КрестьянинДиор• 10 февраля 2024
Ботокс. Побочки?
Доброго вечора, ботокс зробила майже 4 місяці тому. Зараз вже попускає. Були зони : міжбровка, лоб, біля очей. Препарат Аллерган. Дози не памʼятаю. Скарги такі: мошки в очах, біль в очах, головний біль, пульсація в затилку, шум в вухах. Відчуття розпирання в зоні мвжбровки аж до носа. І дьоргаються мʼязи по всьому тілі, періодично, в різних місцях по секунді буквально.
Зараз болить ліва сторона від шиї до глазу, трішки вухо.
Повторюсь, що мязи починають двигатись. Я роблю самомасажі, щоб відновилось активність.
26 листопада зробила. І (ставати вже почав на наступний) було відчуття оніміння, бо різко пропало те, що все життя було, тошнота. Брови теж трішки були упали
КрестьянинДиор
• 10 февраля 2024
Ответ дляKKrapochka
Так, зверталася до невропатолога. Казала, що така індивідуальна реакція на токсин. З того часу пройшло 2 роки. Посмикування були сильні десь до 1 року.
Нічого не приймали? Лікування?
КрестьянинДиор
• 10 февраля 2024
Ответ дляKKrapochka
І чи були ще якісь симптоми?
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
прощаю, 46
Она и была у меня в хорошем состоянии, но стала еще лучше
Вы знаете для чего в шею ботулотоксин колют?
Нет! Обычно в шею никаких инекций не делают, так как там находятся лимфоузлы ..А лучше это как? Лебединая
KKrapochka• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Нічого не приймали? Лікування?
Вітаміни групи В, ще щось, але вже не пригадаю, а також робила кілька процедур мікротоків для послаблення диспорту. Навіть зараз є часом посмикування, але рідко і слабкі. Як це пояснити, препарата давно нема в організмі, я не знаю.
Мамина корзиночка• 10 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Ну смейтесь дальше)
Вам ничего объяснять не буду
Читайте, информации море как что и для чего
Вам ничего объяснять не буду
Приму в дар• 11 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ну смейтесь дальше)
Вам ничего объяснять не буду
Нет,.спасибо , я уже эту тему прочитала и мне достаточно.