Falcon82• 11 февраля 2024

Наєва звільнили з посади

ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!

Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об´єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року.

Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з вами ми з гідністю пройшли цей шлях.

Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас.

Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!

Впевнений, це нам під силу! Українці вміють творити дива, тому вірю в кожного з вас!

Мрію про нашу Перемогу і знаю, що цей день настане!

Щиро дякую всім генералам, офіцерам, сержантам і солдатам за самовіддану службу, за злагоджену роботу і спільні зусилля, за довіру та підтримку.

Схиляю голову перед мужністю й відвагою наших захисників та захисниць, які зі зброєю в руках щоденно захищають нашу країну від підступного агресора.

Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять.

Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником.

Рухаємось далі! Слава Україні!

Разом переможемо!
Soulsister• 11 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
мне нравится как кацапо боты активнее всего кричат про зе ботов, задания) просто классика,. правда скучная
Ви вихватили одне слово із контексту.
Почитайте уважно, чому я їй написала.

diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Відповідь очевидна. Пу вже через інтерв´ю Карлсону дав чіткий месендж, що готовий допомлятись із Заходом (читай його лідером).
ну трампупуся з ним залюбки домовиться, он вже сьогодні заявив, що заохотить хуйло напасти на одну з країн НАТО, наче хуйлу його заохочення потрібні
ebbi• 11 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Ну це десь так, якби людина 3 роки пропрацювала в офісі на одній із керівних посад, а потім взнала, що документ про її звільнення лежить десь там на прохідній, в пліткарки баби Люсі, яка їй цю новину радісно й повідомила. Але, видно, дірєХтору нема коли кожному персонально сповіщати про звільнення, ще й дякувати за роки пахарства. Він просить бабу Люсю всім передавати інфу. В дірєХтора є справи важливіші🤬
от згідна з вами.Ну це обличчя країни,це наша влада,а не якась шарашкіна контора-скажи Серожі ,он уволєн,нехай тобі кельму віддасть
akarra• 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
а чим вам ті ’козли’ з наказами не догодили? тим більше, що призначення бойових генералів та полковників на усі напрямки, відгуки серед військових про нову команду як раз схвальні, Ви хоч читали кого призначили на нові посади, чи вам аби тільки у владу гівном кидатися
мне они не приказами, мне они просто - козлы
’влада’ наша
кого назначили, еще не читала, почитаю - проанализирую, чем нам это вылезет
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Интересно, это продуманный план сдачи Украины или наша власть просто т***я?
в чому план здачі? поцікавтеся новими прізвищами у ГШ, от у амерів точно план здачі на жаль
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
я вважаю, що москальська операцію по звільненню Залужного вдалася саме за допомоги Гончаренка та інших придурків, які почали проштовхувати тему про прихід Залужного у велику політику, їм так хочеться пролізти до корита, що вони втратили здоровий глузд, та зробили величезну помилку

а влада так, в них досить недоліків, Зеленський сприйняв це за правду, те що пішов на поводу у емоцій, дуже погано, однак нова команда, яку призначають ще зараз, викликає скоріше позитив, як би кацапня не пошкодувала ще про звільнення Залужного, бо про нього казали, що він така людина, яка не має ворогів та добре налагоджує стосунки з усіма, проте не звільняє стару команду генералів, які давно ’просяться’ на звільнення щоб дати дорогу молодим та драйвовим
Это не москальская операция. Это совместное решение США и Зеленского. И даже первые больше на это повлияли.

А вот тут вы правы - однак нова команда, яку призначають ще зараз, викликає скоріше позитив
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Ви ідеальний варіант електорату влади - закрий писок і кивай або ковтай...
щиро дякую за високу оцінку, у вас навіть лайном не буду кидатися, нецікаво
автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
может и вам закордон, тогда и ваши темы станут умнее?
Патріотом на мінімалках? Добре платять?
ebbi• 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop

Ви зараз знаходите крайнього по принципу-гвалтівник не такий винуватий,бо не треба було у таку коротку спідницю одягатися

Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Патріотом на мінімалках? Добре платять?
мне не платят, спросите у кацапских ботов, сколько им платят, тут полфорума засрали. Вы считаете что любить Украину нельзя просто так или откуда такая логика?

а у вас есть потенциал, когда успокоитесь, прекратите истерику и начнете вдумчиво и критически относится к информации, а также слушать военных в первую очередь
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляSoulsister
Вона мене заблокувала звісно.
А скрін я зробила, тому що це вже занадто - писати про нові прапори.
взагалі-то в таких темах збирається купа тролів та матрьох, пара ждуних, а нормальних звичайних людей майже немає, звідси враження, що українці насправді так думають, тим більше. що вони ці коменти скрінять та кидають на свої кацапські ресурси
ebbi• 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Ви людей на вулицях слухаєте?От я маю собаку,багато гуляю і чую.Людину за Україну,за військових 100 %,а на владу вже матюкається 70-80 %,ще 10-15% зайняті власними справами
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляebbi
ну камон же) что вы такая доверчивая
он еще и не то скажет. Эти все высказывания как раз чтобы у вас была такая реакция. А его цель - отбелить себя
не создавайте себе кумиров
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Тоді уточнюйте ім´я людини про яку пишете. Я знаю Дикого (Дикий Лайф)
Євген Дикий, був заступником командира взводу у Айдарі ще 2014 року, був поранений, отримав інвалідність, тому наразі не у війську, за пару років до війни (коли точно не підкажу) очолив Національний антарктичний центр ім Вернадського, розповідав досить цікаву історію, як вони експедиційне судно перед війною перегнали у авральному темпі та як зі станції хлопці щоб воювати на яхтах та ’проїзжаючих’ повз судах діставалися до України
liss• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Ну вот .. все предельно ясно who is who
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляebbi
вы когда нибудь видели власть чтобы ее только хвалили?) реально?
кроме рашки где одни победы и президент маладэц 20 лет на троне
автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Скажіть, будь ласка, чому ядерну зброю ми здавали при демократах? Війна в 2014 почалась при демократах, повномасштабне - при демократах, а винним має бути республіканець Трамп?
liss• 11 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
вас отправим
Ок я буду представитель с Украины а вы с Німеччины )
ebbi• 11 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ну камон же) что вы такая доверчивая
не создавайте себе кумиров
Ну взагалі то це влада наша,а не сусід ,з яким я можу зробити вигляд,що він для мене не існує і який на моє життя ні як не впливає.На відміну від влади

Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляliss
не вопрос)
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляakarra
’влада’ наша
ну так почитайте ж спочатку! я вчора сиділа читала що військові думають про ці призначення, при цьому військові різні, майже про жодного з новопризначених не чула ніякого негативу, усі бойові, молоді, всі воюють з 2014 року, чим це погано?
Dark_Yasna• 11 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Зе ставить зручних для себе людей, а ситуації в країні стає ще гіршою і гіршою. І це ще новій команді потрібен час, щоб все побачити, вивчити, ознайомитися
но не зе ж принимает решения, смешно. всегда стоит команда и кукловоды. вопрос зачем все это делается, вот увидим.
автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляebbi
до чого це питання? я просто не роблю нераціональних дій, якщо я особисто буду зараз матюкатися на владу, чим це допоможе?
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляebbi
так власть всегда плохая будет
понимаете? все были плохие - ющенко порошенко
и это нормально,. у нас демократия и свобода слова. Но нужно сейчас впадать в состояние все пропало. Лучше доверять тем, кто сейчас реально понимает ситуацию - про назначения военные - это только парафия военных.
вот такие настроения все пропало, зе боты/ это же рос. игры
forumchanka• 11 февраля 2024
А Наев был на фронте ?Посмотрела фото,вроде не было.Он отвечал за Север вроде границу.Может,дадут другую должность ему.А новая команда отличная,даже Бутусов одобрил.Но!Посмотрим в деле.Не было все хорошо в армии,к сожалению,много проблем и их нужно решать и окапываться,и рвы,мины по границам.Надо работать.А не все в последний момент .
ebbi• 11 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Я бачила ,коли цю владу обирали.Я приймала участь у коміссії на виборах і завжди говорила,що за Зеленськоо проолосувало 73 % реально.І це ті, хто вірив і довго його хвалив.Зараз картина протилежна.
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
а, так Ви за Трампа? не маю питань тоді

досить почитати що він верзе пару останніх днів, щоб зрозуміти, що трампісти нам точно не допоможуть, скоріше поховають заради власної вигоди, а інші респи будуть просто тихо сидіти, та перечікувати, коли у цього маразматика закінчиться другий президентський термін

я особисто не проти респів, дуже була б рада, якби обрали Нікі Гейлі
автор Falcon82 • 11 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Ну тоді ми говоримо про різних людей. І обоє медійні і відомі.
diamond_shop• 11 февраля 2024
Ответ дляDark_Yasna
о! ’кукловодЫ’))) на рашці боти геть тупі стали