Белочкой зови• 09 февраля 2024
Брекети на одну щелепу
Так буває? Хтось носив лише на одну?
Моєму племіннику один ортодонт так сказав, інший сказав, що лише на дві.
І от не знають - йти до третього)))?
Звичайно, на одну щелепу дешевше і легше, але щоб був нормальний результат.
І от не знають - йти до третього)))?
Лгин• 09 февраля 2024
сину ставили спершу на верхню щелепу, через 1,5 роки на другу - знімати будуть одночасно.
Скорая помощь• 09 февраля 2024
я хотела на одну - потому что зубы там как забор кривой косой
но потом поставили на две
ну в общем довольна очень)
плюс и прикус сразу ровняю
но потом поставили на две
ну в общем довольна очень)
плюс и прикус сразу ровняю
Белочкой зови
• 09 февраля 2024
Ответ дляЛгин
Так, знаю, що не одночасно кладуть. Але чи можливо уникнути носіння на одну щелепу взагалі.
Лгин• 09 февраля 2024
Ответ дляБелочкой зови
лікарям відніше, сходіть послухайте що вам скаже інший лікар. Все залежить яка ситуація у дитини. я знаю що носять і на одній щелепі
Белочкой зови
• 09 февраля 2024
Ответ дляЛгин
То це вони вже пішли до іншого, виходить йти до третього.
Лгин• 09 февраля 2024
Ответ дляБелочкой зови
якщо ви в Києві, йдіть на Зоологічну - там прекрасні лікарі.
В шоколаде• 09 февраля 2024
Так буває, дочка проходила з верхньою рік, зараз ще на нижню поставили,
Причому зверху керамічні, ніжня - металеві
Белочкой зови
• 09 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Не в тому питання. Я сама колись брекети носила, теж ставили не одночасно, але в результаті було на дві щелепи.
А тут лікар каже, що лише на одну достатньо. Вони пішли до другого, щоб впевнитись, а він каже, що ні і все.
Белочкой зови
• 09 февраля 2024
Ясно, буває всяке. Дякую.
Не вгадаєш який лікар буде краще і який результат був би кращий.
В шоколаде• 09 февраля 2024
Ответ дляБелочкой зови
Може бути і на 1 щелепу, якщо друга в порядку. Нам теж так спочатку казали, але у дочки не запущений випадок, що зверху, що знизу
Белочкой зови
• 09 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Расширяющие аппараты уже носил?
Ні. Той лікар, що каже брекети на дві щелепи, ще сказав розширював ставити.
КартаБезКомиссий• 09 февраля 2024
В мене були на одну верхню, але в мене передній зуб був трошки як повернутий і випирав, тому не потрібно було нижні чіпати, за місяць вирівняли і зняли
Просто болталка• 09 февраля 2024
Пройдите консультацию у нескольких ортодонтов, хорошо, к о все с цифровыми технологиями, просто брекеты налепить не проблема . Все известные ортодонты на одну не ставят