Видящие_помогите• 10 февраля 2024

Побалувала себе, вчора отримала посилку

Хто таким засобом користувався, як Вам?
Губи до вух• 10 февраля 2024
Мне давали пробник крема для рук кажется этой марки, я не вынесла его медовый запах
автор Видящие_помогите • 10 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
То, мабуть, медова серія. Цей має легкий квітково-трав´яний аромат, мені аромат лугу, дуууже ніжний.
ПочтальЁнша• 10 февраля 2024
ну пододеяльник так себе
Губи до вух• 10 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Наверно. Просто теперь ассоциация с Нюкс - 🍯 ))))
Ответ дляПочтальЁнша
ну пододеяльник так себе
Мені дуууже подобається, перед НР замовила комплект зимово-новорічний, то простирадло на фото.
Горлаю зрання• 10 февраля 2024
Такий не пробувала. Раніше Нюкс пробувала креми, тоніки , багато чого, то тільки один крем для обличчя зайшов, а все інше так собі
Ответ дляГуби до вух
Я ніколи не наважуюся медову косметику брати, бо в мене алергія на мед буває.
Ответ дляГорлаю зрання
Я раніше брала різні, а цей 3 варіанти використання - крем, маска і крем для зняття макіяжу, вирішила спробувати, відчуття поки приємні, шкіра м´якенька.
sur_sur• 10 февраля 2024
Баловница)
Ответ дляsur_sur
Баловница)
Чому? )
euhunter• 10 февраля 2024
Вот именно этот и не пробовала, а вам как?
Много сейчас таких комбинированных формул стали вводить, но я чтото сильно консервативная.
Володарка мрій• 10 февраля 2024
Ответ дляeuhunter
Мне тоже формула непонятная: и молочко, и маска, и крем... Первые два средства как бы смываемые, ремувер должен содержать активы, растворяющие косметику, и тут - крем.
Ответ дляeuhunter
Я сьогодні вперше спробувала. Ніби нічого, подумала, що зараз, коли багато їзди туди-сюди зручно один тюбик на всі випадки. Я постійно таким користуюся, особливо, коли холодно. Мені здається, що вони схожі, просто цей з додатковими функціями. У Вас в аптеці до повномасштабної замовляла купу всього, а потім набрала влітку 22 - нічого немає (((. Тепер приходиться скрізь вишуковувати косметику.
Ms. Искренность• 10 февраля 2024
Я себе теж побалувала сьогодні
Хоча перепутала ланком, мала купити з білою кришеою. Ну нічо))
Я б такое не носила, но продаю• 10 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Состав в нем классный по заявленной задаче. Как в целом у Нюкс все на уровне.
Как ремувер и содержит активы, это жиры, они и растворяют мейк. ПАВов нет, поэтому можно использовать как несмываемые продукт. Но в реальности так конечно не нужено, макияж нужно досмывать умывалкой, а затем еще раз наносить средство как крем. Как автор ниже написала, комуто так удобно.
Ответ дляВидящие_помогите
Увы, такая ситуация с поставками. Чтото просто не завозят.
А, разница в том, что 3 в 1 подходит для контура глаз. Хотя как крем всетаки осторожно, чтоб не забил под глазами.
Володарка мрій• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Да, если там по типу жирорастворимого средства, его надо смыть обязательно. Такое...
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так, я не можу купити у нас ангели і демони, крем для ніг з ватсонс після вторгнення зник.
Ответ дляMs. Искренность
Я себе теж побалувала сьогодні
А тональний як вам? Для якої шкіри?
Ответ дляВолодарка мрій
Производитель пишет,что молочко нужно смыть водой, ничего про умывание. Но мы-то знаем ;)
Ms. Искренность• 10 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
А тональний як вам? Для якої шкіри?
Тональний супер. Для нормальної шкіри, для сухої мабуть ні. Але з праймером супер
Ответ дляВолодарка мрій
Я косметику змиваю завжди спонжем з молочком, а потім стаю під душ і вже вмиваюся капітально пінкою. Я не вмію над раковиною вмитися (((
Ответ дляMs. Искренность
Я не можу багато наносити на шкіру шарів, не витримує вона. Праймери не зайшли мені.
sur_sur• 10 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Чому? )
Та ж ніби ’побалувала’)
Курочка-чубаточка• 11 февраля 2024
Я, люблю его очень. И аромат тоже.