Зліпок ступні• 11 февраля 2024

Сумка Jenny Fairy

Хто має сумку від Jenny Fairy, що скажете, якісна чи ні?
Результат:
вже голосів: 10
5 (50%) Не знаю цей бренд
3 (30%) Неякісна сумка
2 (20%) Якісна сумка
Указка• 11 февраля 2024
У меня есть. Купила в ССС, дешевая, искусственная
автор Зліпок ступні • 11 февраля 2024
Ответ дляУказка
Ну сумки зі штучної шкіри шиють і дорогі бренди. А як вона вам, задоволені покупкою?
Указка• 11 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Обычная, ничего особенного
Анонім Перший• 11 февраля 2024
Обычная на свои деньги.
Нравится - берите
автор Зліпок ступні • 11 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Обычная на свои деньги.
Нравится - берите
Переглянула їхні сумки, такі дешеві і реально мені сподобалися багато варіантів. Якщо б якийсь дорогий бренд, то люди б вже розкупили.
Лише було питання якості, щоб не розвалилася в перший день після покупки)
Мальдивирую• 11 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Да не развалятся)дочери часто там покупаю- она их носит не жалея и все целые))ну тот же Гесс из заменителя- не лучше точно
автор Зліпок ступні • 11 февраля 2024
Ответ дляМальдивирую
О, тоді це те, що мені треба! Дякую Вам! Якраз шукаю сумку, яку б не шкодувала, але щоб була гарна)