Губной рояль• 11 февраля 2024

CeraVe - варто пробувати?

Стільки позитивних відгуків про умивалку і крем. Чи дійсно вони такі хороші?
Свій варік• 11 февраля 2024
Я якось купила,і умивалка мені не сподобалась🥴
Крем є,плотний.
Короче,це не моє(
Неправдиша• 11 февраля 2024
Умивалка-олійка сама класна.
Крем для рук ок. Для обличчя і під очі мені не пішло
Не кую, не мелю• 11 февраля 2024
Вмивання мені подобається, куплю ще раз. Більше нічого не пробувала
Все возможно• 11 февраля 2024
Умывалка норм. Мне нравится+ хватает надолго
Показушница• 11 февраля 2024
Умивалка супер. Крем з спф норм
БоХатая• 11 февраля 2024
Пробовала гель для умывания зелёный - очень сушит кожу (кожа комби). Сушит сразу, после 1 раза использования.
Гарачий Чокалад• 11 февраля 2024
Таке,для дітей більше.З віком ніяких результатів.Якесь зволоження від крему,на тому все.Ну,але як одне із,то може бути,там і ціна не висока.
Добродійка• 11 февраля 2024
У меня умывалка, жёлтая такая как масло. Нравится, другие мылящиеся слишком сушат.
Неробименінерви• 11 февраля 2024
В мене тільки дневний крем, мені подобається
Всі подругу, які користуються, всім зайшло
Тут усе індивідуально
Стрекозей• 11 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Крем є,плотний.
Короче,це не моє(
Так, крем плотний, мені не сподобався
Два-три тижні і фсьо• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Синій також сушить. Потім шкіра дуже жирніє. Вже в обід ніс і щоки блистять. До цього гелю такого не було.
Обижулька• 11 февраля 2024
Дуже різні відгуки, комусь - панацея, комусь - жах жахливий, який шкодить шкірі
Мені деякі засоби були ок, але перестала купувати, бо ці п***и не пішли з рашки
Скользкая• 11 февраля 2024
Мені мій дерматолог порекомендувала вранці емульсію для вмивання зеелененьку. З тим що весь інший догляд з проф серій по 2-3 тис грн за одиницю. Я ввечері вмиваюсь з кислотами засобом, а вранці саме ця за 400 грн). Мені супер.
Без Баяна• 11 февраля 2024
У меня крем с керамидами и спф 50. Использовала его после кислотной сыворотки ординари и у меня от него слегка пекло лицо. У сестры так же. Если без сыворотки, то норм.
Пугачиха• 11 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Крем є,плотний.
Короче,це не моє(
Згодна, мені теж не зайшло. Таке все дешево- силіконове((
Svetik-e016• 11 февраля 2024
Про те, що сушить шкіру - все вірно - гель він для жирної шкіри, в мене підліток використовує, результат супер👍А от в мене норм, схильна до сухості шкіра, то я використовую зранку та ввечері зволожувальну емульсію зелену Сераве - дуже гарно підходить❤️Тут ще ж від типу шкіри важливо правильно підібрати)Також, кому крем густий з керамідами - є ж молочко Сераве з керамідами, легка текстура, склад той, що і в крему😍
Дивне створіння• 11 февраля 2024
Зволожувальний лосьон для тіла, емульсія така , дуже класний. Користуюсь давно, супер підходить зволожувати шкіру тіла.