Иванка Бур• 11 февраля 2024

Моя знайома спілкується із моїм кузеном. Як реагувати?

В дитинстві були троє друзів всі ми. Потім у батьків погіршились стосунки і зовсім зійшли на нівець, і вони налаштували кузена також проти мене … хоча ми тоді малі були років по 9. Я нічого не зробила!Потім ми переїхали з села. Але я на літо туди приїжджала до бабусі і з цією подругою зустрічались. Я намагалась з ним почати спілкуватись … писала, але він ігнорував. Тепер навіть під час того як почалась війна я йому написала востаннє, думала що може відпустило його… військовим став, хоча за фахом лікар. Нам по 25. Але він знову заігнорував тоді. Після цього ми зустрічались із цією подругою третьою… хоча за ці роки дуже віддалились але спілкуємось все одно, хоч вона вже закордоном живе, але ось зустрічались нещодавно, вперше за майже 10 років. Вона знає про отакі наші з ним «стосунки». І не коментує це. А тепер я побачила що вона слідкує за ним в інсті.. отже вони спілкуються. А мені вона нічого про це не сказала. Відчуваю себе… наче мене зрадили. Я ні в чому не винна, але отака поведінка їх мене засмучує. Я почала ще більше віддалятись від неї і вже думаю скоро геть обірву спілкування. Якщо так носами варять від мене ні за що ні про що взагалі.
Коли мовчу- приємна жінка• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Я лишила його в спокої два роки тому. І от тільки дізналась про отаку оказію.
І дізналися ’випадково’ переривши інсту і знайшовши його аккаунт та передивившись усі записи
автор Иванка Бур • 11 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ні, інколи передивляюсь рекомендовані до дружби, і там знайомі знайомих вискакують. От і побачила що він її знайомий… рекомендується мені до підписки інстаграмом
автор Иванка Бур • 11 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Вы очень привязываетесь к людям, как я.забудьте за них. Найдите новых друзей
Да це точно. Нажаль. Пора перестати таке робити.
оксюморон• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
У меня, например, куча друзей в ФБ, с которыми я не общаюсь уже много лет и убрала подписку на них. Просто когда-то приняла в друзья каких-то бывших сотрудников и т. п., так и висят. Думаю, все эти знакомства в инсте тоже ни о чем не говорят.
вкрации• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Не знаю про що, але робити з цього секрет нащо.. при тому що я у неї питала про це і вона відхрестилась нічо не знає нічо не чула каже.
бо якщо б сказала, що спілкуються, то ви б в неї випитували про нього. не хотіла пліткувати, і правильно зробила
sur_sur• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Бо вони для мене були важливі. Справді. А я для них як виявилось не дуже якось(
То вам 25 чи 15?
автор Иванка Бур • 11 февраля 2024
Ответ длявкрации
Певно пліткує вона тільки в одну сторону.
автор Иванка Бур • 11 февраля 2024
Ответ дляsur_sur
То вам 25 чи 15?
В залежності від віку емоції атрофуються?
Зупка_цем• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Ми віддалено спілкувались з нею весь цей час
Автор, знайдіть собі якесь заняття, ви ж доросла дівчина))
Шалена невинність• 11 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Они выросли. У них другие интересы. Вы все друг другу уже не нужны. Такое ощущение, что он не кузен вам и вы его ревнуете
Бывают случаи, когда женщина влюблена в двоюродного брата
Мексиканочка• 11 февраля 2024
Можно вывезти человека из села,но нельзя вывести село из человека
вкрации• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
чого ви так вирішили? кузен не хоче з вами спілкуватись, ви йому не цікава, навряд чи вони про вас розмовляють. світ не крутиться навколо вас
Партизанка• 11 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Ви з кузеном перестали спіеуватись у 9 років. Що там для вас було важливе? Як палкою у кавеликах колупатись?