Свій варік• 11 февраля 2024
Ви би сдали в оренду квартиру військовим?
Якщо ні, то чому?
Результат:
вже голосів:
112 (47.86%)
Так
78 (33.33%)
Ні
44 (18.8%)
Результат
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Если в старый ремонт советское состояние сдала бы. Новенькую современную-скорее всего нет. Но все равно посмотрела на них сначала.
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
У нас в доме вояки из Крыма жили, которые переехали в 2014 году. Отличная семья. С детьми. А допустим компания побратимов в прифронтовом городе-это совсем другое.
english book• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви думаєте вони в стелю стріляти будуть?))
Буваю у військових з чоловіком. Все чисто в хлопців, кругом порядок.
ГоловнаЯ• 11 февраля 2024
Нет. Мой муж военный и он не сдает квартиру незнакомым, именно нашу, и пофиг кто они.
Если квартира под сдачу, то какая разница?
Нічого вдягти• 11 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Нет потому что им зп нерегулярно платят.
Вам не соромно таке писати ?
Тётя Хрюша• 11 февраля 2024
Здаю кімнату. Дуже зручно, самій не страшно, щось підкручує, коли має час. Іноді щось дітям розказує цікавеньке, про зброю, якісь байки про своє життя.
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Ответ дляenglish book
У всех разное представление о порядке. Сомневаюсь, что группа мужчин будет поддерживать чистоту в чужом доме. Я уже молчу о том, что они всё прокурят.
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
А что вас смущает?
Ну у мене живуть, ні за що не платять.
Номер телефону не дають.
А в мене змоги зараз поїхати не має.
Номер телефону не дають.
А в мене змоги зараз поїхати не має.
Мию чакри щоденно• 11 февраля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
В мене колежанка з Одеси була, здавала кімнати тільки одиноким чоловікам або іноземцям, дівчатам не здавала) але в неї розрахунок був познайомитись) 😂
Да_Я_ТакаЯ_• 11 февраля 2024
Не верно поставили вопрос. Роте солдат точно нет, не все там порядочные. Семье военного - да
заварний look• 11 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Шо за брєд 🙈, ви думаєте автор теми має на увазі свою квартиру, виселитися, щоб здавати військовим? Ви чарівна, нам дуже важлива інформація про чоловіка військового 😂
english book• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Скоріше у всіх різна уява про військових. Вони різні,багато взагалі не курять. А якщо курять то не в кімнаті, тому що привчені до порядку у військовій частині. Там в казармах не курять взагалі.
Але так, треба дивитись на людей, я погоджусь. Не погоджусь тільки з тим, що вони відрізняються в гіршу сторону від звичайних людей.
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Регулярно.
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це неправда. Зараз військові часто живуть в будинках, або в тому, що від них залишилося, в зоні бойових дій. Доглядають за житлом, підтримують порядок. Якраз навпаки це краще, ніж повне запустіння, сирість, пліснява і тд
В мене зараз в квартирі живуть двоє військових (уже не вперше, але ці вже довго).
Спочатку навіть гроші не хотіла брати, але вони наполягали (квартира на півдні країни-ціна не дуже висока).
Нормальні хлопці, все гуд.
Можуть бути і сімейні пари, які можуть завдати пошкодження, якщо вас це бентежить
Нормальні хлопці, все гуд.
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Звідки інфо? Ви пишете неправду
Підмітайло• 11 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ну у мене живуть, ні за що не платять.
Номер телефону не дають.
А в мене змоги зараз поїхати не має.
Номер телефону не дають.
А в мене змоги зараз поїхати не має.
А на каких условиях заселялись?
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Да, согласна. Но тут еще один момент, если стукачи донесут, что в доме живут украинские военные, высока вероятность, что туда прилетит. Был дом-нет дома.
ГоловнаЯ• 11 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Багато хто зараз за кордоном і здає свої квартири, так що все може бути. Я описала дві ситуації.
Не важливо щось, то не читайте, йдіть собі мимо, а ви оно, навіть, відповіли.
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
А на каких условиях заселялись?
Після дефекації заселятись в пусті будинки, в мене ніхто дозволу не питав.
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Есть разные военные и поэтому результаты их проживания тоже ооочень и очень разные. У свекрови подсчет тары из под водки в дачном доме составил около 60 шт и срач по колено.
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Стукачі живуть в сусідніх будинках. А рашистська зброя дуже неточна… тому тут невідомо, краще доносити чи ні
Підмітайло• 11 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ви хвора?