ПоЗиТиВнАя• 10 февраля 2024

Виїзд за кордон для чоловіка

Чоловік пройшов ВЛК та був визнаний непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку. Чи випустять зараз з такими документами? Може хтось нещодавно був на кордоні напишіть будь ласка. Дякую
Мурка в бурке• 10 февраля 2024
Выпустят. На границе сидит мужчина в зеленой форме который сморит военник.

Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Виключених випускають.
Всі документи з собою беріть
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Вокнного билета немає. Є тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного
Мурка в бурке• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Это тоже самое. Желательно еще результат ВВК
Джонсонюк• 10 февраля 2024
Вітаю!
Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Чоловік виключен, в наявності тільки справка.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Виключених випускають.
Всі документи з собою беріть
А всі документи це посвідчення та довідка військо лікарської комісії? Чи що ще треба?
Мурка в бурке• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Этого достаточно если не попадете на буквоеда
Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Всі ті, де вказано що виключен.

муха в кедах• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Берите всё, потому что могут цепляться
Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, вони по номеру будуть звіряти їх, з базою.
english book• 10 февраля 2024
Я так розумію що він нещодавно ВЛК проходив?
Бо якщо це було колись давно, то направлять пройти знов.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляenglish book
Влітку. Але його вилючили. Тому і питаю, бо знаю, що з відстрочкою можуть завернути знову проходити.
Ми і не планували їхати, але боюся та вмовляю його їхати, щоб не вийшло так, що з такими болячками ще й змусять йти на війну
празники не помню• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Сходіть у воєнкомат і там про все дізнаєтесь. Думаю, що це повинен бути якийсь документ від воєнкомату, бо довідку можна і купити - все якось занадто просто
english book• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну якщо влітку, то має бути окей. Знаю людей з інвалідністю, які саме влітку були зняті з обліку. То немає проблем в них на кордоні.
ДваДваВісім• 10 февраля 2024
Ответ дляenglish book
зняті й виключені - разные вещи
Показушница• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну вот пусть туда впишут, что снят учёта по такой то статье.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
зняті й виключені - разные вещи
Дивлюся зараз на цей документ і там спереду написано «непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку» а на іншій стороні там написано «знято з військового обліку» і там стоїть печатка з датою ті підписом
english book• 10 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
зняті й виключені - разные вещи
Чесно не знаю як саме там написано. Можу спитати. Люди з вадами слуху. Зараз волонтерять, їздять туди сюди. Але не за документами волонтерів, а як зняті/виключені.

автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляПоказушница
Є таке. Стоїть печатка і там вказано «згідно абз 3 ч1 статті 23 закону України про мобілізацію. І там написано «знято з військового обліку»
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляenglish book
Я буду вам дуже вдячна, якщо спитаєте просто чи достатньо цих двох документів:
1. Тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного з виключенням з військового обліку
2. Довідка ВЛК

Дякую.

І скажіть вони їдуть машиною чи потягом? З потяга можуть із зсадити легко, наскільки я розумію.
Медсестричка• 10 февраля 2024
взагалі, по закону на сьогодні, вивчали питання, якщо чоловік не задіяний у Збройних силах і в нього немає мобілізаційного припису то він має право виїзжати за кордон, але інша справа що у нас діє не закон а телефон ларьочника
english book• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
2. Довідка ВЛК

Дякую.

Запитала.Але це вам навряд допоможе. Бо хлопці їздять з усіма документами які в них є.На всяк випадок. А які саме треба щоб були обов´язково, то вони не знають.
В них з собою
1 Військові квитки з висновком ВЛК, з записом про виключення з обліку, номер наказу.
2.Також сам висновок ВЛК.
3.Пенсійне посвідчення з інвалідності, і виписка/довідка про призначення інвалідності.
Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Ответ дляenglish book
В них з собою
2.Також сам висновок ВЛК.
у вас по инвалидности, а у автора совсем другое.
Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
оце посвідчення у вас, такий білий аркуш А5?
що написано в п.14?
виключений?
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляenglish book
В них з собою
2.Також сам висновок ВЛК.
Думаю, що треба спробувати. Пенсійного у нас немає. Не хоче його робити та ставати інвалідом.

Гарно дякую вам.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
що написано в п.14?
виключений?
в п14 написано так:
02 травня 2023 року виключений з військового обліку військовозобов´язаних п.3 ч.6 ст. 37 ЗУ Про ВО і ВС

Печатка та підпис полковника
Зараз все скажу• 10 февраля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
в п14 написано так:

Печатка та підпис полковника
тоді ви маєте право на виїзд.
Но краще проконсольтуватися на сайті прикордонной служби, а то ми тут всі такі експерти
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
тоді ви маєте право на виїзд.
Але все ж таки дякую. Порадниці найкращі експерти ))