Кинг-Конгша• 09 февраля 2024
Azelogy при розацеа, хто використовував
Хто користувався Азелоджи при розацеа, там є різні дозування азелаїнки. Як вам? Чи Скінореном?
Кинг-Конгша
• 09 февраля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Послушаю,пользовалась только Скинореном,не понравился
Що саме не сподобалось?
Коко Шанель• 09 февраля 2024
Мені дерматолог виписала лосьйон 10% при фолікуліті голови. Голові він до спини, а обличчя можу, пече....але в мене не розацеа, а купероз.
Все і одразу• 09 февраля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Що саме не сподобалось?
Очень шелушилась кожа,ужасный вид был.Намного лучше изменили ситуацию солантра и розамед
Паспортний стіл• 09 февраля 2024
Девочки, правда, что причина возникновения розацеа это клещи рода Demodex?
Розацеа на скільки індивідуальна хвороба, що те що підходить одним не підходить іншим. Інколи навіть і лікарі не в темі, хоча купа призначених засобів, кошти на вітер, а стан ще гірший! Особисто я чотирьох змінила... Зневірилася, вивозила купу грошей, ускладнила стан хвороби, на фоні цього отримала депресію... В мене папуло пустульозна розацеа. Відчуття неймовірно кепські... Шляхом спрб (не одну шишку набила) зупинилася саме на азелоджи 15% у вечірньому догляді + крем Алиса бьюте сенсетів для чутливої шкіри, проти подразнень, почервоніння. Вранці сироватка антивікова від розації з вітаміном КК, виробник усолаб+спф 20 від ренью+лікувальний протизапальний тонуючий засіб для чутливої шкіри від ренью. Вранці і в вечері умивалка біодерма сенсетів для чутливої шкіри. Влітку спф 50 був від svr не сподобався, але користувалася (шкода вже коштів було), хочу спробувати від ренью. В осінь було страшне загострення, то спасла солантра вечір + розамет в день.... Якось так. Може кому в нагоді стане.. Хоча все індивідуально!!! А якщо ще й лікар трапитися тямущий, то вже велике щастя!!
Кинг-Конгша
• 25 февраля 2024
Ответ дляКсения 57
Як вам сироватка від Usolab? Не жирнить шкіру?
Ответ дляКинг-Конгша
Ні, в жодному разі. Вона легка по структурі для шкіри не обтяжлива. Головне визначити свою потребу в дозі, бо шкіра та стан шкіри у всих різний. Якщо її забагато нанесла, то скоріше липка ніж жирна і на обличчі лишається білий колір, як молочний. Але я визначилася, яка горошина потрібна саме моїй шкірі. То дану сироватку можу рекомендувати!! Мені вона в поміч..