Katja-19J• 09 февраля 2024

Зменшити фото для оголошення Кідстафф

Порекомендуйте програму для зменшення фото товару для оголошення в Кідстафф,з збереженням якості фото.
Abrado• 09 февраля 2024
Спробуйте банально перестати через телеграмм собі в замітки ))) я інколи так роблю

Abrado• 09 февраля 2024
А взагалі коли мені багато фото треба пережати, то я користуюсь програмою ACDSee для ПК. Там є можливість одразу всі фото ресайзнути
автор Viktoria Маі • 09 февраля 2024
Ответ дляAbrado
Спробую програму скачати.Дякую за пораду !
Allbina• 09 февраля 2024
Відкриваєте в пейнт (на на будь якому компі з віндоус). Натискаєье cntrl+w . І ставите %від сторони. Якщо поставити 50% і 50%, то розмір зменшиться приблизно у 4 рази.
Abrado• 09 февраля 2024
Ответ дляAllbina
В пейнт немає пакетного ресайзу, а як фоток 1000? Як 1 -10 то, звісно можна.