КрестьянинДиор• 10 февраля 2024

Ботокс. Побочки?

Доброго вечора, ботокс зробила майже 4 місяці тому. Зараз вже попускає. Були зони : міжбровка, лоб, біля очей. Препарат Аллерган. Дози не памʼятаю. Скарги такі: мошки в очах, біль в очах, головний біль, пульсація в затилку, шум в вухах. Відчуття розпирання в зоні мвжбровки аж до носа. І дьоргаються мʼязи по всьому тілі, періодично, в різних місцях по секунді буквально.
Зараз болить ліва сторона від шиї до глазу, трішки вухо.
Повторюсь, що мязи починають двигатись. Я роблю самомасажі, щоб відновилось активність.
26 листопада зробила. І (ставати вже почав на наступний) було відчуття оніміння, бо різко пропало те, що все життя було, тошнота. Брови теж трішки були упали
Трактор Віка• 10 февраля 2024
Не повезло
Приму в дар• 10 февраля 2024
Питання до вас раз вы вже тут ценаписали. Навіщо ви це робили? Ви відома особа і вас показають по телебаченню чи на подіумі виступаєте що це так необхідно? І в вас зараз все болить . Хоча у відомих осіб не болить бо у професіоналів роблять.Це не добре що в вас до сих пір болить . Шукайте лікаря болить вухо і пульсу це щось не те. Можна і загнутий так. Краще вже бути зі зморшками на свій вік виглядати ніж терпіти біль
Санта Барбара• 10 февраля 2024
Мабуть переборщили з дозуванням
Сусідка зверху• 10 февраля 2024
У меня такого нет один побочный эффект держит только максимум 3-4 месяца и все в остальном одни плюсы
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Розповідаю.
Я пішла до косметолога на чистку, від неї вона мене відмовила, сказала що краще ботокс, бо в мене дуже активна міміка. Я питала про побічні реакції, сказала що немає їх, все буде добре. Я погодилась. Жалкую? Так. Знала що так буде ? Ні. Підкажіть до якого лікаря? Я в невролога була на прийомі , сказав що все ок. Що далі?
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Мабуть переборщили з дозуванням
Буває так що організм не сприймає як інородне тіло . В мене наприклад хіргічни нитки не сприймає. Відштовхує. Була побочка після 2 операцій, але то нитки, а це ще гірше. Як його тепер забрати і виправити ? Треба спеціаліст.
Море_море_я_скучаю• 10 февраля 2024
У меня после диспорта начало дергаться тело, как спазм какой- то в разных частях. Начался рефлюкс, не могу вылечить его. Ну это я с ботоксом не могу связать, скорее всего совпадение. И эффекта мне хватило где- то на месяц-два, потом все вернулось.
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не пройшло дьоргання?
Море_море_я_скучаю• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Не пройшло дьоргання?
Прошло примерно через пол- года. Но проблемы со здоровьем остались. Если бы я знала, то не колола бы его. Ещё в группе побочки после ботокса прочитала, что у некоторых побочные эффекты остаются и больше года.
Мамина корзиночка• 10 февраля 2024
Последний раз колола в октябре прошлого года
Только один минус - шею колола впервые и были неприятные ощущения в горле, глотать было сложно. Но это несколько дней, потом отпустило.
Зато шея лебединая), овал подтянулся
KKrapochka• 10 февраля 2024
Знайома ситуація. Я ставила диспорт у хорошого косметолога. Але теж з‘явилися подьоргування, яких до того не було(
Менее Более• 10 февраля 2024
Колола много раз, из побочек бывали синяки, слишком сильная блокировка мышц лба, когда брови не поднимаются и когда пытаешься нахмуриться - вид Энгри бердс. И еще при слишкой большой дозе под глаза малярные мешки временно вылезали.
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Що саме у вас залишилось?🥺Ви раз кололи? До лікаря зверталися?
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляKKrapochka
Скільки пройшло часу? Зверталися до лікаря?
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Розповідаю.
Тут треба до хірурга мабуть. Невролог тут ні до чого.. в вас же було втручання , може щось заділи, може препарат не підходить. Чи були спеціалісти з медичною освітою ? А в косметолога медична освіта була. Ви в курсі що без медичної освіти вона не має права працювати косметологом навіть в Україні? Як можна казати спеціалісту з медичною освітою що не має побочок при такому втручанні?. Вибачте ,.але ви самі винні. Треба іноді думати своїми мізками і не вірити що кажуть люди без мед освіти. А вони зацікавлені бо більше грошей отримають від таких як ви наївних. І я впевнена що свого спеціаліста порекомендовала щоб ботокс зробив. Нема слів. Це жах! А скільки таких ще спеціалістів і скільки горя можуть наробити. У моєї знайомої лоб вколола, так його не відчуває взагалі, як паралізован
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
З чого ви взяли що нема мед освіти?? В неї вона є! Навіть більше скажу,вона проводить навчання і лише для тих у кого теж є мед освіта! І раніше ходила до неї на процедури і все було ок.
Крошка Jill• 10 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
Не говорили перед процедурой принимать цинк 2 недели и после тоже 2 недели. У меня тоже плохо держит. Но ещё не пробовала по такой схеме
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Навіть від таблеток від головної болі є побочка , а тут не має взагалі. Та я бачу що у вас все добре і ви задоволені , просто організм щось не дуже добре почуває.Яке місто ? І в якій клініці ви робили і як Фамілія хто робив? Буде всім дуже цікаво
Сусідка зверху• 10 февраля 2024
Ответ дляКрошка Jill
Нет , но тоже слышала держал бы хоть месяцев 8 было бы вообще отлично
Крошка Jill• 10 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
У меня взялся только после повтора через 2 недели. И нормально отходила почти 2 месяца. После этого больше не колола. Но нужно начинать. Если на этот раз не возьмёт,то наверное в числе тех счастливчиков которые не реагируют на ботокс
Крошка Jill• 10 февраля 2024
Ответ дляСусідка зверху
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Не буду цього робити. Я сюди не позорити косметолога прийшла, а вирішити проблему побочки.
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Тут є спеціалісти хто вам виправить? Дуже сумніваюсь. Не позорте професіонала . Дійсно навіщо навіть до нього звертатися знову і казати що у вас проблеми живіть з цією пульсацію далі, зато гарна
автор КрестьянинДиор • 10 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Я до неї зверталася. Говорить що самонакрутка. Вона не компетентна. Але що далі? Я питаю в людей в яких схожі були симптоми, які порадять до кого звернутися, або свої методи, або пройде з дією ботокса. Хочу це почути ,а не звинувачування що немає мізків 🤷🏼‍♀️ не знаєте як допомогти? Проходьте мимо.
когдадеЦкие• 10 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Зато шея лебединая), овал подтянулся
А какой эффект от уколов ботокса в шею? У меня такая пожмаканая кожа там, что ужас((
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Я написала зверніться до спеціалістів. Може клініка добробут. Там є спеціалісти різного напрямку
Приму в дар• 10 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Зато шея лебединая), овал подтянулся
Простите ,.а сколько же вам лет что шею кололи? . Мне 45 и она лебединая и идеальна пока еще
IQ 80• 10 февраля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Мабуть переборщили з дозуванням
дифузнув незаплановано
Мамина корзиночка• 10 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
прощаю, 46
Она и была у меня в хорошем состоянии, но стала еще лучше
Вы знаете для чего в шею ботулотоксин колют?
KKrapochka• 10 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так, зверталася до невропатолога. Казала, що така індивідуальна реакція на токсин. З того часу пройшло 2 роки. Посмикування були сильні десь до 1 року.