Бармалейка2• 11 февраля 2024

Линдинет 30 от функциональной кисты

Всем добрый день! Девочки, кто пил Линдинет 30 от функциональной кисты, помогло ли, не было ли побочек? Назначено на три месяца
автор Бармалейка2 • 13 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
так вони у вас або виростуть або будуть ще нові виростати. ви про це в курсі? і варикоз полізе можливо
ви обрали не того узіста і не тих гінекологів(
Была у двух гинекологов (((

А узист проверенный....не первый год хожу

сЛАдКОежКА• 13 февраля 2024
Ответ дляБармалейка2
Та какие обиды, варикоза нет, щж ТТГ в норме, пролактин в норме, а вот в груди кисты, фиброзно кистозная мастопатия, врач опрашивала это все...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2042546
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2631488
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1673452
сЛАдКОежКА• 13 февраля 2024
Ответ дляБармалейка2
Была у двух гинекологов (((

ви знаєте, я двічі оперована і ’лікована’ у заслуженого гінеколога України, професора. а тільки здоров´я собі знищила( почала цікавитись-мені взагалі не то призначали( я поки знайшла нормального гінеколога-навіть у Києві... прийшлось багато чого наслухатись, зрозуміти...куди мене тільки не відправляли і що тільки не говорили робити
автор Бармалейка2 • 13 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Вы думаете за месяц приема что то страшное может произойти? Вдруг она за месяц уйдет?(
автор Бармалейка2 • 13 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Печально все это, как же лечится и доверять врачам?
сЛАдКОежКА• 13 февраля 2024
Ответ дляБармалейка2
Шукати альтернативні рішення і думки. Я своїй довіряла, така поважна людина, їздить закордон, на форуми, найкраща...а ’лікувала’ мене в користь собі, горм.препарати-мала відкат, старі протоколи, або взагалі треш ( я дуже жалкую, що слухала сліпо і виконувала. Ще платила хабарі за дві операції( як би я її зустріла-я б наговорила багато чого. А мама , взагалі, сказала, що в морду дасть. На таких довірливих, як ви і я, побудувала власну клініку. Якщо ви є в тік тоці, інстаграм, я пошукаю і знайду маса гінекологів, молодих, середніх років, які бачать ситуацію з іншої сторони, а не валять одразу гормони
автор Бармалейка2 • 13 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я есть в инстаграмм

автор Бармалейка2 • 13 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Напишите мне в личку
За ким я буду?• 19 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
так. але одного місяця знову збільшилась. потім на 4 циклі ще поділилась на 2
Поділилась на 2,це зменшилася вдвічі чи стало дві кісти з однієї?
сЛАдКОежКА• 20 февраля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Зменшилась в об´ємі, але поділилась на дві, двокамерна
автор Бармалейка2 • 17 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
У вас тоже киста?