ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!
Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об´єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року.
Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з вами ми з гідністю пройшли цей шлях.
Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас.
Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!
Впевнений, це нам під силу! Українці вміють творити дива, тому вірю в кожного з вас!
Мрію про нашу Перемогу і знаю, що цей день настане!
Щиро дякую всім генералам, офіцерам, сержантам і солдатам за самовіддану службу, за злагоджену роботу і спільні зусилля, за довіру та підтримку.
Схиляю голову перед мужністю й відвагою наших захисників та захисниць, які зі зброєю в руках щоденно захищають нашу країну від підступного агресора.
Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять.
Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником.
Рухаємось далі! Слава Україні!
Разом переможемо!
Рухаємось далі! Слава Україні!
Разом переможемо!
Ответ дляInna_ya_krasivaya
безусловно, любить Украину по вашей логике можно только за деньги
вы хотите слышать только то, что хотите слышать, остальные мнения у вас недоступны или боты. Также в принципе и люди в параше - им можно сколько угодно рассказывать про Украину, но у них будут в глазах нацисты
Любить Україну з Німеччини значно легше. Як і кидатись патріотичними гаслами. Я про вас вище написала, що думаю і про ваш акаунт
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
вы там знаете где я, я вам прошу. судить по постам 2 годичной давности на форуме не очень разумно
вы можете думать что угодно обо мне, это ваше право
Ответ дляInna_ya_krasivaya
с другой стороны, вот у рашки налажена коммуникация от и до - там срут по любому поводу в глаза населению и прокатывает)
Я не хочу рашку,я хочу свою демократичну чесну країну,на чолі з владою,за яку мені не буде соромно і якій я особисто буду у довіряти,тому що знатиму,що вона мені не бреше.Навіть якщо мені рішення і не подобаються,бо то вже моя суб’єктивна думка
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Отож. Тільки ви знаєте звідки і хто пише. І так, пости геть різного інтелектуального рівня і це добре помітно
Liebelebenn• 11 февраля 2024
Ответ дляNathalie27
Це якийсь цирк - дізнаватися про своє звільнення зі ЗМІ
Так нами керує квартал коломойського, артисти куплені вже путєним. Хоть поржом! Приїхали.
Не розумію чому ще й досі жодного слуга з його самкою не грохнули, чому всі судді і їх самки ходять і дихають...чому воїни не ліквідують ці пухлини. Це рак, який нас вбиває
Ответ дляkuskus
Ви особисто були присутні при його звільненні чи все ще сліпо довіряєте усьому, що кажуть і пишуть?
Я вище написала-якщо мене кілька разів обдурили,то оте чи була я особисто,чи стояла за дверима...мене вже не обходить.І вірити я буду ,звісно,вже не тому хто брехав
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
то вы мои темы под анонимом не видели
там бывают и тупые вопросы и много
Ответ дляLiebelebenn
Тому що цих воїнів ці слуги з самками вбивають вже 2 роки як м´ясо. Аби довже ходити, дихати і жиріти
виктория7аас• 11 февраля 2024
Ответ дляebbi
Освіта у них може бути здобута у любому куточку колишнього СРСР.В мене багато однокласників по всьому колишньому совку розкидало.А військові і дітей народжували -одного на Чукотці,іншого у Грузії,а повернулися в Україну додому.Теж не розумію вже цієї істерії
Как сказать с одной стороны уровень подготовки Млсковского военного Сырского выше чем Одесского Залужного но кто знает какие материалы в папочках особистов училища лежат ,Наев по распределению из училища попал в ГДР что тоже вызывает вопросы либо мохнатая рука откуда у винницкого хлопца она в Москве ,либо хорошо стучал
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Достатньо мати критичне мислення, що б не вестись на все, що кажуть
там уже новое ипсо подъехало, про Плахуту. Скоро на всех каналах
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
каким образом убивают как мясо?
а что же делают росияне тогда?
Ответ длявиктория7аас
Тут я не співрозмовник.Я не можу навіть говорити про такі припущення і звинувачення.Бо таке можна на кожного наговорити.У Єрмака тато,А квартал взагалі перед путіним танцював і за Медведчука на виборах топив.То здуріти в самий час з такою конспірологією...
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Ви скрізь. Встигаєте бути і ’вєщать про іпсо’
мешают вам разносить кацапские нарративы, понимаю
Ответ дляkuskus
Ну влада теж каже.От я і не ведусь.Ви визначаєте відсутність у людини критичного мислення по тому,що ваші думки не співпадають?У кожного своє критичне мислення.Чи ви впевнені ,що воно відсутнє саме у мене?
Ответ дляebbi
Ви самі зізнались, що мислите передвзято до однієї зі сторін, тут вже можна говорити про необʼєктивність
виктория7аас• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Посмотрим результат.Что его гадать.Мы простые бабы,не генеральши.От военного дела далеки
результат думаю будет такой венный переворот с Залужным во главе в апреле мае
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Кричати ’держи вора’ починає сам же злодій. Ви надто стараєтесь і цим себе виказуєте. Як там погода в Німеччині? Як з роботою? (Хоча чому я питаю, якщо зарплатня залежить від ключа в ТЗ і ключ ’русское ипсо’, то справляєтесь чудово)
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
это влажные мечты срущего в чемодан путина)
Залужный остается в команде и так
Ответ дляLudaSHS
Да командир 59
Идет в штаб и вроде будет вести целое крыло дронов. Зам Сырского.
По Гиркину первым открыл огонь, в 2014 г, когда все сцяли, вопреки приказу ’ не открывать огонь’, ага те стреляют, а ты молча терпи,
Но где новости,? Запомнят что Наева через Сми уволили. Хотя, мы знали что и Шаптала и Наев уходят с Залужным.
Проваливают коммуникационный маркетинг.
Там где не надо - елейно стелят , что не верит народ, где надо - в кусты и молчат
Проваливают коммуникационный маркетинг.
це ті дрони,котрі чомусь (при Залужному )лежали на складах? і які останній просив?
ну так тепер он ціле крило їх буде. Молодці ж!
виктория7аас• 11 февраля 2024
Ответ дляebbi
С Ермаком понятно как он появился в политике ,сомнений нет о креатуре раши ,но тут другие моменты Военные представь с одной стороны ВСу а с другой раша переговоры с одной стороны Сырский а с другой Сидоров его друг по училищу с которым они вино пили и девок московских имели .Не все так однозначно