ZhukOlena• 10 февраля 2024

В кого батьки алкоголіки, як проходить ваше спілкування?

І чи взагалі спілкуєтеся. У мене залишився тільки тато. Пив все життя, але поки була жива мама, то якось тримала його, складала ілюзію нормальної людини. Зараз тато живн окремо, п´є кожен день, але працює. Їздити до нього перестала - в квартирі запах перегару, він завжди на підпитку, меле всяку дурню. Зараз як не зателефоную, теж саме. Часами звонять родичі мами, кажуть, аби я тата тримала в руках, не давала спитися. Але як? Лікуватися він не хоче. Сказав, аби дала йому жити так, як він хоче.
Також маю рідного брата, але він не париться за ситуацію, яка є. Живе своє життя.
Мене гризе совість, що я чим дальше, тим більше не хочу його бачити і чути в такому стані. Відчуття, ніби я мушу його витягнути з цього алкоголізму. Чоловік сварить на мене з цього приводу. Каже, аби я задумувалася за своє життя і майбутнє, а батько вже своє життя прожив.
Хто в схожій ситуації? Спілкуєтеся з батьками, які заглядають в чарку?
Veronika_100k• 10 февраля 2024
В вашем брате мудрости больше. Не надо никого тащить в свой рай. Дайте человеку жить его жизнь. Сфокусируйтесь на себе.
Veronika_100k• 10 февраля 2024
И да, мой отец пил запоями. Я оставила его в покое. Виделись не часто. Это был его выбор. Умер, его обокрали собутыльники, я обнаружила всё это. Но он так решил, а я не готова была брать на себя роль спасателя. Он свой выбор сделал, это его ответственность.
алергирина• 10 февраля 2024
Понимаю вас автор. Но вы положите свои силы и здоровье, как положила ваша мама. Оставьте.
Где он и где мама
іреннка• 10 февраля 2024
Бо у нас роками культ чоловіків , особливо з алкоголізмом - мама , дружина , діти , повинні бавити все життя, тримати на пульсі і контролювати дорослу людину аби не запив , при цьому забуваючи що це доросла людина і це її вибір пити, але не ваш скидати ваше життя на алтар алкоголіку , який сам зробив свій вибір . Вибачте, це не немічна неповносправна людина, а сильно добрі родичі можуть самі зайнятись його життям, якщо так сильно переймаються .