Бджолина королева• 11 февраля 2024
Посоветуйте, пожалуйста, сорт жёлтой черешни, чтобы вкусная была.
Может у вас растёт такая или у знакомых, родственников.
Масяня Я• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Жёлтая почему то вся червивая, может Валерий Чкалов лучше?
это не от цвета зависит
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Есть уже две красных, хочется именно жёлтую.
КротоТо• 11 февраля 2024
Обожаю жёлтую черешню с горчинкой. Сорт не знаю, может кто мне подскажет.
Федорино Горе• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
тоже заметила, люблю больше всего желтую и вечно она с мясом
Телефон Рубика• 11 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
О, так, я аж смак її відчула 🩷🩷🩷 Теж хотіла би сорт дізнатись.
Масяня Я• 11 февраля 2024
Ответ дляIncol
Я пам´ятаю, як в дитинстві нам передавали родичі відро жовтої черешні, бабуся її закривала в банки, який же армат був взимку, коли відкривалась баночка, ммм....
обычно то была Дрогана Желтая
Ответ дляМасяня Я
обычно то была Дрогана Желтая
Дякую, як же хочеться назад, в дитинство і відро черешень. А від сусідів нахиляла гілки величезна м´ясиста рожева черешня, але ніколи не пригощали. ЦІкаво, в Чернігівській області будуть рости, це такий собі північ, якщо порівнювати з селом дитинства, яке було на півдні Київської області.
Масяня Я• 11 февраля 2024
Ответ дляIncol
На севере Киевской растет хорошо.
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляIncol
А які сорти червоних маєте, хочу замовити декілька саджанців, щоб посадити весною.
Нажаль, не знаю. Купляли ділянку з цими деревами. Може хтось інший порадить смачненькі
Чумачечая_• 11 февраля 2024
Маю червоні Сильвія і Біг стар- смаком задоволена, Сильвія раніше достигає