Люблю джаз• 11 февраля 2024

Поцарапали дзеркало машини, винуватець з місця втік. Є сенс викликати поліцію?

Камер немає, стою на парковці вже півгодини плачу. Чоловік каже виклик поліції нічого не змінить, бо камер немає.
Хто був в подібній ситуації. То вже все? Шансів 0?
Усатая полосатая• 11 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Може то стара ауді
Тогда пусть на скотч примотает. На внешний вид настолько старой ауди это никак не повлияет)

Оно само купилось• 11 февраля 2024
Ответ дляВсе до блиску
З салону?
З якого салону?
Кумедна• 11 февраля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
11 тыс стоит зеркало в авто, в котором зеркала автоматически не складываются). Ахахаха
Автоматичне складання взагалі то відключається
І так , не завжди дзеркало коштує 400 гривень
автор Люблю джаз • 11 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Так вы же писали -поцарапано.
Уже вырване и на соплях висит.
Шо дальше,лобовое на замену?
Бажаю, щоб у вас трапилась така ж ситуація. Побачу, як ви посмієтесь.
Білка в колесі• 11 февраля 2024
Господи. Какой у вас день цикла?выпейте что то приятное, ну фигня же это так убиваться.
Оно само купилось• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Ви напевно далі своєї машини ціни на деталі не знаєте.
Дзеркало на мою машину коштує 10-11 тисяч в середньому.
І так, я знала, що будуть потенційно ремонти, але через тиждень після покупки не очікувала, що вже буду вкладатись.
А свою сфоткайте
Николай-b526• 11 февраля 2024
представлю, что с вами будет, если бампер царапнут))
автор Люблю джаз • 11 февраля 2024
Ответ дляНиколай-b526
Нехай вам царапають, якщо ви емоційно так все сприймаєте лайтово.
Усатая полосатая• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Так фото вашего где?

Кумедна• 11 февраля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Решила, что тут тётки не знают сколько стоит машину ремонтировать. Наивные троли пошли)
То був сарказм взагалі-то
Не у всіх авто з дзеркалами по 10 дол
Усатая полосатая• 11 февраля 2024
Ответ дляКумедна
То був сарказм взагалі-то
Не у всіх авто з дзеркалами по 10 дол
Само зеркало стоит 400-600 грн
Вподобайден• 11 февраля 2024
Ответ дляВсе до блиску
З салону?
Автор не писала, що авто з салону
Николай-b526• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
ок, царапну своим дзцеркалом вашу дверь.. у атб...у вас же джипп???))
Isa Dora• 11 февраля 2024
Ну и что?
Стоять и плакать?

Сказать спасибо боже что взял деньгами
a.ostroverh• 11 февраля 2024
Лучше подумайте в какие страховые завтра позвонить и посчитать каско на авто
Усатая полосатая• 11 февраля 2024
Ответ дляa.ostroverh
Из-за зеркала? За цену каско сейчас можно 2 раза в год всю машину перебрать)
Малинка• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Удалено администрацией...
Некомильфо• 11 февраля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Зато плакать не будет.
Вподобайден• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Заспокойтеся. Притирки, царапки, вмятини - це звичайні ситуації, коли Ви регулярно використовуєте авто. Звикнете і не будете так емоційно сприймати все.

Малинка• 11 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
А свою сфоткайте
Ща на авториа забье мазду cx 30 и покажет)
Водійка хімарса• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
На розборках пошукайте, або Вам знайдуть на будь-якому СТО. Буде на порядок дешевше і не гірше
Кумедна• 11 февраля 2024
Автор , співчуваю…
Не той хто пошкодив авто винен, а як виявилось Ви -:(((і дзеркала не склали , і авто старе і радіти потрібно що лиш дзеркало
А те що той , хто пошкодив мав би відшкодувати це дивина для форуму та діч
a.ostroverh• 11 февраля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ну почему сразу из-за зеркала?
Хотя когда друзьям сняли оба зеркала, они точно были довольны наличием каско

Кто ж его знает, что может быть дальше?
Ну и варианты самого каско разные есть
Вподобайден• 11 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Автор , співчуваю…
Мав би, але втік з місця ДТП. Тепер автору плакати весь день, чи почати вирішувати проблему?
Кумедна• 11 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Вирішить автор
Але налетіли на автора а не на того хто вчинив невірно - і це індикатор суспільства
Ниф_ниф• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Та сфотографуйте вже те дзеркало на соплях, нехай подивляться. А по суті питання, ніяка поліція шукати винуватця не буде, хіба десь випадково побачать по камерах.
Вподобайден• 11 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Вирішить автор
Ніхто на автора не налітав
Усатая полосатая• 11 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Вирішить автор
Это индикатор того, что ’общество’ адекватно ситуации. Проблема выеденного яйца не стоит. ’Общество’ это понимает и предлагает решение проблемы
Кумедна• 11 февраля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Точно
Шкодити чуже майно і не нести відповідальність це здорове суспільство :)))
Усатая полосатая• 11 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Точно
Думаете, это кто-то из советчиц сделал и не признается?