Yelyzaveta-cf78• 11 февраля 2024

Шукаю помічницю

Доброго дня! Шукаю помічницю. Потрібно 2-3 рази на тиждень забирати сина (3 роки) з саду і привести додому. Район - Троєщина. Години роботи - 18:30 - 20:30-21:00. 100 грн/год.
097-045-38-99 Єлизавета
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
А дитина трьох років не какає?
Скоріш за все це робиться у горщик. Який треба винести і помити. +помити дитину
З собакою набагато простіше
В детских садах моют детей, после того, как они сходят в туалет?🤔
Я думала детей берут в сад, когда они сами себя обслуживают, если это не ясельная группа

Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В дитячих садках взагалі не дуже то і слідкують за дітьми. Ви ж самі це розумієте. Тому приватна няня і вихователь в дитячому садку - це різне
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Я думала, что няня за такую цену- это просто присмотреть за ребенком (побыть рядом), чтоб с ним ничего не случилось. Максимум, покормить приготовленной едой. А купать, укладывать спать, мыть попу, горшки, гулять 2 часа на улице, готовить ему еду, убирать в детской, заниматься развитием и т.п. - это совсем другая цена и совсем другой уровень няни 🤷🏻‍♀️
автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Саме перший варіант мені і потрібен - просто приглядіти, максимум розігріти поїсти готову їжу, яку я залишу заздалегідь. Слава Богу, моя дитина в три роки самостійно обслуговує себе в туалеті. Тому ’мити попу’ не потрібно, я і сама з цим чудово впораюсь, коли повернусь додому
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так і є)
Але ж ви бачите, що по факту буде геть інша картина)
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Так і є)
Выше автор написала, что именно такой вариант
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вище авторка не відповіла на жодне питання стосовно тривалості забирання дитини з садку, а саме- три години, коли дитина голодна, втомлена і на вулиці- ніч ))

автор Yelyzaveta-cf78 • 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Бо Вам немає що відповідати) Ви зайшли в пост виплюнути свою жовч і поплести замисли і інтриги, по типу ’проплатила гетконтакт’ і спеціально створений новий акаунт) у Вас шиза то Ви і біситесь) Попийте заспокійливого. Відповідати на питання - залюбки, номер є - дзвоніть, поспілкуємось. а то ви тільки гіменце писати в коментах можете. І, якщо моє оголошення Вам не імпонує - просто пройдіть повз
Хвігура мічти• 11 февраля 2024
Ответ дляYelyzaveta-cf78
Маю час та наснагу розібрати вашу тему. Я детально розписала 5 пунктів, де ви неправі.
+ додала, що ви агресивна. З кожним вашим постом, ви доводите це знов і знов)
Звісно, що вам не сподобалося, коли правда вийшла назовні, і ви в обуренні пишете не підбираючи слова, які геть не додають вам краси. Не гарячкуйте. Тим паче, ви вже матір. На все добре 👋
MacOS-ница• 11 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Автор не розкидає бісер перед свинями та хамами і правильно робить
Задолбулька• 11 февраля 2024
Не зрозуміла, що паганого, автор пропонує роботу, вказала свій номер? Кому цікаво, дзвонить, уточнює умови, кому - ні, не дзвонить. Люди різні і для когось, ця пропозиція цікава. Давайте, будемо добріші один др одного і допомагати один одному. І так, повно негативу...