Свій варік• 11 февраля 2024

Ви би сдали в оренду квартиру військовим?

Якщо ні, то чому?
Результат:
вже голосів: 234
112 (47.86%) Так
78 (33.33%) Ні
44 (18.8%) Результат
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це неправда. Зараз військові часто живуть в будинках, або в тому, що від них залишилося, в зоні бойових дій. Доглядають за житлом, підтримують порядок. Якраз навпаки це краще, ніж повне запустіння, сирість, пліснява і тд
А вообще, мне неприятно такое говорить, но все знают, что это правда. В приграничных населенных пунктах военные занимают любое свободное жильё, которое им подходит. Без согласования с собственниками.

Шлях до зірок• 11 февраля 2024
Військові всі різні, як і інші люди. У свекрів в селі в хаті багато вже вояків жило. Хтось акуратний і відповідальний, а хтось свинарник після себе лишав.
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Без згоди, це вже коли все розвалено. А так лише зі згодою. Ще й алабая господарського годують і за подвірʼям і домом доглядають
Lydmila408• 11 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Після дефекації заселятись в пусті будинки, в мене ніхто дозволу не питав.
И у нас так.
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я знаю другое. Но в подробностях рассказывать по понятным причинам не буду.
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
В смысле после стула? После опорожнения? О чём вы?
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я теж знаю. І не один випадок. Господарі були тільки вдячні. І кришу підлітали, щоб не текло, і пропалять, щоб не сиріло , і порядок підтримують в міру можливості.

Lydmila408• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Без згоди.
Шкода,але це так.
.
Не розвалено....тьфу тьфу.
Боргів немає..
Dоctоr Luck• 11 февраля 2024
Я здаю квартиру військовому. Порядний хлопчина.
Потринділиця• 11 февраля 2024
Здала б, в найкращому стані квартира була після відставного полковника. Навіть дещо полагодив. Оплата своєчасно, порядок ідеальний, комуналка мінімальна, бо майже не бував вдома.
Якось так і живу• 11 февраля 2024
Я бы за деньги не смогла сдавать военным. Но это я
В нашем городе после деоккупации военных очень много. У местных прямо бизнес по сдаче квартир военным посуточно, на месяц-два
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Ви хвора?
Може ви хвора?
Т9 виправив деокупації
Шалена невинність• 11 февраля 2024
Сейчас сдаем парням военным, порядок, Долгов по коммуналке нет. А до них 5 лет жила девушка медсестра, после нее остался треш - мы и не думали что можно так жить - просто кучи грязного тряпья вокруг, все грязное и кругом тараканы, а она между прочим работает в реанимации новорожденных!
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Але якщо це просто квартира в місті, не в зоні бойових дій, то які проблеми? Люди всі різні, хоч військові, хоч ні. Дивіться на людину і вирішуйте, хочете її своїм квартирантом брати чи не хочете
Lydmila408• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так и есть..
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не завжди питають.
Поросенка• 11 февраля 2024
Так! Мої батьки здають квартиру подружжю військових, ще й з 2 котами. Він зараз на нулі, вона періодично на якісь навчаннях, у відрядженнях, то буває що мама ходить до них годувати котів та прибирати за ними. До цього подружжя жила жінка військова, теж з кішечкою. Всі порядні, охайні.
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Не завжди питають.
Про завжди я не можу сказати. Але факти , які знаю точно, вам написала.
Поросенка• 11 февраля 2024
Ответ дляРита-8e7c
Да, за коммунальные. Потому что благодарна.
Ось і мама так у лютому 2022 запропонувала їм платити лише комуналку - відмовились, сказали що їм нормально платять.

Рита-8e7c• 11 февраля 2024
Ответ дляПоросенка
Але я думаю їм було приємно почути, що таке пропонують. Особливо зараз. Коли вже патріотизм спав. Не у всіх, але у більшості.
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну в мене не питали.
А гірше за все, що не платять за електроенергію.
Баба Йога• 11 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Які різні люди. В мене є знайома, теж поацює в реанімації новонароджених, то я її називаю ’єнот полоскун’. Завжди щось миє, пере, протирає. Вдома чистота і завжди пахне приємо.
Наполеон Бонапарт• 11 февраля 2024
Після деокупацію одного міста одна дівчина тут питала, як туди проїхати, подивитися на стан бабусиного будинку, переживала. Проїхати було неможливо і небезпечно. І якраз хлопці, що були там, пішли все сфотографували, подивилися які пошкодження. Сказали , що їхати точно не варто. Тому всіх робити якимось стадом не треба. Люди різні
Фляшунька• 11 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так можна. Наприклад в Донецькій обл такі ситуації є. А де їм жити? Навіть десь читала що так робити дозволяють військовим.
OksanaPS• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Звідки інфо? Ви пишете неправду
На раші мабуть же не платять. тому і пише таке з кацапстану
Фоточки нема• 11 февраля 2024
Сусід квартирант-військовий. Нормальний хлопець, безпроблемний. Лише співає в дУші, нам дуже чутно, але це так весело, дочка йому підспівує, волають дуетом вечорами))))
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2024
Ответ дляФляшунька
Да, это допускается по законам военного времени.
Но автор не указала в каком регионе находится квартира, потому это так. Пустая болтовня.
ПешитеБесАшипок• 11 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Може ви хвора?
Т9 виправив деокупації
То квартира на підконтрольній території (як наприклад київська область) і квартира, біля лінії розмежування (як от біля Роботино на деокупованому шматочку), де постійно артобстріли ідуть це абсолютно різні речі.
Дайте вподобайок• 11 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Херсонська область, з листопада 22 прилітало декілька разів.
Я б краще пустила сім´ю з розбомблених сіл, але хто мене питає.
Пупс• 11 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні, військові заселяються без згоди. У батьків в будинку в Донецькій області живуть військові. Згоду ніхто не питав. Дім в 10 км від лінії фронту.