Всех анонимов аноним• 09 февраля 2024
Ви б купили зараз житло на західній Україні?
Ми впо, залишились без свого житла. Знімають виплати(на родину отримували 8тис грн і цим покривали оренду). Є трохи збережень. На якусь хрущовку 1-2к вистачіть. Але тоді залишимось зовсім без грошей. Чи ризикувати, віддати всі гроші і жити у власній квартирі, чи жити так і далі винаймати?
Тирамісу на терасі• 09 февраля 2024
Якби були б гроші - купили б.. але у нас нема всієї суми на купівлю. Що б щось купити тут - треба продати наше житло. А продавати його за копійки не бачу сенсу. Так і живемо вже другий рік на орендованій квартирі..
Оце фіфа• 09 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Купуйте.
Потім продасте за потреби чи здаватимете.
Если будет что продать или сдать, а не прилетит в дом
младокошкина• 09 февраля 2024
вот в такой ситуации сейчас
пока решили еще снимать
хрен его знает что завтра будет
пока решили еще снимать
хрен его знает что завтра будет
Леннон_Жив!• 09 февраля 2024
Ответ дляОце фіфа
Ну тоді місце на цвинтарі собі купувати треба. З такою то логікою.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 февраля 2024
ВПО-2014. 8 років на аренді у Києві. З оплатою допомагало підприємство. Грошей на власне не було. Зараз збираюся купити на заході. Може, й не зовсім раціонально, але хочу мати власне. На аренді звжди мала на увазі, що через два місяці (оплачений зараз та останній, який оплачували при в’їзді) можуть бути зміни.
Kusalochka• 09 февраля 2024
Я нет, так как не планирую жить на ЗУ. На Вашем месте затрудняюсь ответить. Вы рассматриваете вариант, что жить будет там на постоянной основе?
Невгамовна шахиня• 09 февраля 2024
Автор, на Заході Україні, а не на Західній.
Не діліть, даже підсвідомо
Гореотума• 09 февраля 2024
Ми купили біля Чернівців ,3 км, будиночок дві кімнати кухня, двір великий , гараж , пічне опалення , можна провести газ , за 12 тисяч ує рік тому
Асталависта бэйби• 09 февраля 2024
Я б купила. Але то моя мрія про будинок у Карпатах. Нажаль, на гарне житло ще недостатньо. Але мені і жалітись гріх. Центральна Україна.
Купляйте. Гроші втрачають цінність. Інфляція з´їдає і долари теж
Асталависта бэйби• 09 февраля 2024
Ответ дляГореотума
О, так. В минулому році в Чернівецькій області були такі гарні будинки по 20 тисяч - з усим (вода, газ). В цьому році про таку ціну лише мріяти можна
Гореотума• 09 февраля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Є дачі старенькі , можна і за 7-10 тис купити , головне , що своє , тут тихо і місто , кордон 30 км
Асталависта бэйби• 09 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Ні. Мене цікавить добротній будинок, в який не треба буде одразу ж вкладати гроші. З перспективою постійного житла. Мені зараз є де жити. То на трошки пізніше.
Асталависта бэйби• 09 февраля 2024
Ответ дляГореотума
А погода як? Дуже сиро? Мене цей момент трохи стримує
Задолбулька• 09 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не діліть, даже підсвідомо
А в дешёвом сериальчике очень лихо поделили,помните ’чтобы восток ненавидел запад’?Как такую низкопробную шнягу только протащили?
Гореотума• 09 февраля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Чотири пори року за день може бути
Зранку осінь , в обід літо , в три год зима , надвечір весна