Твоя подружайка• Изменено 10 февраля 2024
Рахунок за опалення, Київ. Зайдіть
Доброго дня всім. Значить так: прийшов рахунок за лютий. В нас лічильник на два парадних, тариф той самий. В середньому платили 2000, а це намалювали 5000. Який перерахунок десь взявся. Боргів немає. Питання – шо за фігня?
Гляньте,будь ласка , в своїх кабінетах, що у вас по опаленню.
Куратор дебошей• 10 февраля 2024
Зараз такого платежу немає, але було роки 3 назад. По-перше, зараз борги розкидають на тих, хто платить, по-друге, може бути лічильник несправний
Вредняжка• 10 февраля 2024
Все як зазвичай, ніяких сюрпризів. Обидві квартири - будинковий лічильник.
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Якщо це за боржників, то пішли вони в дупу. Це вже за межею просто
Правильно_Валерчик• 10 февраля 2024
Ответ дляНічний дожор
30 квадратов, но счётчик на квартиру, 420 грн
Дёшево.
Нічний дожор• 10 февраля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дёшево.
Нет, с прошлого года не отключали
Правильно_Валерчик• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Отключения света были ?
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ дляНічний дожор
В мене немає такої можливості
Нічний дожор• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
В мене немає такої можливості
Эх, это плохо(((
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Отключения света были ?
Так,як в минулому році - ні. Але ж минулому ми платили по тарифу і ніяких перерахунків не було
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
Індивідуальні лічильники тепла у вас є?
Ні. В мене немає такої можливості
Мамзелькіна• 10 февраля 2024
Подзвоніть в розрахунковий центр, або напишіть на сайті в особистому кабінеті запитання, вони відповідають або виправляють суму
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ні. В мене немає такої можливості
Якої можливості?
В когось є індивідуальні лічильники?
Сиренькая• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
По тарифу чи по будинковому лічильнику? Ви ж пишете, що є загальний лічильник. Це все ж різні суми. А так я вам написала, йдіть до комунального сервісу (чи осбб, що там у вас) і хай вони вам надають пояснення. Сума велика, має бути якийсь розрахунок і підстава для нього. Так вам ніхто не вгадає.
13чудоСВЕТА• 10 февраля 2024
За грудень було 2000, за січень 2500. Київська область, квартира 59 квадратів, лічильник будинковий
Садоводница• 10 февраля 2024
За грудень було 1100 грн, за січень 1200 грн, 1-км квартира 39 кв.м, лічильник на будинок
Шукаю трусики• 10 февраля 2024
В квартирі ми опалення не включаємо, а за опалення будинку прийшов рахунок 500+ грн