистанційно оформити також не вийде. Й у чому ви бачите небезпеку?
Ні за холодну воду
• 10 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так, відстрочку від призиву.
От питаю, чи є небезпека туди соватися? Чи скоро то оформляється?
рукиЖимолости• 10 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Так, відстрочку від призиву.
Оформляється не скоро. Але в чому небезпека, якщо в нього наявні підстави для відстрочки?
Ні за холодну воду
• 10 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Нескоро - це приблизно скільки?
Не знаю, може загребуть, бо не оформлено ще. От і питаю, чи є небезпека.
Знайомий пішов воєник робити, що бронь дали, то його загребли, недочекався броні. (
рукиЖимолости• 10 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Нескоро - це приблизно скільки?
Бо в нього немає броні й немає підстав для відстрочки, а у вашого є підстави. Чоловік й знайомі робили 2 тижні.
Несу пургу• 10 февраля 2024
В моєї подруги 2гр була ще до війни, єдиний син і пама пенсіонерка. Оформити догляд сину не вдалося. Приходила коміссія, подивилися, попитали і відмовили. Йому повістку на вулиці вручали, але поки що продовження не було. А як з новим законом буде-хз.
Ні за холодну воду
• 10 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Так хіба зараз треба догляд? Вроді самого факту другої групи хватає, ні?
Несу пургу• 10 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо догляд, то не забирають. Але я це питання не вивчала досконально, по відтермінуванню не знаю. В мене теж 2 група, але отримала її пару тижнів назад. Читаю такі теми, може і для себе щось корисного вичитаю.
Я б такое не носила, но продаю• 10 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
А він по догляду за бабусею хотів. Правильно- немає підстав, у неї донька є. А якщо за своєю мамою, то вона повинна бути інвалідом.
рукиЖимолости• 10 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Так, поки що вистачає
Несу пургу• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ви якось не уважно прочитали. Мова про мати і сина.
Тріль підпільний• 10 февраля 2024
Розглядають до 30 днів. По закону на сьогодні, необхідно довести що немає інших осіб, які мають по закону утримувати інваліда.Шансів наразі по вашому випадку отримати відстрочку - 0,001%
рукиЖимолости• 10 февраля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Чому? Якщо інших дітей немає?
Тріль підпільний• 10 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Чому? Якщо інших дітей немає?
Тому що. Доведіть що інших дітей не має. Зможете? Якою довідкою?
рукиЖимолости• 10 февраля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Так це ТЦК має довести, що є інші, щоб відмовити у відстрочці з цієї причини.
Тріль підпільний• 10 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ну ок. Нехай буде так. Але, в реальному світі - ТЦК пише що ви не довели і відмовляє. Відстрочки немає - мобілізація. Все.
Ні за холодну воду
• 10 февраля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Інших родичів немає: є мати інвалід 2 групи 64 років і син, ні братів-сестер, ні онуків нікого нема. Прописані по одній адресі. Чому такий малий відсоток ви вважаєте?
Тріль підпільний• 10 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Я вам вже пояснила. Тому що ТЦК просить довести, що інших немає.
Ні за холодну воду
• 10 февраля 2024
Ответ дляТріль підпільний
У якій формі просять? Існує якась така довідка?
Тріль підпільний• 10 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
В відмові від відстрочки. Довідки не існує.