Стетоскопуло• Изменено 09 февраля 2024

Чим далі-тим рідніші. Хтось шукав житло навмисно подалі від родичів?)

Згодні з такою фразою? Можливо в когось дійсно була така ситуація, цікаво почитати і зрозуміти, що я не одна така.
Инста_Богиня• 09 февраля 2024
Так, я така. Вибрала житло в іншому кінці міста, щоб бути подалі від свекрухи. Так район не фонтан, але є великий плюс «свекруха не їзде до нас, бо далеко їй.» Вона на окраїні правого берега, а я лівого. Краса просто.
Котогосподиня• 09 февраля 2024
Да, я такая.
Переехала в другой город от родителей и отношения у нас наладились
Тюрюнь_Тюнь• 09 февраля 2024
Я).
Раніше всі свята, мамин день народження святкували в мене і обов´язково з ночівлю. Зараз насолоджуюсь спокоєм. І яка ж я дурна була, витрачала гроші, готувала, прибирала, потім мені ще кісточки перемивали, яка я негосподиня, де в мене і що не так
Тюрюнь_Тюнь• 09 февраля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Теремки - Троєщина?
БолеИменее• 09 февраля 2024
В мене адекватні родичі, ніхто в гості без запрошення не ходить)) Я, навпаки, радію, що поряд всі. Можуть мене підстрахувати, коли мені потрібно
Добрая свекровь• 09 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
То у вас хорошие отношения, и уважение, вам повезло
Инста_Богиня• 09 февраля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Теремки - Троєщина?
Так, якщо б жили десь поряд з нею. То вона б приходила без запрошення і просто не давала нам б життя. А так, жаліється, що далеко їхати до нас. А мене це тільки радує.
Цирк на дроті• 09 февраля 2024
Ну это зависит от ваших отношений, как еще? Сын купил через 3 дома от нас, мое присутсвие ограничивается заносом до его подьезда домашней еды. Думаю он не против)
ПростоБелка• 09 февраля 2024
Самые любимые родственники живут на другом континенте, это аксиома.
Вумна вутка• 09 февраля 2024
Купили соседнюю квартиру с мамой моей
Есть конечно и плюсы, но тяжело это, больше я бы так не поступила
Из Кукуева я• 09 февраля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я).
О, в мене було подібне. Але у ...надцятому ступені.
По хорошому не вийшло то припинити.
Наразі вже понад 2 роки жодних гостювали і я абсолютно щаслива. Мені достатньо перестрітись десь колись у парку.
Из Кукуева я• 09 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Вам реально повезло.
Мої по суті ніби непогані. Але чарівні на всі голови. Що мама що сестра. Колгоспниці ашотакова.
Кондуктор автобуса• 09 февраля 2024
Нет, не согласна. Мы все ищем поближе друг к другу жилье
Володарка мрій• 09 февраля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Ми за містом приїздить на цілий день. Пару раз у дворі сиділа по декілька годин чекала. Раніш взагалі бігала весь час.
АнтиТроль• 09 февраля 2024
До мене без запрошення в гості не ходять. Ніхто не може перетнути без дозволу мої кордони, навіть, умовно, живучи в сусідньому підїзді
ТаПрямТам• 09 февраля 2024
Я маму забрала из Запоріжжя в Київ до себе, коли там були щоденні обстрили. З нами жити не розглядалось, зняли поруч. Перший час вона приходила к нам без попередження кожен день, я сказала, що треба узгоджувати. Зараз можна сказати зручно. В неї завжди щось трапляется, і я поруч можу зайти порішати. Бачимось часто, можу попросити посидіти з дітьми, забрати малого з саду, корочше, мені зручно, але стремні моменти захисту кордонів треба пережити.
Коли вона ще жила у ЗП, одного разу впала і не могла ходити, я була вагітна, треба було тут все кинуть і їхати, важко допомогать коли далеко
БолеИменее• 09 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Вам реально повезло.
Судячи з теми, всі хочуть жити чим подалі від свекрухи))
ТаПрямТам• 09 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Ми жили поруч, але особливо не бачились, а от коли я народила, я думала що класно, будем лишати а самі в кіно, угу, вони на виписці нам повідомили, що переізжають на дачу😝 Але це також классно, ми малих туди даем літом, там курорт у них, ставок, природа
автор Стетоскопуло • 09 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
В мене теж так. Тепер хочу далі переїхати. А якщо б поряд десь жили б зі свекрухою. То розлучилися б вже давно. А так, рятує, що живемо далеко один від одного. Бо то б було, все не так. Приходила б в гості і шукала би в мене пил на шафі.
Инста_Богиня• 09 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ооо, теж таке саме. 😂
Инста_Богиня• 09 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ого, яка у вас свекруха, все одно приїздить до вас. Моя слава Богу, взагалі до нас не їздить.Навіть до онуків. Завжди чекає, шо ми маємо привезти. І ми теж до неї не їздимо. 😂
ВільнаНазавжди• 09 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Любые приходы без приглашения легко вылечить, если не открывать двери. Я вообще никому не открываю, если не предупредили заранее
Девальвация• 09 февраля 2024
У нас все наоборот, выбрали дом от свекрови в пяти минутах езды, но она у нас не частый гость и отношения нормальные.
Ручки-Крючки• 09 февраля 2024
мы так в вышгород переехали, когда свекры решили в буче дом строить) повезло, что свекровь не любит общественный транспорт, ездит к нам только на машине, а свекр ленится ее возить. и то ситуаций за гранью моего понимания хватало.
весной опять будем жить в одном городе, предвкушаю.

с мамой мы в разных странах, мне стало намного проще и приятнее с ней общаться, когда разъехались.
В принципе, единственный родственник с которым я готова жить рядом - это мой папа, адекватный самодостаточный человек, который спрашивает прежде, чем помочь, сам себя развлекает, и слышит, что ему говорят, никаких непрошеных советов, никаких судочков, которые не знаешь, кому скормить)))