Нафаня Маня• 11 февраля 2024
Какой самый плохой знак зодиака?
Тема поговорить...
Иногда попадаются всякие видео об овнах, что они прямо ужас какие вспыльчивые и не особенно умные, хотя у меня бабушка и лучшая подруга овны и они просто умнейшие люди и не скажу что слишком вспыльчивые. Лично я не люблю водолеев (большинство кого встречала весьма странные люди, себе на уме). Сама я близнецы, тоже не мега популярный знак)))
Результат:
вже голосів:
300 (25.66%)
Скорпион
205 (17.54%)
Близнецы
108 (9.24%)
Дева
91 (7.78%)
Рак
88 (7.53%)
Овен
83 (7.1%)
Рыбы
67 (5.73%)
Козерог
65 (5.56%)
Водолей
47 (4.02%)
Телец
47 (4.02%)
Лев
37 (3.17%)
Весы
31 (2.65%)
Стрелец
Хата на мати• 11 февраля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Поверхностность, зависть (глубоко скрываемая), двуличность, корысливость в отношениях, не способность любить, из-за этого рушатся часто отношения с противоположным полом.
Бабочка, порхающая по жизни
Это то, что скромно упощено о близнецах.
Бабочка, порхающая по жизни
Вот вообще всё мимо
Указка• 11 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Рефлексія.
Вміння накрутити себе і оточуючих до такого стану, що Рибу-істеричку хочеться тихенько придушити і прикопати десь на городі.
Періодичні емоційні качелі.
Раптові ’анабіози’, коли Риба руйнує все зазделегідь заплановане, бо ’ушла в себя, буду нескоро’.
Дехто вважає Риб зверхніми і байдужими, і через це їх недолюблюють, але вони помиляються, це маска, яка прикриває надвразливу натуру.
Додам: зазвичай все, що я написала, бачать лише близькі, перед рештою Риби чудово ’тримають лице’.
Періодичні емоційні качелі.
вся жизнь - играаааааа
ПростоБелка• 11 февраля 2024
Ответ дляСонечко
водолеи - конченые. когда беременная подсчитала будущий знак ребенка, то очень расстроилась, что будет водолей. ну так и вышло - почти 19 лет теперь мучаюсь. невыносимый для меня знак просто
А у меня сын, брат и его жена Водолеи. И нормально уживаемся, главное их принять какие есть, и не пытаться переделать под свою картинку мира.
осень харашо• 11 февраля 2024
Ответ дляТреба підробіток
А мне нравятся скорпионы. Они тяжёлые, порой ядовитые, мастера пассивной агрессии которым нет равных, но с ними всегда интересно, их невозможно узнать до конца. Они таят в себе сюрпризы и новые грани даже через десятки лет общения. И это очень верные люди, для тех кого они признали своими. Лучшие друзья и худшие враги)
К их яду у меня иммунитет - дедушка, мать, лучшая подруга школьных времён и муж - скорпионы. Знаю, что когда жалят, сами же своим ядом травятся и страдают, поэтому отношусь довольно спокойно к этим периодическим укусам. И к тому, что каждый из них считает себя лучшим человеком в мире. Я тоже с самомнением, и конкурировать не стремлюсь, потому что мое самомнение уже некуда растить больше. Короче скорпионы - это для очень уверенных в себе и спокойных в этой уверенности людей. Не каждый выдержит их рядом😃
как-будто это я написала)
ПростоБелка• 11 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
верить,конечно,не хочется.Но вот факт-в возрастной группе 50+ на СЗ (иностранный) большинство подавляющее мужиков Девы.Те они настолько задрали своих первых жен,что бежали те жены от них даже под старую задницу,теряя тапки.Или Девы мужики с возрастом становятся совсем невыносимые.Это просто так,наблюдение
Мой Дева мудаком был по жизни с молодости. Не знаю, как на старости с ним вторая жена живёт )))
ПростоБелка• 11 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Зайшла подивитися на рейтинг Стрільців, бо пам´ятаю,як обсирали цей знак у інших темах.
Але, на диво, передостаннє місце)
Мне по жизни попадаются Ж и М Стрельцы под девизом ’фантазёр ты меня называла’. Строят воздушные замки, потом они стремительно разбиваются об суровую действительность.
НаливайКа• 11 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
Я как раз это знаю не по наслышке)) У меня три Льва подряд были 29,30 и 31 июля. Вести себя я с ними умею замечательно,но мне самой с ними со временем становится скучно
Почему скучно? А вы кто? По гороскопу)
Усі знаки нормальні для мене, я Козеріг. Люблю поговорити з водоліями і близнецями про загальні речі. Працювати люблю переважно з дівами і тельцями, і такими ж козерогами як я. Бо це єдині люди, які так само віддаються роботі, до занудства.
Душевні розмови найкраще з раками і рибами вдаються. У мене до них слабкість і бажання оберігати. Зі стрельцями, овнами потусити класно, позависати в клубі. З левами нормально спілкуюсь якщо є бажання підіграти їх нарцисизму.
Єдині хто мене бісять просто фактом свого існування - скорпіони. З ними я бодаюсь завжди. Їх упізнаю в любому колективі і зразу ставлю галочку
Іще один бісячий знак то вєси. Власне Путін вєси. То таке собі на умі, уперте, затяте, з такою самооцінкою що мама не горюй. Якщо вєси безпринципні, приховано буде підбиратись, за чужими спинами, провокуючи, маніпулючи.Якщо більш менш, все одно бісять. Бо не переносять суперечки і якісь агресивні виклики. Я таких не люблю
Вареничніца• 11 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Так свекруху не любите?))
навпаки, люблю.
вона стрілець. була. царство небесне. дуже хороша жіночка.
дуже багато знайомих і колег тельці - добре вивчила цей знак. і хоч вони різні, помітні спільні риси. ну і в рідні є тельці.
Взагалі, не зрозуміла тутешнього хейту на близнюків і скорпіонів (я жоден з них), бо ці знаки значно кращі за тельців. ну і на другому місці антирейтингу у мене риби.
Вареничніца• 11 февраля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Левів ненавиджу, самозакохані пустозвони, тільки і мелють про те, які вони класні.
Дів не заткнеш, противні, підлі
Козерогів жінок не затнеш, жадібні, нудні і ліпучі.
Скорпіони мені норм, терези теж більш-менш, овни
(Сама овен)
Дів не заткнеш, противні, підлі
(Сама овен)
а я люблю левів. з ними класно. нічого вони не мелють тільки про себе, хоча увагу так, люблять. але подай їм ідею і вони будуть разом з тобою ’горіти’ нею. для повноти картинки ще в компашку додай стрільця і водолія, і будет супер двіжуха. а і близнюка теж можна.
і зовсім вони не пустодзвони.
Святатабожа• 11 февраля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Дів не заткнеш, противні, підлі
(Сама овен)
Дів не заткнеш, противні, підлі
(Сама овен)
В Дів якраз пунктик на справедливості. Я з дитинства не могла щось присудити своїй команді аби виграти, або обманути когось задля своєї вигоди. Якраз навпаки - краще мені дістанеться, зате я скажу як є. Прямолінійність, це якраз проблема яка утруднює життя дівам. А ось розказувати діви теж не всі вміють і люблять. Легше промовчати. Тому оточуючим мабуть здаються нудними
Вареничніца• 11 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Рефлексія.
Періодичні емоційні качелі.
от в точку. все як про одну знайому рибу. тільки от ’лице’ вона не тримає.
реве на роботі через день, закатує всім співробітникам скандали. достала своєю емоційністю.
Перемелица• 11 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А еще они тупые, идут напролом, и никогда не признают свою неправоту, с ними спорить бесполезно
Погоджуюсь! Тренеру сказала, що фотки не вишлю, а він одно за ті фото нагадує. Задовбав, вже й на заняття пропала охота ходить, хоча спочатку дуже приємним здався
Тумба-юмба• 11 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
навпаки, люблю.
Ну, в кожного свої недоліки))
Жаль, що вас образила дівчина-Тілець і тепер ви свою образу переносите на всіх представників цього знаку. В ваших словах немає правди про Тільців, то ваша образа на них говорить, і через те спотворене сприйняття.
Перемелица• 11 февраля 2024
Ответ дляПростоБелка
Потому что Скорпы активные эмоциональное экстраверы, а Девы - унылое тошнотное овно.
В мене скорпи закохувалися, висліжували. Капець якийсь, ледве здихалася😂 Дуже напряжні для мене, хотіли обмежувати мою свободу, а я свободу люблю
Перемелица• 11 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
В
Вареничніца• 11 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ну, в кожного свої недоліки))
ви чогось сама собі придумала, що якась тельчиха мене і образила. і видаєте свою фантазію за мою реальність, але це не так. просто дуже багато тих тельців в оточенні, і дуже помітні спільні риси.
до речі, для вас безкоштовно урок грамотності: телець - від слова ’теля’. а у вас тілець від слова ’тіло’?
те, що вам не подобаються мої слова, то не означає, що насправді воно не так, ви просто цього не помічаєте за цим знаком.
Перемелица• 11 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
В мене чоловік терези. Ви маєте рацію! Взагалі, не розумію як його обрала для життя🤔 Уникала терезів, вони мені були ні риба, ні мʼясо
Нульовий сантиметр• 11 февраля 2024
Ответ дляПростоБелка
Ну так о каждом знаке можно сказать, водолеи не уникальные, никто не любит, чтобы его переделывали.
Нульовий сантиметр• 11 февраля 2024
Ответ дляТихомандражная
Где вариант ’никакой, все это бред’?
Пройти мимо.
Братья Капли• 11 февраля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
и мстительные
Мстительные, да) но я не знаю, у меня этот знак вызывает симпатию, трудяги и молодцы. У меня лучшая подруга козерог.
Братья Капли• 11 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
А ви хто за гороскопом? Цікаво
Братья Капли• 11 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
і зовсім вони не пустодзвони.
Вы напевно чи вогонь чи повітря судя з ваших уподобань.
Братья Капли• 11 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
😊
Королева спама• 11 февраля 2024
Ответ дляflekder
Я Стрелец и не понимаю, почему мой знак есть в списке.
Водолії теж в шоці бути в цьому списку
БеллаДонна• 11 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Это тема не о вере, я лично сама не особо верю во все это. Просто тема популярная, везде всякие ролики в Инстаграмме и тиктоке... Просто поболтать)
Вам же не об этом написали