ОбережнаЯ• 11 февраля 2024

Полезные сладости для детей

Подкиньте идей, что можно приготовить ребенку на замену конфет, чтобы было вкусно и с минимумом сахара. Спасибо.
пані Солоха• 11 февраля 2024
Із сухофруктів?
Бавовна• 11 февраля 2024
сухофрукты, желе, суфле
Несемо світло разом• 11 февраля 2024
цукаты самим делать.Я делала и лимонные дольки,и апельсиновые.Всю выпечку делала не по рецептам,а с минимумом сахара.Самим делать яблочные чипсы,например
Леся Українка• 11 февраля 2024
Я покупаю финики. Не всегда хочется что то готовить.
Но из быстрых десертов делаю смузи. Только вместо сахара добавляю мёд
пані Солоха• 11 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Фініки взагалі можна замість цукерок, ідеальний варіант
Давно без алко• 11 февраля 2024
Пастила
сЛАдКОежКА• 11 февраля 2024
Пастила.
Коко Шанель• 11 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
А чипсы получаются как магазинные, тоненькие и хрустящие?
Несемо світло разом• 11 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
по разному бывало) Но съедалось все
Шкідлива молекула• 11 февраля 2024
https://1000.menu/cooking/33912-batonchiki-iz-suxo... Батончики из сухофруктов и орехов своими руками
Сливочная пенка• 11 февраля 2024
Зараз в Метро акція на фруктові натуральні цукерки Фрутім.
Госпожа_тамагочи• 11 февраля 2024
Ответ дляпані Солоха
В них і цукру стільки ж. Високий ГІ.
Масяня Я• 11 февраля 2024
В чорнослив кладете горішок та занурюєте в чорний шоколад, виходть смачно.
Госпожа_тамагочи• 11 февраля 2024
Снейл боб непоганий, але ж ціна. Я як діабетик кажу.
Українська зірочка• 11 февраля 2024
Ничем
З понеділка на дієті• 11 февраля 2024
Пюре в пакетиках, пастила, курага, финики, манго сухое.
Инфотуфелька• 11 февраля 2024
Перемолоти фініки, курага, родзинки,чорносливом, клюкву сцшену-що любите, зкатати кульки, обваляти в мелений горіхах, макові, кунжуту, кокос стружці.
Желе, суфле, зефір, пастила
Фруктове пюре, додати агар, як остигне порізати на шматочки, присилати цук пудрою
Забризкана водою• 11 февраля 2024
Замінивши глюкозу на фруктозу Ви нічого не виграєте
Пацаааааааан• 11 февраля 2024
А чим так погані цукерки? Дозуйте, не давайте багато. Від 1-2 в день нічого страшного не трапиться.
На пів ставки• 11 февраля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В них і цукру стільки ж. Високий ГІ.
И что? У всех инсулирезистентность что ли? Вам нельзя - не ешьте. А мы без таких проблем, едим натуральные сладости, подаренные природой.
Фиона Шрековна• 11 февраля 2024
Мармелад из натуральных соков и не обсыпан сахаром. Самая низкокалорийная сладость, мы из Казахстана возили раньше
Помогалочка• 11 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Желе, суфле, зефір, пастила
Дуже добре обваляти в медених вівсяних пластівцях, досить вдало тримається така обсирка. Смачно в крихтах халви.

В массу навіть сиру моркву тру на дрібній терці
Помогалочка• 11 февраля 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Ага
Помогалочка• 11 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Недавно в мами в лабораторії кров на цукор /глюкозу здавав знайомиі чоловік, показник 3, капец як погано виглядає. Лікарка: що сталося? Почала розпитувати, виявилося, що він відмовився від цукру. То вона йому порадила почати вживати, бо низький показник теж не дуже добре для його здоровя