Кредитная• 10 февраля 2024

Який відсоток жінок 30-35р не мають дітей

Згідно данних вікіпедії в Україні близько 1 млн жінок віком від 30 до 35 років.
Прикріпляю скріншот

Близько 40% (400 тис жінок) мають чоловіка..Залишається 600 тис жінок вільних

Питання : Який відсоток, цих 600 тис жінок віком від 30 до 35 років, НЕ мають дітей?
Результат:
вже голосів: 78
33 (42.31%) Не знаю/ подивитися відповідь
19 (24.36%) 20-30% не мають дітей
17 (21.79%) 30-40% не мають дітей
9 (11.54%) Менше 10% не мають дітей
ХуАнита• 10 февраля 2024
Мы должны угадать?

вре_Динка• 10 февраля 2024
Я з 14року про дітей не думаю, не хочу народжувати в війні
Вареничніца• 10 февраля 2024
А ті, що мають чоловіка, і не мають дітей?
У мене в оточенні таких дуже багато (Київ).
Вареничніца• 10 февраля 2024
Так само багато є жінок 30-35 з дитиною, не в шлюбі.
Дивна аналітика.
Весела бджілка• 10 февраля 2024
Ми маємо кошек
БЦАшка• 10 февраля 2024
Мне 28 лет,хочу ребёнка,а парень все ещё для себя жить просит
Сільський ансамбль• 10 февраля 2024
Мне 31, на носу 32.
Только только начали появляться мысли о возможном рождении ребенка в ближайшие года 3-5 и то, это только ’возможном’.
Среди моих знакомых 30-35 лет где-то 50/50. У той половины, что имеет детей в большинстве своем этом ранние и не совсем запланированные детки, за вторым/третьим не ходили.
бЭйбА• 10 февраля 2024
Навіщо Вам ця інформація? Не хочете - не народжуйте.
Юля Неюля• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
А если война закончится скоро, вы родите ребенка, пройдет пару лет и она снова начнется?
Детдом?)

Юля Неюля• 10 февраля 2024
Ответ дляБЦАшка
Уходите от такого, он просто потратит ваше время, вы разные.
Такие обычно после рождения детей уходят в закат, ’не нагулялся, ты сама хотела ребенка, а не я’ и не помогают ничем
Чекаю завтра• 10 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
Я тоже в шоке от того сколько женщин к 40 не родили детей. Мне казалось это редкость. Но в моем офисе очень много бездетных 45-50-летних, они уже точно рожать не будут 🤷‍♀️ В основном медицинские проблемы и некоторым просто так и не встретился мужчина для семьи. Это печально 😢
Юля Неюля• 10 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Когда женщины научились зарабатывать деньги и обеспечивать себя, у них появились высокие запросы на счет мужчин.
Мало кто подходит под эти запросы)
Inci• 10 февраля 2024
Ось так і вимремо. А на нашій землі самі знаєте хто буде ’панувати’.
Небалувана Галя• 10 февраля 2024
Ответ дляInci
Коты?
Гидроусилитель руля• 10 февраля 2024
Всі можуть написати лише з власного досвіду.
Наприклад в моєму оточенні такого віку (це десь 40-50 чол) немає дітей лише у 2. Одна не може, інша живе в США і говорить, що ще рано.

А у когось навпаки вибірка буде де у 2-3 є діти з такої ж кількості.

Якщо цікаво - є статистика. Там точніше. Але нащо?
Стрекоза любви• 10 февраля 2024
Якщо брати грубо, то серед моїх подруг в цьому віці 50 мають, 50 не мають. Питала про причину, чому ні? Відповідь була, що дітей не хочу. А як почалася повномасштабна війна, чоловіки пішли воювати, тепер у 2-х різке бажання мати дитину від чоловіка. Думаю, що трохи пріоритет змінився.
Гадаю_По_шнуркам• 10 февраля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Еще есть женщины, которые хотят, но не от кого. То есть не встретили мужчину. В моем окружении очень много именно таких.
вре_Динка• 10 февраля 2024
Ответ дляЮля Неюля
Детдом?)
Ви вірите в те що скоро скінчиться?
СережкинаЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А з чого шок? Ви сама дуже молода?

СережкинаЯ• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
Ви вірите в те що скоро скінчиться?
Скінчиться тільки зі смертю хуйла.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
Дивна аналітика.
Розведені?
Гжегож Бженчишчикевич• 10 февраля 2024
Ответ дляБЦАшка
Потрібен чоловік, а не «парєнь»
Чекаю завтра• 10 февраля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
А з чого шок? Ви сама дуже молода?
Наоборот, мне полтинник.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 февраля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Скінчиться тільки зі смертю хуйла.
Не факт .
Може бути продовження
вре_Динка• 10 февраля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Скінчиться тільки зі смертю хуйла.
Не вірю що смерть хуйла без зміни режиму щось змінить
СережкинаЯ• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
Змінить. Хуйло і є режим. Як говорив Нємцов «він просто йобнутий».
Вареничніца• 10 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А що тут печального?
Можна подумати діти - єдина втіхаті задоволення в житті жінки
Чогось бездітних чоловіків ніхто так не жаліє.
вре_Динка• 10 февраля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Повірте, там повно люлей з такими ж імперськими амбіціями. Не на одному путлері завʼязана система
ТаняСашаМирошка• 10 февраля 2024
У моєму оточенні лише одна не має дітей (за медичними показниками), а так, то дітки є у всіх і народжують навіть попри війну (у самої вже буде друга Ляля за час повномасштабної війни, до того довго «старалися», було чотири невдалих вагітностей).
АдеКВАтная• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
А когда хотите , на старости ?
Дело ваше , просто интересно)