Falcon82• 11 февраля 2024

Наєва звільнили з посади

ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!

Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об´єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року.

Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з вами ми з гідністю пройшли цей шлях.

Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас.

Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!

Впевнений, це нам під силу! Українці вміють творити дива, тому вірю в кожного з вас!

Мрію про нашу Перемогу і знаю, що цей день настане!

Щиро дякую всім генералам, офіцерам, сержантам і солдатам за самовіддану службу, за злагоджену роботу і спільні зусилля, за довіру та підтримку.

Схиляю голову перед мужністю й відвагою наших захисників та захисниць, які зі зброєю в руках щоденно захищають нашу країну від підступного агресора.

Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять.

Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником.

Рухаємось далі! Слава Україні!

Разом переможемо!
СhanelKa• 11 февраля 2024
Здають все потроху

автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
це ті дрони,котрі чомусь (при Залужному )лежали на складах? і які останній просив?
ну так тепер он ціле крило їх буде. Молодці ж!
За матеріально-технічне оснащення несе відповідальність МО
СhanelKa• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Мені от лише одне цікаво... Як він закінчить своє життя....
У Маямі
виктория7аас• 11 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
это влажные мечты срущего в чемодан путина)

Залужный остается в команде и так
Смешно в какой команде ,крыс в бочке или пауков в банке
kuskus• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Це ваша теза. Не моя
Так ця фраза проходить червоною ниткою крізь кожне ваше повідомлення)
автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Я обмінююсь думками і дискутую. Я ніде не стверджую, що моя думка є єдиною і правильною) І не жаліюсь ні на чиї повідомлення, як це роблять дехто, бо їм не подобаються відповіді. Плюс я максимально коректно висловлюю думки, бо вже знаю, що таке бан))))
lady.dziu2011• 11 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
А нащо ті укріплення, коли є бруківка? Києву приготуватися, або й всій Україні. Ракет до ППО немає, зброї мінімум, люди втомлені, а ми керівництво міняємо, щоб в рашистів був час наступати з новою силою, поки ЗСУ паралізовані. Але зараз має прийти Ісіда і кричати як в нас класно все
Ні , для Ісіди не все класно, її дуже турбують цукерки шалена бджілка 😂
Гликерия-b010• 11 февраля 2024
А це вже та країна мрії, про яку стільки патякав Зеленський, чи ще будуть покращення?
Rosenica• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Дикий журналіст, а не військовий експерт. Послухайте його останнє інтерв´ю Політиці і він особисто це говорить
Дикий - військовий експерт. Журналістом він не був ніколи

автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляRosenica
Ім´я? Я зараз пишу про Віталія Дикого - журналіста
Rosenica• 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
взагалі-то він вчений, а не журналіст) голова Національного антарктичного центру
І воював з рашкою ще в Чечні
виктория7аас• 11 февраля 2024
Ответ дляRosenica
І воював з рашкою ще в Чечні
этот евгений командовал ротой в Айдаре
Rosenica• 11 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
этот евгений командовал ротой в Айдаре
Я в курсі. А до того воював з орками у Чечні. А ще до того - у Литві, коли розвалювався совок.
ZhukOlena• 11 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Найєм, котрого звинувачували у розкраданні допомоги на відновлення енергосистеми України в сумах з багатьма нулями. Людина , яка має репутацію корупціонера. Найззз👏
Звідки ви такі чарівні беретеся?
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляZhukOlena
Звідки ви такі чарівні беретеся?
А шо не так? Згадали поміж іншим і про мустафу в цій темі, то я і уточнила, що це за людина.