Згадалось, як ще в 2022 р скрізь тільки й було розмов, що путіну нізащо не перемогти в цій війні. І от все частіше з´являється накшталт, якщо Україна програє.
Я відмовляюсь в це вірити. Я не хочу жити за кордоном НІДЕ, хочу тільки в своїй країні, своєму домі. Чому вони про це говорять наперед?
Прошу, заспокойте мене, що це не можливо!
Що думаєте з цього приводу?
Дана-Нирвана• 10 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Блін, автор, невже це й так було незрозуміло? Особливо на фоні того що за два роки вичерпався увесь резерв а людей міняти ніким
Чи ви думали що поки ви всі будете класти плиточку, воюватимуть одні й ті самі роками?
Плюс ми перейшли до оборонної стратегії. Нарешті! Прокинулися. Люди у нас ніби в танках усі. Я дім виставила на продаж ще в минулому році в КР. До мене всі сусіди бігали питали - А чому це раптом. А тому що треба мати голову на плечах.
Та навіть якщо нам США щось і дасть - чи гроші, чи снаряди, ким воювати? Ніхто не хоче.
Вы всей семьей выехали?
Дана-Нирвана• 10 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
В Канаду
Підставу не знаю
Тим, хто писав питання в комнтах, сміливо радив перепливти річку Тісу
Зайдіть в інсту, почитайте , як ще не снесли
Підставу не знаю
Интересно, вернется или нет? Если нет, я окончательно офигею со всех этих власть держащих.
Дана-Нирвана• 10 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Усі тут, в Україні, більшість сім´ї на війні. То так, соломку підстелити
Ааа, я поняла. Тоже в раздумьях насчет квартиры в Харькове.((
rainbow in the sky• 10 февраля 2024
А я як уявляю,що ми виїхали і все своє життя залишили в Мелітополі в надії на швидке повернення.там наш будинок, квартира моїх батьків, чоловіка батьків,всі фото,дорогі пам´яті і серцю речі то мене починають душити сльози одразу. Господи! Ми ж наївно вірили,що ми туди повернемося. А тепер закидайте мене тапками,але останнім часом я постійно себе корю за те, що все кинули там і як далі жити? Постійно винаймати житло? Відчай! Біль! Розчарування....
Ответ дляmarydgayne
А как вы видите нашу Победу?? Вот никто ни разу не написал что-то обнадеживающее! КАК мы победим??? Хочется верить в лучшее, хочется верить, что мы выстоим, что Украину рашка оставит в покое. Но... КАК в это верить, если реальность другая?
Мы победим если будет оружие и бойцы, но у нас нет ни того ни другого...
Нужно брать кредит, кредиты на оружие и наемников при этом как то пытаться зарабатывать т.е производить и продавать продукцию за границами Украины.
Схема вроде простая, но на данный момент почему то невыполнимая...
Ответ дляrainbow in the sky
Може , згодом вернетеся і змиритеся з владою. Як в донецьк люди повертались
Дана-Нирвана• 10 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Моя подруга жила в Макеевке до 2014. Потом выехала и уже через несколько лет вернулась, продала квартиру и опять уехала. Но это было очень непросто
Ответ дляJENYABEST
Печально, что Вы не понимаете, объяснять не хочу, слишком много тех кто понимает все с точностью до наоборот, увы пока так.
Какая избитая фраза: я все знаю, но не расскажу. Украина суверенное государство и другие государства не имеют права вмешиваться в ее внутренние дела и вводить войска на ее территорию. Это вы не понимаете, что существуют международные законы, признанные границы и международное право.
Ответ дляdovolga
А толку від того розуміння? Я можу водити машину відповідно до усіх правил, чітко їм слідуючи. Це не гарантує мені безпеку на дорозі
Ответ дляdovolga
Мне кажется что это Вы не понимаете...
Признанные границы могут нарушить как выяснилось.....
Полковой раввин Изя• 10 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я з цього роблю висновок що треба мати при собі биту як мінімум бо правила правилами а люди хитрожопі вил***пки
Вот выйдете вы з машины с битой,а из другой машины выйдет чувак с автоматом.
Полковой раввин Изя• 10 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Прийдеться відгребти
А теперь попробуйте посмотреть на проблему ещё шире...
Полковой раввин Изя• 10 февраля 2024
Ответ дляJENYABEST
Ого ? Стал интересен ход ваших мыслей ?
А сами не можете смоделировать ситуацию?
Снежинка снежная• 10 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Розумничка ви наша. А всі інші тупі.
Ага