БоХатая• 11 февраля 2024
Питання не до багатих, в сковорідці можна тушкувати?
Я не в змозі зараз купити нову сковорідку, треба порада. На такій ще дитині можна протушкувати м’ясо чи взяти іншу, в якої покриття ціле, але до неї липне? Чи не критично готувати в такій сковорідці, що на фото?
Natalia505• 11 февраля 2024
Ні візьміть іншу і прокаліть на ній сіль декілька хвилин, липнути не буде. Ця вже зовсім некрасіва.
Некомильфо• 11 февраля 2024
Якщо разово, то я б приготувала за відсутності альтернатив. На постійній основі - ні.
Кіна не буде• 11 февраля 2024
Автор, якщо ви не тріль, почитайте в інтернеті, чому не можна смажити на сковорідках з пошкодженим антипригарним покриттям.
Додекаэдр• 11 февраля 2024
Готуйте, нічого страшного, можна і в кастрюлі, казану тушкувати, якщо є
БоХатая
• 11 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Не критично. Готуйте.
Смачного!
Дякую! Мама мені сказала, що коли збирається трохи покриття, то воно стає канцерогенним, тому злякалась
Млинці зі смайликом• 11 февраля 2024
Тушкувати можна ще і в кастрюлі і в сотейнику. До чого тут багаті? Я не бідна, але маю вок, в якому і варю і смажу і тушкую.
Некомильфо• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Кастрюлька нержавійка є у вас? Я собі часом підливу тушу дієтичну в маленькій кастрюльці
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Автор, не треба, особливо дитині я б не стала.
Скажений гудзик• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Ну від одного разу нічого з вами не станеться.
До речі канцерогени можуть бути і в звичайній олії.
БоХатая
• 11 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Боялась питання задавати бо почула б «купіть нову», і тд.. в інших темах читала((
Грабля• 11 февраля 2024
у мене 1 кастрюля в якій і варю, і тушкую,і смажу усе на світі) все добре
БоХатая
• 11 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Ого, дякую! Зараз спробуб
Сколько_мне_лет?• 11 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
дріль
Кріль) Кто еще в рифму, передаю эстафету)
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Ого, дякую! Зараз спробуб
Серветкою потім витріть гарно і смажте на здоров´я має спрацювати. Колись з радянськими сковорідками так завжди робили.
ОйЙой• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Може знайдете де купити бу з радянських- ніяких проблем, вони і невеликі є, в мене три такі, довгожителі.
Люблю кетчуп• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Правильно сказала. Візьміть та що у вас без покриття, прожарте сіль на ній і готуйте.
Фрекен бок• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
В кастрюльке протушите, можно слегка спассеровать и залить водичкой
МастерЮля• 11 февраля 2024
Ответ дляБоХатая
Это тефлоновое покрытие?
Если да, то не стоит. Эта сковородка негодная уже, на свалку её.
Тушите в кастрюльке лучше.
Сливочная пенка• 11 февраля 2024
Я зараз в пошуках нормальної сковорідки. Теолон і антипригарне не хочу, бо шкідливо. Чавун - потребує догляду і не все в ньому можна готувати. Кераміка - навіть в дорогих марках у відгуках люди пишуть і кидають фото, що прилипає через 4-5 використані.
Ще якесь титанове покриття є, от , збираюсь про нього почитати.
Люди, порадьте хорошу сковорідку, щоб довго служила і не вимахувалась ))
ОдинРазНадетое• 11 февраля 2024
Не надо, вы что
Все с поврежденным покрытием на выброс, т.к. в пищу будут уже попадать микрочастицы
Заюшка_хозяюшка• 11 февраля 2024
у меня одной тут старые допотопные сковородки ? ничего не липнет, не пригорает. красота, дело десятое. купила типа какой-то там тефали, через неделю выкинула. свою чугунину ни на что не променяю.
годовасик• 11 февраля 2024
Нізто від такого не помер, тобто не критично. Але хорошого мало. Запекти в духовці, приготувати В пароварці, в мікрохвильовій можна.
МастерЮля• 11 февраля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Поищите с ’гранитным’ покрытием. Тефлон сильно бесит давно. Гранитный зти нормальные. Я бы нержавейку ещё взяла.
Natalia505• 11 февраля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Мені Бергоф нержавійка була найкраща. Але це все на любителя. Біол непогані але зараз дуже недешеві.
котопёс• 11 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
Італійці загрібають по антипригарним пательням металевими ложками і лопатками. Пательні ці ще гірше подряпані і нічого - живуть італійці довго. Я в тіктоці кілька відео бачила.