Правда ли, что сейчас на Майдане собираются люди? С какими требованиями?
Ответ дляСнежинка снежная
Він що річ, щоб ним розпоряджалися? Може він хоче відпочити? Ви про це подумали?
Інша справа, що замість нього москаля призначили на посаду. Почитайте біографію щойно призначеного.
І чого це він москаль одразу?
Він народився і вивчився там, так, але вся його кар´єра - в Україні.
У нас що, мало таких людей, народжених при СРСР?
Чумачечая Весна• 09 февраля 2024
а есть прямой эфир? Не могу найти, там Джокер всякий бред пишет, хочу проверить
олена олена• 09 февраля 2024
Ответ дляСнежинка снежная
Краще проти незаконної мобілізації нехай помітингують
А законна - це яка?
Снежинка снежная• 09 февраля 2024
Ответ дляДивнулька
І чого це він москаль одразу?
У нас і в сбу кроти руські. Теж вчилися ’там’.
Думати головою потрібно, а не сракою. Це я не вам особисто.
Ответ дляСнежинка снежная
Знаєте, в Україні величезна кількість людей, які навчалися саме ’там’. І навпаки, у рашці наших вагон. Не треба судити по місцю народження чи навчання.
Вкусныйпончик• 09 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Правда. Скандують ’поверніть Залужного’
І іноді ’Зелю геть’
Так зараз там ще є люди? Я почала навіщо тг канали про тушки з обіду писали
шоб людей обсрілами залякать і вони сиділи дома.
Снежинка снежная• 09 февраля 2024
Ответ дляДивнулька
Ну от ми і проіпали Україну з такими роздумами.
Ответ дляКарина250
Петро Порошенко с трибуны обратился к Валерию Залужному и требует, что бы Валерий Залужный срочно прибыл на Майдан.
Петро Порошенко дал час Валерию Залужному.
Повірю в ці слова, якщо побачу відео.
Джокер може просто хоронить Петра.
До речі ніхто крім нього не пише таких подробиць, бо може половина з них - вигадки.
Джокер може просто хоронить Петра.
Дана-Нирвана• 09 февраля 2024
Ответ для8ludasha
Перестанут танки ехать и арта стрелять без Залужного? Если что, то Залужный для меня лично человек с большой буквы!
Знают только военные которые с ним работают ( я про Сырського), и только они могу возмущаться, но не тетки диванные. Что они своим требованием поменяют? От чего им легче станет?
Еще раз , митинг проплачен шаленной бджилкой, все
Не согласна. По опросам именно Залужному народ доверял больше всего. Портников хорошо рассказал, почему не ок было уволить Залужного. И почему теперь вся ответственность за происходящее на фронте будет не на Сырском и тех, кто будут после него (если будут), а исключительно на Зеленском.
Снежинка снежная• 09 февраля 2024
Ответ дляКарина250
Як це ’дал час’?
nightwoman• 09 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Сорі, а що це за канал? Я прогортала -- помийка помийкою.
Вчора на порадниці його побачила.
Але майдан же є, хтось хай заперече. Ми ж цього і хочемо
Чумачечая Весна• 09 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Серьёзно?
Скрин?
это вброс от Джокера, он пишет неадекват
Ответ дляЕпанчина
Думаю у многих людей степень отчаяния уже шкалит под крышечку.
Да, но при этом не ясно, что можно требовать на Майдане. Так как любое - все равно плохо(( Вот и интересно, может кто-то придумает для украинцев нормальный выход, хотя уже многие ни во что не верят.