Потринділиця• 11 февраля 2024

Змінюю домробітниць раз на півроку. Скільки ваші тримаються?

Колись давно була в мене чудова помічниця, з якою працювали роками до переїзду.
І тепер розумію, що за півроку кожна помічниця починає забивати, якість прибирання падає - шукаю нову. За півроку - те ж самісіньке(
Це лише в мене таке чи це статистика?
Из Кукуева я• 11 февраля 2024
Щоб були регулярно всі пункти, якщо оплата не адекватна то ніхто не буде викладатися. Все залежить от зп

автор Потринділиця • 11 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Я ніколи не прошу, якщо не влаштовую мовчки шукаю іншу роботу. Роботодавець має сам знати коли і скільки підняти. Шукаю роботу тоже, але хочу хорошу оплату
А, ну тоді це все пояснює) Значить люди аж так пасивні.
Ну тоі все правильно роблю, змінюватиму за необхідності та й все.
Из Кукуева я• 11 февраля 2024
Ответ дляПотринділиця
Як вам зручно, мені ніякого просить. Просить я не люблю, якщо не піднімають значіть хітрожопі, користуються можливістю. Навіщо я буду цінити таку роботу.
Амелі на мілені• 11 февраля 2024
скільки б не платили, з часом око замилюється і починають філонити. я теж змінювала, коли в мене помічниці були - але не так часто, десь раз на рік-півтора. кожного разу за часом починалося оте все, про що ви пишете. і починаєш перевіряти, казати, просити. якщо людина адекватна - то все це без образ, просто робочі моменти. в мене лише одна така була, з чотирьох. інші - або ’да-да-да’, а наступного разу те саме. або невдоволено, наче я щось екстра вимагаю, а не те, що прописано, вимагаю.

з початков ковіду так вийшло, що попрощалася з помічницею. а іншу вже і шукати не стала. хоча та, що була останньою, ще пару раз дзвонила, просилася назад - але ніт, я вже від всього того втомилася.