Залізна пані• 11 февраля 2024
Як ви називаєте статеві органи маленьким дітям?
Вона називала попою і попу і інше.. мені ніяково про це говорити з нею, але ласкаві імена не можна зараз всі кажуть, то як називати? Клітор і вагіна? Так і казати?
Админко• 11 февраля 2024
Моїй три роки. Завжди знала що в неї піська пісюха пиріжок, жопа та булки. У хлопців пісюн. Вона часто братів саме цим словом і називає.
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляШальная коклетка
А клитор Вам зачем обсуждать с дитём?
То я і питаю як називать??
Играю_на_кларнете• 11 февраля 2024
Как в книжке с анатомии называется,так и называю.глаз вы же не называете чем то другим и ухо
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
Своїми назвами
Я не розумію.. як це? Розказати про полові губи, вагіну чи як?
IQ 80• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
То я і питаю як називать??
А навіщо його називати малій дитині?
Обнимашкина• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Зачем? Вы сказки все уже рассказали?
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
А навіщо його називати малій дитині?
Бо каже, що то також попа(((
IQ 80• 11 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Писюня и писюн. А зачем вам клитор, не ясно
Це вагіна і фалос
Мир Мир Мир!• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
ну про толстый и тонкий кишечник вы не спешите рассказывать? зачем ей клитор?
Больше не о чем говорить?
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Зачем? Вы сказки все уже рассказали?
Дитина називає то попою, хай так і буде? Мені здається це неправильно..
Обнимашкина• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
А как другие дети называют?
Попа и пипа
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
Клітор?
Ну спереду коли витирає після туалету каже, що ось витерла попу. Або підмиватися і також називає то попою, це ж неправтльно(( тому я і питаю як назвати те.. не пісьою ж.. колись читала це тіпа ласкаве і так не можна казати дитині
ПесиКот• 11 февраля 2024
Автор, те, що у дівчаток зовні - то вульва. Вагіна - це піхва, те, що всередину.
Так і називаю з донькою: йдемо мити вульву і попу.
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Больше не о чем говорить?
Ви не читали запитання? Вона сама те називає попою
Админко• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
То хай беде піська, то не так лагідно.
Мир Мир Мир!• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
я спросила у вас ранее сколько ребенку лет?
Залізна пані
• 11 февраля 2024
Ответ дляПесиКот
Величезне дякую за відповідь
175см55кг19лет (она)• 11 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
Це вагіна і фалос
а еще сьесть яблочко это принять пищу, зайти в свою комнату- осуществить процесс возврата в личное помещение
Мир Мир Мир!• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Відповідь отримала, тему можна закривати
а вы не знали как называется?
175см55кг19лет (она)• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
вы как попка дурак. предположительно вы зациклились. вам уже миллион вариантов накидали.
МЧСница• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
А у моих знакомых дети писюн называют ..Уй, а письку п,.з.да! И никаких сюси пуси
IQ 80• 11 февраля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Кімната, яблуко це слова зі словника. Піся і пісюн це придумані назви